Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти У міністерстві освіти планують забезпечити видання підручників для учнів 11 класу до 1 серпня
У міністерстві освіти планують забезпечити видання підручників для учнів 11 класу до 1 серпня

Міністерство освіти і науки оголосило про завершення Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів

У міністерстві освіти планують забезпечити видання підручників для учнів 11 класу до 1 серпня

Про це йдеться у відповідному наказі міністерства освіти. Конкурс був проведений з метою забезпечення навчальних закладів вітчизняними підручниками нового покоління.

У відповідності з наказом, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН має забезпечити видання підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів до 1 серпня 2011 року.

У результаті проведення конкурсу, міністерством визначено 125 підручників для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, яким надано гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України".

Перелік підручників, що тримали гриф міністерства, охоплює більш ніж 30 навчальних предметів різних рівнів стандарту, які розраховані для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською та російською мовами, а також іншими мовами національних меншин.

У Державному акціонерному товаристві "Укрвидавполіграфія", яке у 2010 році забезпечило видання більше 60 відсотків всієї книжкової продукції, що видавалася за державним замовленням МОН повідомили про те, що за умови виділення державою коштів не пізніше травня 2011 року, до 15 серпня 2011 року поліграфічні підприємства зможуть завершити видрук та доставку підручників до навчальних закладів.

Необхідно зазначити, що налагодити своєчасне забезпечення шкіл підручниками не вдавалося жодному керівництву МОН за всі роки незалежності України. Навпаки, стан справ у навчальному книговиданні лише погіршується.

У зв’язку з чим, навчальні заклади щороку не можуть організувати якісний навчальний процес. А для забезпечення більш-менш якісного навчання учнів вчителі й батьки за власні гроші вимушені купувати навчальні посібники.

Освіта.ua
07.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
amberer
Уже апрель, а учебников для 10 класса нет! Будут ли их печатать?И кто отвечает за то, что весь год дети учатся без учебников?
Владимир
Пока власть планирует, Вы реально можете подработать, зарегистрируйтесь по ссылке: http://www.oprosoff.net/?ref=NDQ0MDQ4 От вас потребуется 10-15 минут в день, просматривать ролики и отвечать на вопросы анкеты. Желаю успеха!
я
Свежо предание, а верится с трудом...
F
А где обещанные учебники для учеников 10 классов? По сей день нет учебника английского!!!!
simon
Ой, как я поддерживаю вас,док! "Бездарные" - очень мягко сказано. Забывают, что книги пишут для детей. Эти книги можно читать, находясь без сознания....
K-124
Плани в них гарні, такі ж, як і на цей навчальний рік були)) От тільки з реалізацією не дуже склалося )) У нашій школі й понині нема для десятикласників ні хімії, ні англійської, ні інформатики, ні літератури; всесвітню історію (уже видану учням!) прийшла вказівка повідбирати по шість примірників з кожної школи назад, бо не вистачило одній школі й сказали, що вже не буде...Із профілями-акдемічними-стандартами повний безлад, отримали за принципом "лопай, що дають"...Так що обіцяти - це ще не значить оженитися, чи не так, пане толковий-проффесійний міністре? :)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!