Столичну молодь виховивуватимуть патріотами

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження, яким затвердив заходи з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни на 2011-2015 роки

Столичну молодь виховивуватимуть патріотами

Серед найважливіших завдань розпорядженням визначені окремі завдання щодо покращення військово-патріотичного виховання молоді.

Зокрема, у навчальних закладах столиці будуть створені постійно діючі виставки та експозиції, присвячені Перемозі у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Міська влада планує сприяти і діяльності молодіжних пошукових організацій, військово-патріотичних клубів, які проводитимуть роботи зі встановлення імен осіб, які загинули під час Великої Вітчизняної війни.

Окрім того, для вихованців підліткових клубів та дітей з літніх пришкільних таборів організовуватимуть військово-патріотичну гру "Стежками перемог" місцями бойової слави учасників Великої Вітчизняної війни.

Розпорядженням КМДА передбачені також організація гри "Зірниця" для представників молодіжних громадських організацій та соціально-корисна акція допомоги ветеранам "Перемога в серці кожного".

Олександр Попов підкреслив, що з кожним роком меншає ветеранів Великої Вітчизняної війни, проте тим величнішим стає їхній подвиг.

"І тут дуже важливу роль відіграє патріотичне виховання молоді. Молоде покоління дивиться на минуле очима свого часу, однак, наша спільна мета – увічнити пам’ять про те, що відбулося 66 років тому, про те, якою ціною було завойовано мир. Ми маємо зберегти цю пам’ять для наступних поколінь", – сказав Олександр Попов.

Освіта.ua
10.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів