Екологічний конкурс для українських шкіл від Фундації ПАУСІ

Міжнародна громадська організація Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ оголошує початок проекту "Створення осередків екологічної освіти в школах України"

Екологічний конкурс для українських шкіл від Фундації ПАУСІ

Мета проекту - підвищення обізнаності громади з питань ощадливого ставлення до природних ресурсів Землі через створення осередків екологічної освіти в школах України.

Особливістю проекту є оновлення методологічної та матеріальної бази шкіл, що служитимуть основою надання екологічної освіти зацікавленим громадам України.

Також проект сприятиме розвитку шкільної гурткової роботи та налагодженню контактів школи з громадою.

Конкурс серед шкіл складатиметься з двох етапів. На першому етапі відбудеться відбір 10 шкіл України для впровадження двотижневої екологічної пілотної програми. Для впровадження програми школам буде надано інформаційну, методичну та матеріальну підтримку в загальному розмірі 40 000 грн.

Пілотна програма передбачає діяльність як в середовищі школи, так і назовні: екологічні заходи для громади, публічні акції зі школярами та батьками, круглі столи, зустрічі школярів з журналістами та представниками місцевої влади, організація робочих груп для пошуку альтернативних шляхів збереження енергії та захисту місцевої природи тощо.

На другому етапі серед тих шкіл, які продемонструють найкращу реалізацію пілотної програми, буде обрано 4 переможців.

Переможці отримають шкільні міні-лабораторії для екологічних досліджень, сенсорні крани.

У якості нагороди у школах буде проведено термовізійне дослідження з аналізом місць втрат тепла та представленням результатів громаді й місцевій владі. У найкращих школах також проводитимуть поглиблені екологічні семінари із залученням демонстраційного обладнання.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати заповнену заявку від школи до 31 травня 2011 року до 17:00 на адресу pauci.popsuy@gmail.com, або факсом за номером +38 (044) 425-92-95.

Із питаннями слід звертатися до представника фундації Анастасії Попсуй за тел.: (044) 425-92-58, або за e-mail: pauci.popsuy@gmail.com.

Повну інформацію щодо конкурсу дивіться на сайті Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ за посиланням: http://pauci.org.

Освіта.ua
11.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
pasha
як залишити заяку ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!