Київські старшокласники взяли участь у навчально-пізнавальних заходах з особистісного розвитку

26 березня 2011 року в приміщенні Університету "КРОК" проходив проект "ПАРОЛЬ", організаторами якого виступили проектна група навчального закладу "SPG" та Київська міська рада старшокласників

Київські старшокласники взяли участь у навчально-пізнавальних заходах з особистісного розвитку

Учасниками заходу, назва якого розшифровується як "прогрес, активність, розвиток, освіта, лідерство", стали понад 80 лідерів учнівського самоврядування - представники шкіл дев’яти районів столиці.

Програма проекту включала тренінги з особистісного розвитку ("Проектний менеджмент", "Команда від Я до Ми", "Самоврядування – міжнародні перспективи", "Ефективні комунікації" та інші).

Крім того, учасники проекту дізналися історії успіху від Макеєвої Олени, власника та генерального директора аудиторської фірми "Аксьонова і партнери", та Малицького Олексія, керівника студентської ініціативи "Усміхнись, Україно!", члена центрального апарату ВМГО "Покоління сильних".

Також, у рамках проекту було проведено профорієнтаційний квест для учнів 9-11 класів. Він передбачав вирішення 16 завдань, які стосувалися різних професій, і був покликаний допомогти старшокласникам обрати майбутній фах. Учасники змагань отримали профорієнтаційні матеріали: тести, дайджест з інтерв’ю професіоналів, диск з роликами про професії за участю професіоналів.

Зазначений захід не єдиний проект для старшокласників в Університеті "КРОК", у березні 2011 року проектна група "SPG" університету за підтримки Головного управління освіти Київської області та Київського регіонального центру зайнятості розпочали щорічний захід "Проф-тур".

Освіта.ua
13.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів