Акція: купи три інтерактивні приставки Mimio та отримай Mimio Pad у подарунок

Офіційний дистриб'ютор інтерактивних систем навчання Mimio в Україні компанія "Новела" запрошує взяти участь у новій акції

Акція: купи три інтерактивні приставки Mimio та отримай Mimio Pad у подарунок

Купивши три інтерактивні приставки Mimio Interactive Xi ви отримаєте бездротовий планшет Mimio Pad у подарунок.

Пристрій Mimio Xi перетворює звичайну маркерну або крейдову дошку на інтерактивну і являє собою невелику переносну приставку, яка легко кріпиться до вашої дошки в класі. Підключивши Mimio Xi до комп'ютера і проектора, ви отримуєте повністю укомплектовану інтерактивну систему навчання.

Вибираючи Mimio Xi, ви отримуєте таку ж функціональність, як і у стандартної інтерактивної дошки, але виграєте в ціні, мобільності і легкості встановлення.

Бездротовий планшет Mimio Pad дозволяє управляти комп'ютером на відстані до 30 метрів, дозволяючи вчителю і учням працювати з дошкою з будь-якого місця в класі.

Mimio Xi не тільки обходиться значно дешевше, ніж стандартна інтерактивна дошка, але і дозволяє використовувати вже наявне оснащення вашого класу: будь-яку шкільну дошку, проектор і комп'ютер.

Один пристрій Mimio Xi можна використовувати в декількох класах по черзі - таким чином ви забезпечуєте доступ до інтерактивних технологій відразу декільком вчителям, не витрачаючи на це зайві гроші. І ніяких витрат на монтаж.

Акційна пропозиція діє до 31 травня 2011 року.

З питань придбання інтерактивної приставки Mimio звертайтеся до офіційного дистриб'ютора Mimio в Україні компанію "Новела" за тел.: (044) 593-07-74, 223-86-82/83, e-mail: info@mimio-edu.com.ua.

Освіта.ua
27.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів