Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Оприлюднено електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації школярів
Оприлюднено електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації школярів

Офіційно оприлюднено електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації (ДПА) у 2011 році для учнів початкової, основної та старшої школи

Оприлюднено електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації школярів

Нагадаємо, що особливості проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2010/2011 навчальному році визначені в інформаційно-методичному листі міністерства освіти, який також містить перелік збірників завдань для кожного атестаційного предмета відповідних класів.

Необхідно зазначити, що державна підсумкова атестація є формою контролю за відповідністю освітнього рівня випускників загальноосвітніх навчальних закладів І, II та III ступенів, відповідним навчальним програмам.

З усіх обов’язкових предметів атестація буде проведена письмово за рекомендованими збірниками. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.

Результати державної атестації учнів будуть оцінені за 12-бальною шкалою відповідно до критеріїв оцінювання навчальних досягнень.

Учні 4-х класів пройдуть державну підсумкову атестацію з української мови, читання та математики, що буде проведена з 16 по 20 травня. Після закінчення початкової школи учні отримають табель успішності.

Атестація учнів 9-х класів буде проведена з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Вона проводитиметься з 31 травня по 18 червня.

Необхідно зазначити, що державна підсумкова атестація з української мови для випускників 9-х класів проводитиметься 31 травня у формі диктанту.

Після закінчення дев’яти класів навчання учні отримають свідоцтво про базову загальну середню освіту.

Цьогорічна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена в письмовій формі з трьох предметів за наступним графіком:

  • 20 травня - українська мова (переказ, обов’язково);
  • 23 травня - історія України або математика (обов’язково для учнів, які навчалися у класах універсального профілю) або профільний предмет (для учнів які навчалися у класах з профільним навчанням);
  • 26 травня - предмет за вибором.

Результати державної підсумкової атестації учнів одинадцятих класів будуть враховуватися при визначенні середнього балу атестата.

Випускники загальноосвітніх шкіл, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, після отримання атестата мають пройти процедуру зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), як необхідного компонента вступу до ВНЗ.

Перелік електронних версій збірників завдань державної підсумкової атестації (ДПА) для учнів початкової, основної та старшої школи див. у розділі Державна підсумкова атестація.

Освіта.ua
11.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ламер
http://robofile.ru/2w6e4dtd аглійська мова 9 клас відповіді до ДПА
Марія
Ми хочемо отримати завдання для ПКР 5-8класи!
Володя
Повні версії завдань і тим паче відповіді виложено не буде !!!!!! Це зроблено навмисно, щоб ми купили їх ! На базарі , книгарні ,,,,,деякі видання уже коштують майже 50грн ! Звертаюсь до Мін Освіти , ТАБАЧНИКА ,схаменіться !!!! Освіта має бути безкоштовною !!!!
Наталя
Для Володя: Про що ви, Володя? Тільки що зайшла на сайт Міністерства і закачала всі завдання для 7 класу. Ніяких збоїв. Не лякайте так більше!
ВчительКА
З вчителя знову зробили лоха (чи він сам зробився). наприклад, я подала офіційне звернення директору щодо забезпечення мат-ми для ПідКоРобіт (бо так має бути, вчитель не повинен витрачати на забезпечення посібниками і на розробку завдань жодної копійки), на що він просто скривився і сказав: "Ти нічого не доб"єшся! Тепер тобі ніхто нічого не дасть". Побачимо! Для Наталя:
Коментувати
Анна Анатольевна
объясните, пожалуйста, на каком основании вы говорите, что это электроныые варианты, если в них нет половины заданий по английскому языку (а именно writing, reading)? И когда они появятся? А если их не существует, то не надо так громогласно заявлять о них
Анжеліка
Допоможіть, будь ласка. Де можна знайти: "Відповіді на питання білетів з історії України для 9 класу". 2011 р. (Усна форма)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!