Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Міносвіти безкоштовно надсилає школам збірники завдань ДПА та варіанти підсумкових контрольних робіт
Міносвіти безкоштовно надсилає школам збірники завдань ДПА та варіанти підсумкових контрольних робіт

В міністерстві освіти повідомили, що школи безкоштовно отримають збірники диктантів та переказів для ДПА, а також варіанти завдань для підсумкових контрольних робіт школярів

Міносвіти безкоштовно надсилає школам збірники завдань ДПА та варіанти підсумкових контрольних робіт

Щодо збірників ДПА міністерством освіти надісланий лист на адреси регіональних управлінь освіти та навчальних закладів.

У листі зазначається, що зважаючи на те, що державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів, а державну підсумкову атестацію з російської мови складає значна кількість учнів, міністерство освіти безкоштовно надсилає для практичного використання збірники завдань, які видані ТОВ "Центр навчально-методичної літератури".

Отже, відповідно до листа, до книжкових баз обласних управлінь освіти і науки мають надійти наступні збірники завдань для проведення ДПА у 2011 році:

"Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" (укл. Мацько Л.І., Мацько О.М., Сидоренко О.М.);

"Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання (російською мовою). 9 клас" (укл. Бикова К.І., Кошкіна Ж.О.);

"Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас" (укл. Шелехова Г.Т., Новосьолова В.І., Ярмолюк А.В.);

"Збірник переказів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання (російською мовою). 11 клас" (укл. Король Г.М., Мельникова Л.В., Путій Т.М.).

Також у міністерстві освіти повідомили, що відповідно до плану проведення підсумкових контрольних робіт для учнів 5-8 класів, вже здійснена розсилка варіантів завдань підсумкових робіт на адреси 695 районних та міських управлінь освіти, за якими вчителі обиратимуть варіанти завдань і проводитимуть контрольні роботи.

Про кількість примірників збірників завдань надісланих до кожного окремого загальноосвітнього навчального закладу в міністерстві не повідомили.

Зазначимо, що особливості проведення державної підсумкової атестації в школах визначені листом МОН №1/9-109 від 17.02.11 року, а методичні рекомендації щодо проведення підсумкових контрольних робіт учнів 5-8 класів містяться в листі МОН №1/9-151 від 04.03.11 року.

Нагадаємо, що державна підсумкова атестація учнів 11-х класів розпочнеться 20 травня, учнів 9-х класів 31 травня, а проведення підсумкових контрольних робіт учнів 5-8 класів після травневих свят – з 10 травня.

Освіта.ua
29.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
чи здаватимуть дпа переможці обласних олімпіад??????
Тетяна
Не знаю кого як, а мене найбільше обурює те, що йде неприкрита брехня. Про яке БЕЗКОШТОВНО йдеться? Що для контрольних, що для ДПА - усе купуєш за власні кошти. Навіть через райво. А ще так звані РЕЗУЛЬТАТИ контрольних ! Уявіть, ЯКІ СТАНДАРТИ освіти будуть вироблені на основі цих результатів! Та наші діти від них просто з ніг попадають! Це не просто знущання з вчителів, дітей і їх батьків, це просто якийсь геноцид!!! А можновладці ще кричать про збереження здоровя націй! Хочеться взяти до рук автомата!!!
людмила
Батьки витратили на купівлю "так званих підсумкових контрольних робіт" до 400 гривень. Тепер це все можна відправити на смітник ...Подібного маразму, такого знущання над дітьми і вчителями не було за 40 років роботи в школі
людмила
Почекайте, шановні! Знущання ще не закінчилося! Тепер надійшла вказівка писати контрольні за зовсім іншими варіантами .Нам сказали шукати можливості роздрукувати ці варіанти, залучаючи можливості батьків. А ми вже використали ці можливості- роздрукували, проштампували..
ксю
Для людмила: Может, пора вводить плату за обучение? А то "изыскание возможностей" учителей и родителей будет бесконечным... Родительский комитет закупил книги с заданиями, их разрезали на отдельные варианты - сделали, что могли. Остальное - пусть само министерство делает. По украинскому каждому ребенку достался свой вариант. Надо было на класс купить по 1 экземпляру заданий (несколько на иностр.), разрезать, записать с помощью решебников правильные ответы ДОМА, с родителями. Учителю же написать хвалебный отчет ( Одобрямс) . Ибо это показуха в стиле Брежнева.
Коментувати
sunrise
В Одессе нет никаких вариантов. Да еще установили дни проведения контрольных, а на следующий день сдать результаты в районо. А с английским вообще комедия. Проведи все виды контроля в один день в 5-6 классе + говорение. Если у тебя 4 класса по 27 человек - на группы класс не делиться. 4х27= 108 человек Х на 10 минут (минимум) = 1080 минут. итого 18 часов. Такая же ситуация с ДПА в 9 классах. Все классы сдают в один день. Наверное просто забыли, что английский имеет устное задание. МОН - ответьте, пожалуйста, как спросить детей.
YA
мне НИЧЕГО не привезли , да и девочкам - тоже
ТИК
Напрашиваются кое-какие "параллели" с т. н. "птичьим гриппом": сначала внезапно возникает проблема (эпидемия, ИКР), потом - возможность решить её за наши деньги (СРОЧНО купить "Тамифлю", сборники заданий ), а через некоторое время - гос. решение проблемы(выделение бюджетом средств). Как долго на нас , на нашей доверчивости по отношению к правительству будут наживаться дельцы от политики? Ведь все можно было решить "по уму"...
ксю
Для ТИК: Отработанная схема мошенничества. Доверчивые мы люди...
Коментувати
Здивований
Дуже прикро що невчасно і не завжди логічно....
алла
Ми все купували самі. Сума - караул!!!
Лазірка
Та ні. Це - НЕ СМІХ. Це - ЗНУЩАННЯ. Це - НЕГАТИВНИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИКЛАД. Це - ОДНОРАЗОВИЙ АНТИПЕДАГОГІЧНИЙ ВЧИНОК. А ще, усі ці контрольні роботи - РАФІНОВАНА НЕПРИКРИТА КОРУПЦІЯ ОСОБИСТО МІНІСТРА. І ДУЖЕ шкода, що вчитель НАСТІЛЬКИ законослухняний і не сподвигнеться МАСОВО БОЙКОТУВАТИ цю ВІДВЕРТУ авантюру.
sergey1979
Збірники ДПА для інших предметів райвно БЕЗКОШТОВНО передає на електронних носіях :). І сміх і гріх. :(
Ольга
А що збірників ДПА крім української та російської,ми знову повинні купувати за свої гроші?
Elena
Для Ольга: Так про що мова? Уже майже всі їх купили.... Так і раніше було. Спочатку посередники розповсюджують літературу, а перед екзаменами Міністрество надсилає збіники... "как-будто бы одолжение делают"
Коментувати
Ольга
Шановні колеги,я працюю в Чернігівській області,вчора надійшли де-які збірники, а саме з української і з математики,а англійської та історії немає і вже нема часу чекати,бо попереду вихідні, а після них вже конторльні!
Валентина
Шановні представники міносвіти! Школи не отримали безкоштовно ні одного збірника підсумкових контрольних робіт, ні для ДПА. Де правда?
arina
29.04.2011 !!!!!! А готовиться когда? А Табачника и его свиту на адекватность и наличие некупленных дипломов КТО-ТО проверял?!
Коля ГУК
Табачнику годі з дітей знущатися ,їм і так важко жити. Учні до 24.00 години сидять за книгами, коли Ви в цей час відпочиваєте.А ще потрібно допомагати батькам , А КОЛИ ЖИТИ?????????
Христина
Шановний Д.Табачник:Я учениця 7 класу і явважаю що ці підсумкові контрольні роботи учням 5-8 класів не дуже й то потрібно.....бо.. Поперше, мої батьки платять свої гроші за ці тести....По друге в мене нагрузка в школі...і подумайте логічно.....як можна гробити 38 варіантів з української мови 38 варіантів з історії...ти й ще з математики...а з англійської....взагалі ужас!!Я згідна що б ви зробили лише звичайна директорська к/р... дЯКУЮ=)
елена
Для Христина: Христиночка!На РОНО поступили зборники их надо отксерить вашему директору,а не брать с вас деньги. Вы хорошая девочка,нет денег не покупайте,пусть администрация беспокоится.
Коментувати
222
От і треба було нам, вчителям нічого не купляти, нічого не друкувати, а чекати, щоб збірники БЕЗОПЛАТНО надійшли з міністерства. а як що не надійшли нічого не пишемо, нема з чого... А то ліземо поперед батька в пекло, а потім жаліємося. Що нам заважає всім дружно відмовитись від цієї порнографії. яка називається перевірка знань...
Тамара Василівна
Для 222: І хто першим буде?! Директор прямо сказав "не вийо, готуйте під час вихідних завдання, роздруковуйте..." Давала офіційний запит йому про забезпечення збірниками, а толку ніякого. Райвідділ "скинув" електронку і все. ДО РЕЧІ, пр омасові акції вчителів : у прфкомі сказали "Не рипайтеся", 18.05.їде автобуз з області у київ, wmjmuj достатньо. А ви кажете ДРУЖНО!
Коментувати
101
А нам в райво сказали:"Для чого ви купували ці збірники, і для чого ви готуєте по них дітей. Це звичайні контрольні роботи, які вони повинні написати з ходу! " Ще й обіцяють їздити по школах- перевіряти їх проведення
Мати 3 дітей інв 2гр.ЧАЕС
Заробив Табачник мільйони на жебрацьких долях дітей,він же не знає,як батьки страдають,коли нема грошей в сім*ї

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!