МУК презентував нетбуки "Lbook A" для професійно-технічних училищ Києва

14 березня 2011 року у київському Будинку Вчителя в рамках вернісажу педагогічної творчості відбувся майстер-клас "Комплексні рішення проблеми інформатизації освіти: нетбуки навчального та спеціального призначення"

МУК презентував нетбуки "Lbook A" для професійно-технічних училищ Києва

Під час майстер класу учасникам було презентовано проект "Lbook A". Головним завданням проекту "Lbook A", який стартував восени минулого року, є комп'ютеризація освітнього процесу.

Той факт, що за такий короткий термін нетбуками "LBook A" обладнано вже 14 українських шкіл, викликав жвавий інтерес також і у представників інших навчальних закладів. Так, з ініціативи навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Києві було організовано презентацію даного рішення для 30 навчальних закладів.

Для участі у майстер-класі були запрошені директори, викладачі і майстри виробничого навчання професійних технічних училищ. У ході презентації учасники були ознайомлені з готовим рішенням, яке включає не тільки обладнання для комп'ютерних класів, але і навчальне програмне забезпечення, призначене для вивчення спеціальних предметів.

Представники групи компаній "МУК" вважають, що в сучасному світі інформаційні технології важливі для всіх рівнів освіти, і сподіваються, що даний захід стане початком комп'ютеризації в спеціалізованих навчальних закладах України.

Освіта.ua
31.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Дуже добре, що в нашій країні почали задумуватись над комп"ютерізацією шкіл, училищ, коледжів, технікумів. На жаль, до сих пір, при дуже великому розвитку комп"ютерної і інтернет-індустрії, ми відстаємо від цієї тенденції, і де, в освіті, в нашому майбутньому. Я дуже позитивно відношусь до таких зрушень. В нашій школі, де навчається донька в першому класі, директор знайшла спонсора і такий клас з шкільники нетбуками був організований за його рахунок.