Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Презентація шкільних нетбуків "Lbook A" в рамках прес-конференції проекту "Відкритий світ"
Презентація шкільних нетбуків "Lbook A" в рамках прес-конференції проекту "Відкритий світ"

30 березня 2011 року в Києві відбулася прес-конференція "Національний проект "Відкритий світ" - дорога примха чи необхідність?", в рамках якої учасникам було презентовано фрагмент інтерактивного уроку з використанням шкільних нетбуків "Lbook A"

Презентація шкільних нетбуків "Lbook A" в рамках прес-конференції проекту "Відкритий світ"

Спільний проект групи компаній МУК та представництва корпорації Intel з оснащення українських шкіл комп’ютерним обладнанням Lbook A стартував минулого року. Ще до недавнього часу прийняття рішення про обладнання комп'ютерного класу в кожній окремій школі залежало від наявності джерела фінансування і від готовності викладачів працювати за інноваційною системою.

Лише на початку цього року представники органів влади заявили про старт національного проекту "Відкритий світ", який передбачає розробку та впровадження мультимедійних уроків у школах, оснащення шкіл комп'ютерним обладнанням та створення національної інформаційно-комунікаційної мережі на основі технології 4G.

Той факт, що ініціатором круглого столу виступило керівництво цього національного проекту, лише підтверджує серйозність намірів держави щодо комп'ютеризації шкіл вже в найближчому майбутньому.

Як наочний приклад впровадження інформаційних технологій в українських школах учасникам круглого столу було представлено фрагмент уроку української літератури з використанням шкільних нетбуків "Lbook A". Можливості інноваційної системи навчання презентували учні 7-го класу київської середньої школи № 168, в якій вона успішно використовується з минулого року.

Під керівництвом вчителя учні в інтерактивному режимі продемонстрували, як саме нетбуки "Lbook A" допомагають освоювати новий матеріал. За допомогою Google Maps на карті світу школярі проклали маршрут подорожей головного героя; склали порівняльні хронологічні таблиці, які допомогли виявити подібності подій у житті автора і головного героя роману і таким чином довести автобіографічність художнього твору.

Крім того, вчитель презентував можливості програмного забезпечення E-learning, встановленого на нетбуках Lbook A. Спостерігати за перебігом уроку учасники заходу мали змогу завдяки інтерактивної дошки, на екрані якої відображалися всі дії учнів і вчителя.

На думку фахівців групи компаній "МУК" той факт, що розвиток проекту "1 учень - 1 комп'ютер" набуває державного масштабу, свідчить про те, що у країні відкриваються нові горизонти для розвитку та впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

Освіта.ua
11.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!