Триває профорієнтаційний проект для старшокласників "Проф-тур"

У березні 2011 року проектна група "SPG" Університету "КРОК" за підтримки Головного управління освіти Київської області та Київського регіонального центру зайнятості розпочали щорічний захід "Проф-тур"

Триває профорієнтаційний проект для старшокласників "Проф-тур"

"Проф-тур" – це профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів, який охоплює п’ять міст Київської області. Соціальна місія проекту – допомогти старшокласникам обрати професію.

Особливість цього заходу полягає у проведенні його у форматі квесту, який передбачає вирішення завдань на інтелект для просування за сюжетом. Профорієнтаційний квест вимагатиме від учасників розв’язання задач та загадок про різні професії. Також усі учасники "Проф-туру" отримують додаткові матеріали – тести, дайджест з інтерв’ю професіоналів, диск з відео-роликами про професії.

До участі у події запрошуються школярі 9-11 класів. Оскільки проект є соціальним, участь у події безкоштовна. Від однієї школи можна зареєструвати декілька команд. Можлива кількість учасників у кожній команді - 5-10 осіб. Для реєстрації команди необхідно заповнити реєстраційну онлайн-форму або анкету.

Зареєструвати команду має право представник адміністрації або вчитель школи чи школяр – капітан команди. Організатори заходу розглядають можливість участі у профорієнтаційному проекті представників усіх шкіл Київської області.

За додатковою інформацією звертайтеся до керівника проекту "Проф-тур" Олени Вербицької за тел. (044) 455-57-57, (097) 786-63-47, e-mail: sprg.elena@gmail.com.

Детальніше на сайті Університету "КРОК".

Освіта.ua
11.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів