Міносвіти планує розробити новий стандарт загальної середньої освіти

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України планує до кінця 2011 року разом з Академією педагогічних наук, університетами та вчителями розробити новий державний стандарт базової та повної загальної середньої освіти

Міносвіти планує розробити новий стандарт загальної середньої освіти

Про це 21 квітня 2011 року заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України, за словами міністра, Україна не зможе відмовитися від переходу на реальну профільну школу в старших класах. Він зазначив, що найкращі досягнення світова школа і освіта мають там, де в старших класах проводиться професіоналізація навчання.

"Новий стандарт, якщо він буде затверджений усіма громадськими організаціями, Академією педагогічних наук, передбачатиме кілька модулів профільної школи: математичний, природничий і гуманітарний", - сказав міністр.

Д. Табачник також повідомив, що в рамках виконання програм економічних реформ Президента України, рішеннями уряду планується направити 10,5 млрд грн протягом 4 років на реалізацію освітніх програм (додатково до бюджетних коштів).

За словами міністра, це чотири державні програми щодо розвитку дошкільної освіти, розвитку природничо-математичної освіти, професійно-технічної освіти та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.

Як повідомлялось раніше, Кабінет Міністрів затвердив новий Державний стандарт початкової загальної освіти.

ЛIГАБiзнесIнформ
22.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тетяна
молодець, маша! Школи не тільки філіали жеків, а і будинку учителя, палацу мистецтв, центрів творчості і т.д. Дітей і учителів у м. Львові зривають з уроків наказом для масовки. Хто покладе цьому край!
03
Для тетяна: ТОЛЬКО ВЫ!!!!!!!!!
Коментувати
Дмитрий
Тоесть в очередной раз облажались... Давай новый стандарт.
papa
Значить 12-річка - це не фікція, і "найкращі досягнення світова школа і освіта мають там, де в старших класах проводиться професіоналізація навчання"? Для чого ж ти споганив реформу, яку розумні люди готували цілих 10 років. Непрофесійне, але віддане своїм і забугорних вождям кодло знову влізло не туди. Йшли б краще на базар торгувати з лотка. Там крикуни потрібні.
Z
Збірник завдань для ДПА з географії 9 клас 2011 рік скачуєм тут http://top100answers.blogspot.com/2011/04/blog-post_09.html
оксана-англ
чому телебачення не піднімає питання про відсутність підручників в школах? хіба нормальним є те, що маючи 1,5 ставки і 1 категорію вчитель отримує 2тис? як провести урок англ без підручника і це 3 рази на тиждень протягом року? чому від мене вимагають гурток і не збираються його оплачувати?
03
Для оксана-англ: Все залежить ТІЛЬКИ ВІД ВАС. Якщо Ви вважаєте за неможливе безкоштовно вести гурток - НЕ ВЕДІТЬ. Ніхто заставити НЕ ЗМОЖЕ. Але якщо Ви не маєте внутрішніх сил для боротьби за себе-улюблену, то "під козирьок" і ... гайда працювати на імідж ДИРЕКТОРА.
Коментувати
Alexandra
Господин министр! Не напрягайтесь с новой концепцией! И прежняя хороша, только ваше ведомство не даёт учителям реализовать её!!! Остановите чудовищный вал бумаг, мероприятий и конкурсов, который не даёт учителям работать с детьми , и школа возродится. Ведь если в ней работают люди за такие позорные деньги, значит, школа и ученики для них что-то значат.
Аля
Очередная бизнес-идея нашего умного Министерства. С контрольными итоговыми уже все получилось - теперь можно и бюджет потрусить. Грамотные люди, мозговитые, куда уж, нам уж простым смертным
Фізик
Скільки ми вже тих стандартів і реформ пережили! Краще б не займали хоч освіти, бо знову получиться "як завжди" через ж.
Освітянин
Корисна інформація в тему http://sch-1617.ucoz.ru/publ/kolaps_ukrajinskoji_osviti/1-1-0-76
директор
НА ПРОТЕСТ !!! ДО ПОЛНОЙ ПОБЕДЫ ДУРАКОВ В РУКОВОДСТВЕ ОБРАЗОВАНИЕМ НА ВСЕХ УРОВНЯХ. Критерій один-- якщо в освіті не радяться з безпосереднім виконавцем-ВЧИТЕЛЕМ чи ПОТРІБНО ЦЕ ДІТЯМ, МАЙБУТНЬОМУ УКРАЇНИ, а роблять це на догоду ''підлизать'',''підмазать'' проФФесору , або іншим шакалам- кумам, сватам,які навіть уяви не мають куди їх призначили в освітянські структури--- ЛЮСТРАЦІЮ ЇМ І ДОРОГУ МОЛОДІ З УКРАЇНСЬКИМ КОРЕНЕМ.
Маша
Все равно ничего стоящего сделать не сможете и развалите то, что уже есть, бездарные воинствующие невежества во главе с брехливым министром, который ненавидит школу, учительство, детей и Украину! Все 17.05.11 - 18.05.11. на акцию протеста! Кроме требований о ЕТС, предлагаю требовать запретить использовать педагогов на работах, не связанных с педагогической деятельностью, запртетить школьную документацию, кроме поурочного плана! Достали!!!
Маша
А министерство не хочет ЗАПРЕТИТЬ использовать труд учеников и учителей на так наз. субботниках?Гребемся третью неделю! В Харькове выгоняют на уборку и во время занятий и после, даже в страстную пятницу, даже в Великую субботу! Постоянные объезды школ всякими Зав.ами, невзирая на проливной дождь дети и учителя мели улицы. Сколько можно. Школы превратились в филиалы ЖЭКов и утратили основную функцию - УЧИТЬ! Табачник обещал уменьшить количество ШКОЛЬНОЙ ДОКУМЕНТАЦИИ, наврал, как всегда. Впечатление такое, что у чиновничества одна задача: не дай Бог учитель будет готовиться к урокам и начнет учить детей, надо любой ценой этого не допустить, навыдумывать что угодно, лишь бы оправдать свое (чинушино) место и помешать учителю выполнять его прямуе обязанности - УЧИТЬ! До лампады ваши стандарты!