У Києві пройшла прес-конференція "Інноваційні методики в освіті. Lbook-A – навчаємо дітей по-новому!"

28 квітня в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбулася презентація інноваційної моделі навчання в системі середньої освіти. Мова йшла про універсальне рішення Lbook-A групи компаній "МУК", яке реалізується в рамках проекту корпорації Intel "1 учень: 1 комп'ютер"

У Києві пройшла прес-конференція "Інноваційні методики в освіті. Lbook-A – навчаємо дітей по-новому!"

У ході конференції організатори презентували учасникам проект Lbook-A, розповіли про його соціальні завдання, презентували саме рішення, а також представили свою стратегію розвитку і впровадження інноваційної моделі навчання в українських школах.

У заході взяли участь представники групи компаній "МУК", які презентували аудиторії освітній проект Lbook-A, Дмитро Грязнов, директор з розвитку корпоративних проектів корпорації Intel в Україні та Наталія Саражинська, методист відділу інноваційно-інформаційних технологій і методів навчання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

У ході конференції були представлені всі складові компоненти цього рішення, завдяки чому доповідачі розвіяли міф про те, що нова модель навчання передбачає лише постачання комп'ютерів до школи.

Слухачам презентували можливі варіанти оснащення комп'ютерного класу, передбачені для задоволення потреб кожної конкретної школи, які включають в себе не лише шкільні нетбуки, але й інше обладнання: інтерактивні дошки, точки wi-fi доступу, комп'ютер вчителя тощо. Серед не менш важливих компонентів рішення доповідачі виділили послуги інсталяції, гарантійне обслуговування, а також наявність встановленого програмного забезпечення, яке забезпечує колективну взаємодію учнів і вчителя.

Порівняння характеристик пристроїв (офісних ноутбуків, планшетів, електронних книг), які на даний момент претендують на статус основного інструменту в процесі навчання, довело, що саме нетбуки є універсальним рішенням для застосування в школах. Для порівняння були використані такі параметри, як технічні і фізичні характеристики пристроїв, а також можливість освоїти з їх допомогою ті навички, які необхідні людині 21 століття.

Про успішний досвід впровадження ІКТ в освітній процес в інших країнах розповів Дмитро Грязнов, директор з розвитку корпоративних проектів корпорації Intel в Україні. Головним завданням проекту "1 учень: 1 комп'ютер" в Україні є необхідність врахувати індивідуальність і особливості кожної дитини. Дмитро також висловив впевненість в тому, що спільно з групою компаній "МУК" проект надасть українським школярам можливість удосконалюватися, розвиватися і досягати найвищих результатів.

На завершення конференції до уваги учасників були представлені плани проекту Lbook-A. У цьому році основну увагу група компаній "МУК" планує приділити побудові мережі авторизованих регіональних представництв за допомогою залучення компаній-партнерів у всіх областях України, які будуть здійснювати технічну, сервісну та інженерну підтримку проекту.

Вже в найближчі місяці крім шкільного нетбука портфель продукції Lbook-A представлятимуть інтерактивні дошки, розроблені спеціально для використання у школах. Крім цього, в планах групи компаній створення власної бібліотеки знань, матеріали якої викладачі зможуть використовувати для підготовки та проведення уроків, а також навчання вчителів роботі із застосуванням ІКТ в класах.

Проект Lbook-A стартував восени минулого року і за цей, порівняно недовгий період, вже 13 українських шкіл обладнано 30 комп'ютерними класами, оснащеними більш ніж 700 шкільними нетбуками Lbook-A. Наочним прикладом послужили представлені відео сюжети, зняті в кількох школах Києва та Білої Церкви, в яких і викладачі і самі школярі висловлювалися про ефективність і результати використання нової методики в навчанні.

Освіта.ua
05.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
Ярко выраженный коммерческий интерес этих ребят очевиден! Очередная компьютеризация закончится так же, как и предыдущая, только на этот раз пытаются вытащить деньги прямо у родителей за нетбуки. Техника - это важно, но гораздо важнее, что на этой технике будут делать! Методик -нет, учебных программ - нет! Ничего нет! То что якобы есть - никому не нужно! Интернет на уроке - чепуха! Задача школы и учителя на уроке в том, чтобы организовать тренировку учащихся. По разным предметам разную! Пример - физкультура! Представьте тренировку учащихся по Интернету!
MY
Для учитель: ЗГОДНІ! ПІДТРИМУЄМО! Питаня в тому, як підштовхнути суспільство для самоорганізації?
Oniko
Для учитель: А разве кто-то говорил о применении нетбука на уроке физкультуры или рисования?
YA
Для Oniko: Давайте применять на математике. Ну для продвинутых детей - нормально. А для основной массы детей? Тех, которые еле читают?Ещё-на литературе, истории, биологии. О -НА ХИМИИ И ФИЗИКЕ хорошо - ОПЫТЫ ПРОВОДИТЬ ! И не замараються. И реактивов не надо. Но главное - ТИШИНА, СПОКОЙТСВИЕ. Чего она там наблюдают? Наш учитель астрономии в школе, лет несколько назад проводил ВЕЧЕРНИЕ НАБЛЮДЕНИЯ в минителескоп. Так вот у него на эти наблюдения собирались ВСЕ УЧЕНИКИ КЛАССА, даже те, кто априори учиться не мог! Приходили , рассказывали (кто как мог) теорию. ОБЩАЛИСЬ. Теперь он устал, поскольку никому ничего не надо, и админам тоже.
Коментувати
!
И я хочу видеть и слышать!
учитель
клоуны, не смешите людей!!! спуститесь на землю, в простую школу!!!
Oniko
Для учитель: Учитель, не у всех желание дать детям необходимые им в будущем навыки вызывает смех. Именно о простых школах и идет речь.
Маша
Для Oniko: А кто за все это будет платить? Учителя и родители? В нашей школе только 2 мультимедийки, на них очередь стоит, компьютерный клас с полудохлыми компьютерами и за все платят родители: все что есть - это подарки школе от выпускников, а контингент у нас бедный, спасибо, что стараются школе помогать. Так кто финансирует проект? А то будет как с ППЗ - они есть только в методкабинетах, а в школах и близко нет, для школы это дорого, да и нет в учебных кабинетах компьютеров. Так что,учитель знает о чем говорит. Хотя, ваш оптимизм радует.
YA
Для Маша: Это оптимизм человека, не владеющего ситуацией в РЕАЛЬНОМ секторе жизни!!!
Коментувати