Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Міський конкурс проектів програм молодіжних та дитячих громадських організацій
Міський конкурс проектів програм молодіжних та дитячих громадських організацій

Головне управління у справах сім‘ї, молоді та спорту виконавчого органу Київради оголошує конкурс проектів програм молодіжних та дитячих громадських організацій

Міський конкурс проектів програм молодіжних та дитячих громадських організацій

До участі у Конкурсі подаються проекти програм, розроблені молодіжними та дитячими громадськими організаціями міста Києва та їх спілками, що мають місцевий статус, є юридичними особами та зареєстровані в установленому законодавством порядку не пізніше ніж за рік до закінчення терміну подання заявок на Конкурс.

Реалізація проектів програм молодіжних та дитячих громадських організацій передбачається до 31 грудня 2011 року. Обсяг бюджетного фінансування на проведення конкурсу – 500 тис.грн.

Проекти програм молодіжних та дитячих громадських організацій мають бути спрямовані на вирішення пріоритетних соціальних проблем за напрямками: національно-патріотичне виховання дітей та молоді, виховання національної толерантності; підтримка громадської активності молоді; правова освіта дітей та молоді; підтримка творчої та обдарованої молоді; пропаганда здорового способу життя в дитячому та молодіжному середовищі; робота з ресоціалізації дітей та молоді з особливими потребами, молоді, яка повернулася з місць позбавлення волі, ВІЛ-інфікованих, хворих на СНІД, наркозалежних; сприяння працевлаштуванню молоді.

Для участі у Конкурсі необхідно подати конкурсну документацію, складену українською мовою (оригінал і 5 копій), яка містить: заявку на участь у конкурсі; рішення уповноваженого керівного органу громадської організації про затвердження проекту; проект з додатками.

Проекти програм подаються до Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту до 30 квітня 2011 року включно, визначення переможців відбудеться до 27 травня 2011 року.

Довідки про Конкурс можна отримати за тел.: (044) 483-35-82.

З Положенням про Конкурс та формами для проекту можна ознайомитись на Інтернет-сторінці Головного управління у справах сім‘ї, молоді та спорту Київської міської ради.

Освіта.ua
20.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!