Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Завдання сучасної освіти - виховання особистості
Завдання сучасної освіти - виховання особистості

Понад 60 експертів з України, Росії, Білорусі і Молдови зібрались у Запоріжжі на міжнародний форум "Особистість в освітньому просторі", де розглянуто один із головних пріоритетів виховного процесу – виховання без насилля

Завдання сучасної освіти - виховання особистості

Форум був організований Запорізькою обласною академією післядипломної педагогічної освіти за підтримки Управління освіти і науки облдержадміністрації та обласної ради.

Захід здобув визнання і належну оцінку Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Петровської академії наук і мистецтв (Санкт-Петербург), Університету менеджменту та освіти НАПН Україні.

На форумі обговорювалися актуальні проблеми освіти і виховання дітей, такі як: якість освіти, як складова розвитку особистості, її європейська модель, інновації в оцінюванні досягнень учнів тощо.

У рамках форуму чільне місце було відведено темі "Виховання без насилля". Під час засідання за круглим столом фахівці зійшлися на думці про необхідність об'єднання зусиль різних державних і громадських організацій при здійсненні цивільного контролю у справі захисту інтересів дітей.

Також учасники форуму відмітили надзвичайну важливість широкого інформування громадськості про всі види насилля над дітьми, як фізичного, так і морального, щоб гласністю викорінити це ганебне явище.

Заступник голови облдержадміністрації Микола Ярмощук відзначив, що проблеми освіти і виховання, до вирішення яких долучилися учасники форуму, потребують належної уваги всього суспільства

"Своє головне завдання ми вбачаємо, насамперед, в організації належних умов навчання, опанування знань для дітей і молоді. Рівний доступ до високоякісної дошкільної та шкільної освіти сьогодні забезпечений як жителям міст, так і сільської місцевості на всій території області", - сказав Микола Ярмощук.

Окрім того, за його словами, невирішеним залишається завдання з подолання дитячої бездоглядності, профілактики насилля, ряду інших нагальних проблем у цій царині, вирішення яких має на меті виховання дітей особистостями.

Освіта.ua
11.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
P.V.
Ми вже свідомого громадянина виховали. Залишилось виховати особистість.
ex. U5Q
МОЛОДЦЫ ЗАПОРОЖЦЫ!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!