Кабінет Міністрів оприлюднив постанову про встановлення 20% надбавки освітянам

Документом встановлено надбавку в розмірі 20 відсотків посадового окладу педагогічним працівникам деяких категорій

Кабінет Міністрів оприлюднив постанову про встановлення 20% надбавки освітянам

Зокрема, оприлюднене рішення уряду передбачає встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації та інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування.

Надбавка у розмірі 20% встановлюється на весь обсяг навчального навантаження, що виконується працівниками зазначених категорій педагогічних працівників. Рішення Кабінету Міністрів набирає чинності з 1 вересня 2011 року.

Необхідно зазначити, що цією постановою уряду, скасована попередня постанова Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. №1130, якою також було передбачено встановлення відповідних надбавок.

Нова постанова уряду поширює коло педагогічних працівників, на яких розповсюджується встановлення 20% надбавки та уточнює обсяг навчального навантаження встановлення доплат.

Слід зауважити, що прийняття постанови урядом, є реалізацією однієї з вимог освітян озвучених під час проведення березневих акцій протесту.

Ключовою ж вимогою освітян на шляху до гідної оплати праці є забезпечення скорочення розриву між посадовим окладом працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та законодавчо встановленою мінімальною зарплатою.

Представники регіональних освітянських профспілок заявляють про готовність продовження соціального діалогу щодо поступового збільшення тарифних ставок, одночасно наголошуючи на тому, що якщо влада не готова до розумних кроків назустріч працівникам бюджетних галузей то профспілкам залишиться перейти до найрадикальніших методів впливу.

Освіта.ua
13.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
неважно
сладкоголосые болтуны!
Ірина
Педагоги вимагали справедливості в розрахунку їхньої заробітньої плати, а все звели до 20%! Ганьба! Люди, нас знову вводять в оману, кидаючи копійки тим, хто їх не отримував, а насправді навіть ті, що отримували 20% не збагатилися, бо ці 20% не входять до розрахунку "відпускних". Педагоги вимагали справедливості, проте знову лишились ошуканими!
ВчительКА
З вчителя знову зробили лоха (чи він сам зробився). наприклад, я подала офіційне звернення директору щодо забезпечення мат-ми для ПідКоРобіт, на що він просто скривився і сказав: "Ти нічого не доб"єшся! Тепер тобі ніхто нічого не дасть". А ще вчора ми у 4кл. писали моніторинг (англ.м.). Так ось, завдання й анкета учня та вчителя райвідділ освіти передав завучем в ЕЛЕКТРОННОМУ вигляді на його ж носієві (змусили придбати). Мовляв, нам не надійшли канцтовари! Та ще й частина одного завдання відсутня і не було вказівок щодо оформлення робіт! Сьогодні відвезли результати і творіння дітей до методиста, після чого вона, методист, зателефонувала до школи і розказала вчительЦІ, яка вона ........ І СМІХ, І ГРІХ! Слава Богу, до закінчення навч.року ще 1.5 міс.! І бувайте здорові!!! Краще прибирати в офісі, ніж терпіти приниження.
Alexander
Читайте внмательно текст постановления, господа учителя. НИКАКОГО ПОВЫШЕНИЯ ЗАРПЛАТ НЕ БУДЕТ! "Нова постанова уряду поширює коло педагогічних працівників, на яких розповсюджується встановлення 20% надбавки". Таким образом, доплата будет сделана только тем работникам кому ее не начисляли. Отсюда мораль - работаем и молчим! Пусть наш профсоюз и дальше проводит спланированные кабинетом министров акции протеста.
Ольга
А що означає "на весь обсяг НАВЧАЛЬНОГО НАВАНТАЖЕННЯ"? Що ж змінилось? На години і так надбавка була.
Наталя
Скажите пожалуйста, я ошибаюсь или сообщение 3333 удалили модераторы?!?! Это что - ЦЕНЗУРА. Я читала ее пост вчера - нарушений не было (вроде)...
Людмила
Какая разница, кто нас быдлом считает: та, что с косой, или тот, что без косы? Новая ли, старая ли власть - порядочные люди порядочными путями туда не попадают. Перестаньте копья ломать, подумайте лучше, как всем дружно не стать теми, о ком пишет Sana!
Irina
Когда Тимошенко брала миллиардные кредиты под проедание без всяких перспектив их отдать, вы радостно брали свои 100 грн и заискивающе смотрели в глаза "хозяйке". Посмотрите, наконец, правде в глаза. Она ведь на посту премьера, первым делом (в 2005 году), подняла зарплату министров, депутатов и т.п. до неимоверных тогда 18 000 грн. Представьте, как теперь выравнивать такую диспропорцию! Да и долги то возвращать надо. "Бесплатный сыр - только в мышеловке" - сказал Путин, вынуждая Тимошенко подписывать кабальную формулу по газу.
?!!!
Для Irina: То якщо попередня злодійка таке свинство вчинила ("слугам народу " захмарні зарплати призначила) то чого вже більше року нова "чесна-пречесна" влада ніяк не хоче з тими зарплатами розпрощатися і "выравнивать такую диспропорцию!"?
ОМЕГА
Для Irina: Коли була "кабальна формула" ми за газ платили значно менше, а зарплата у нас була більша (за купівельною спроможністю). Не було посміховиська з гречкою, мукою, не дорожчала капуста в 20 разів, олія, картопля, світло, медикаменти... Зараз дорожчає все, а ми знову роздумуємо в магазині купити пиріжок чи ні, І не треба порівнювати ціни у нас і в європі, давайте порівняємо зарплати! Ми чи сліпі чи дурні, швидше - і те і те.
666
Для Irina: Ой! Как-то ЗАБЫЛИСЬ годы БЕЗ ЗРЯПЛАТ, когда ЭТА ВЛАСТЬ при валсти была. Не с самого верху, но при финансах! А про тех ребят, которые обокрав страну, порезав НА МЕТАЛЛ заводы и фабрики, не сумели организовать ЖИЗНЬ СТРАНЫ в доходном уровне. ЗАБЫвается, если сама при финансах. ОТКУДА???
Коментувати
?!!!
Для ЗЗЗЗ: "Бачили очі, що купували, тепер їжте аж повилазьте!..." - гласить народна мудрість. Біда в тому, що майже 50% не підтримували, а теж змушені "їсти" і їм теж "вилазить".
!
Цікаво, а керівників на цей раз куди віднесли, до педагогічних працівників чи ні?
Sana
Наверное наши дети перестанут расти идиотами, когда из учителей перестанут делать идиотов. Извините за грубость.
1
Для Sana:[/b В ТАКОМ случае наши дети ВСЕГДА будут , нет ,не идиотами, умственноотсталыми! И правильно! Исходя из последней концепуии воспитательной работы с массами - люди есть ТЕ ЖЕ ЖИВОТНЫЕ!!! так что - имеем то, к чему ВЕДУТ!!
Коментувати
03
Для ЗЗЗЗ: кого поддерживала, то и имеете! "Что Вам мешало прозреть?"-поют ребята группы "Ария" вот уж сколько лет!!!