З наступного навчального року в Києві буде більше російськомовних дитсадків і шкіл

Про це під час відкриття фінального етапу першої Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури заявила начальник Головного управління освіти і науки КМДА Віра Горюнова

З наступного навчального року в Києві буде більше російськомовних дитсадків і шкіл

Як сказала В. Горюнова, це пов'язано з тим, що в Києві зростає кількість батьків, які бажають, щоб їхні діти навчалися російською мовою.

"Будуть відкриватися і дитячі садки російськомовні, і школи російськомовні, бо в місті збільшується кількість бізнесу та представників інших країн, які не знають української мови, для них ми відкриваємо в першу чергу. Ну, і для всіх, хто бажає навчатися російською мовою", - пояснила Віра Горюнова.

Також вона підкреслила, що це не буде відбуватися за рахунок скорочення кількості україномовних навчальних закладів.

Формувати російськомовні школи і дитячі садки будуть у відповідності з поданими заявками. Так, при україномовних дитячих садах будуть відкривати російськомовні групи.

"Якщо набирається група батьків, які хочуть проводити навчання російською мовою, відкривається група в дитячому садку. Це не означає, що ми одні будемо закривати, а інші відкривати", - говорить Горюнова.

На цей час в Києві немає жодного російськомовного дитячого садка і лише 8 шкіл (7 тисяч дітей) навчаються російською мовою, зазначила начальник Головного управління освіти і науки КМДА.

Багнет
29.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів