Школярі можуть долучитися до акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”

З 21 березня до 17 квітня 2011 року, в рамках ініціативи Генеральної Асамблеї ООН зі збереження лісів, Державне агентство лісових ресурсів України за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту проводить Всеукраїнську акцію "Майбутнє лісу в твоїх руках"

Школярі можуть долучитися до акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”

Метою акції є залучення учнівської та студентської молоді до відтворення та раціонального використання лісів, просвіта громадськості щодо життєвої необхідності у збереженні біорізноманіття.

Для учнів 1-4 класів триватиме конкурс на кращий малюнок, а для учнів 5-8 класів проводитиметься конкурс на кращий твір, тема якого "Людина та Ліс".

В першу чергу враховуватиметься розуміння авторами вагомості значення лісів для збереження життя на планеті, вміння висловити або зобразити це з притаманною власною індивідуальністю.

Результати обох конкурсів оцінюватимуть в три етапи: обласний, регіональний та загальноукраїнський. Три фіналісти кожного конкурсу будуть нагороджені цінними призами.

Фінансування конкурсу та нагородження переможців грамотами та цінними подарунками здійснюються за рахунок коштів державних лісогосподарських підприємств та Товариства лісівників України.

Детальна інформація про Всеукраїнську акцію "Майбутнє лісу в твоїх руках" – за телефоном: (044) 235-67-48.

Освіта.ua
28.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів