Національний проект "Відкритий світ" отримав підтримку Академії педнаук

Керівник Національного проекту "Відкритий світ" Ігор Курус закликав вчених-педагогів звернути увагу на прикладні розробки і кроки по реорганізації середньої школи

Національний проект "Відкритий світ" отримав підтримку Академії педнаук

"Ми повинні зробити все для того, щоб кращі розробки в галузі електронної освіти вийшли за межі стін Академії педагогічних наук та Києва. Вони потрібні всій Україні, вони потрібні селам і містечкам", - зазначив Ігор Курус.

Зокрема, він просив розглянути можливість введення у педагогічних вишах обов’язкового курсу "Основи інформаційно-телекомунікаційних технологій" та внесення змін до шкільної програми, передбачивши у четвертому класі курс з інформатики.

За словами Куруса, це ті початкові кроки, які є очевидними і можна здійснити вже у наступному навчальному році без великих зусиль.

Керівник Національного проекту "Відкритий світ" закликав академіків розглянути можливість введення в освіті практики фінансового стимулювання вчителів, які володіють ІКТ.

У свою чергу, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь відзначив важливе місце і роль "Національних проектів" в соціально-економічному розвитку Україні і підтримав ініціативу Ігоря Куруса про тісну співпрацю в рамках реалізації Національного проекту "Відкритий світ".

Освіта.ua
18.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
В фильме «Белое солнце пустыни» Петруха просил девушку в чадре: «Открой личико!» Помните, чем все это кончилось для Петрухи?.. Так что, ради бога, не просите, чтобы все, что «наваяли» академики от педнаук, вышло за пределы Академии!!! Пусть это останется нераскрытой тайной … для среднего образования!