Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти На Дніпропетровщині реалізовується проект "КУРС: Освіта"
На Дніпропетровщині реалізовується проект "КУРС: Освіта"

У Томаківському районі Дніпропетровської області завершили перший етап реалізації пілотного проекту "Курс: Освіта" - "Курс: Школа"

На Дніпропетровщині реалізовується проект "КУРС: Освіта"

Базовий рівень проекту "Курс: Школа" передбачає використання у загальноосвітніх навчальних закладах та відділах освіти спеціального програмного забезпечення, яке дозволяє координувати їх роботу в автоматичному режимі.

Наразі у районі створена електрона база даних навчальних закладів, педагогів та учнів, створена єдина мережа навчальних планів та навантаження, розкладу занять. Найближчим часом розпочне роботу віртуальна бібліотека, якою зможе скористатися кожен школяр.

Батьки тепер мають доступ до електронного щоденника своїх дітей, а також можуть отримувати он-лайн консультації з питань їх навчання та виховання.

Завдяки цій програмі фахівці Томаківського відділу освіти мають можливість в автоматичному режимі координувати розвиток навчальних закладів району. Зокрема, впроваджувати інноваційні, інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховний процес та управлінську діяльність, формувати єдиний освітній інформаційний простір району.

Наразі у Томаківському районі 100% комп’ютеризовані та підключені до мережі Інтернет всі навчальні заклади.

Довідка:
Пілотний проект "КУРС: Освіта" реалізовується в рамках Концепції державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків". Проект має три рівні: базовий рівень – "КУРС: Школа" (школи, ліцеї, гімназії, інтернати), середній рівень - "КУРС +" (районні, міські відділи освіти), верхній рівень - "КУРС: Освіта".

Обмін даними між базовим та верхнім рівнем забезпечується як за допомогою мережі Інтернет, так і за допомогою інформаційних носіїв (флеш -картки, компакт-диски тощо). Наявність постійного доступу до мережі Інтернет на об’єктах базового рівня не обов’язкова, система сама оновлює дані в автоматичному режимі на верхньому рівні за допомогою спеціальної програми.

Освіта.ua
26.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Що за проект? Яка від нього користь у навчані? Чи це так обов'язково? І де можна взяти наказ з Міністерства? Я взагалі вважаю що це марна трата часу!
директор
У клерків від освіти прагнення одне - як вишуканіше ''подоїть освіту '' і разом з тим, натискати одну кнопку, щоб себе не перевантажувати. Така їх уява про контроль. А те, що на оцінку в щоденнику БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВПЛИВАЄ САМ ПРОЦЕС ЇЇ ОТРИМАННЯ і В ЯКИХ УМОВАХ... Вони вже ''в європє''.
читач
Галасу багату, як і звичної "кампанейщини". Дутий бізнес-проект з подачі місцевого губернатора - намісника Р.Ахметова у регіоні. Своєрідне повторення авантюри з посібниками підсумкових контрольних робіт на рівні досить посередніх комп'ютерних програм навчального адміністрування. Більш корисним було б: забезпечити ЗНЗ хоча б мінімальним обслуговуванням комп'ютерної техніки, введенням посади інженера хоча б однієї на кілька шкіл. А ще добре було б дізнатися про якість інтернет-покриття особливо у сільській місевості області та промоніторити відсоток учнів, чиї батьки мають постійний доступ Інтернету. А прокти Електронний Щоденник та Електронний Журнал, який впихає один з харківських НДІ очевидно буде здійснюватися паралельно з веденням паперових щоденників і журналів.???
вчитель
У нашій школі теж запровадили КУРС - здерли 8оо грн, а технічної підтримки - дулю!!!!
Директор
А мені подобаеється цей продукт, досить непоганий.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!