Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти В українських школах пройде єдиний урок присвячений Дню Перемоги
В українських школах пройде єдиний урок присвячений Дню Перемоги

6 травня 2011 року в загальноосвітніх навчальних закладах України має пройти єдиний урок, присвячений відзначенню 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

В українських школах пройде єдиний урок присвячений Дню Перемоги

У міністерстві освіти зазначають, що метою проведення уроку є донесення до молоді об’єктивної інформації про події Другої світової війни, масовий героїзм людей на фронтах та в тилу, історичне значення Перемоги, виховання у молодого покоління почуття патріотизму та поваги до людей, які вибороли світле майбутнє наступним поколінням.

У листі МОНмолодьспорт, яким рекомендоване проведення уроку, зазначено, що він може бути проведений для окремого класу, паралелі чи всієї школи, враховуючи вікові особливості школярів та традиції навчального закладу.

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту також запропоновано перелік тем для проведення уроку, присвяченого відзначенню 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років: "Онуки та правнуки дідів-переможців", "Солдатські долі", "Вони захищали Батьківщину", "Безсмертний подвиг українського народу", "Слава визволителям України!" тощо.

Освіта.ua
05.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
sergey1979
Цей єдиний урок проходить також як і уся інша інформація зі шкіл в райвно - ніяк! ЧАСУ НЕ МАЄ!!! Якщо прийде "подати інформацію про політ на Марс" то буде відповідь, що провдено політ ще й декілька разів.
YA
вечно мягкий знак путается рукой : ПОЛУЧИТСЯ
YA
Сегодня, перед митингом, потихонечку, но упорно, детям вкладывалась в голову МЫСЛЬ о ДНЕ ТРАУРА по погибшим. И так - на протяжении нескольких лет. Результат возможно увидеть ТОЛЬКО по прошествии времени. Посмотрим, у кого лучше получиться - у НИХ, или У МЕНЯ.
xe;fz
у нас в школе в в этот день дети с 7 по 11 класс вообще не учились(по инициативе городских властей стояли вдоль дорог с георгиевской ленточкой)- неизвестно как записывать уроки этого дня. у младших тоже такаго урока не было
Я
ОФІЦІЙНИЙ ВИХІДНИЙ! ЩЕ Й НА ПІДВІЗ ДО ШКОЛИ ЗОБОВ"ЯЗАЛИ ГРІШМИ СКИНУТИСЯ!!!
YA
Для Я: Офіційно ПОВИННІ віддати дні в канікули. Негласний тдоговір .У Вас в школі віддають?
Я
Для YA: Ага, 2 рази! Доганяють і ще віддають )))))))))
Коментувати
!
ЗО Б ОВ*ЯЗАНІ
ЮЛЯ
Для !: А я пойду на митинг, и дочку поведу, и пройдет она за руку со своим прадедом и будет ГОРДИТЬСЯ, ЧТО ОН ГЕРОЙ!
!
Для ЮЛЯ: Я думаю, ВЫ правильно поступите. Но это ВЫ делаете ОСОЗНАННО! И ДОБРОВОЛЬНО!!!!!!! Это Ваш выбор, Ваше мировоззрение и Ваш дед-герой.
Коментувати
!
Мені особисто ІМПОНУЄ той наказ, який сьогодні підписували ВСІ вчителі школи! Згідно НАКАЗУ всі ЗОДОВ*ЯЗАНІ (ОБОВ*ЯЗКОВО) бути присутніми на мітингу, присвяченому СВЯТУ перемоги.
LX
Абсурд повний, ніби машина часу спрацювала. Яка перемога, який героїзм? Патріотизм до якої держави намагаються виховати?
YA
Для LX: Вважаю, не варто забути ЯК створювалась ТА держава.Дітей, що загинули в Сибіру, дітей, що загинули вдома, оскільки батьків обікрали власні ж односельці... Не варто забувати, як свої ж видавали німцям молодь , яку батьки намагались сховати від чужинського рабства.........
Коментувати
YA
не забыть бы и о ПРИЧИНАХ (действительных), и о планировании НЕМЕЦКОЙ социалистической республики, и об отрядах смерш... А, и о планировании послевоенных акций переселения ВСЕХ, кто был "под немцем" в СИБИРЬ. Вагонов не хватило...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!