Благодійна акція "Серце до серця - 2011" стартує у Києві

За сприяння київської міської влади з 1 до 15 травня 2011 року проводитиметься щорічна акція від Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця"

Благодійна акція "Серце до серця - 2011" стартує у Києві

Цього року акція присвячена дітям, які хворіють на цукровий діабет. Голова медичної ради Української діабетичної асоціації професор Борис Маньковський зазначив, що в Україні у 2010 році нараховувалося більше мільйона хворих на цукровий діабет усіх типів, багато з них – діти, яки потребують особливого ставлення та лікування.

Метою акції є збір коштів на придбання медичного устаткування для лікарень Києва.

Організатори акції розраховують, що лікарні міста будуть надавати лікування безкоштовно. Перелік усіх апаратів та адреси дитячих лікувальних закладів, де знаходитиметься обладнання, будуть доступні широкому загалу на інтернет-сторінці фонду www.fsds.in.ua.

Участь в акції по збору коштів на купівлю медичного обладнання можуть взяти усі охочі. Волонтери матимуть спеціальні бейджі, а скриньки, до яких збиратимуть пожертвування, матимуть захисні елементи та символіку фонду.

Взагалі планується масштабна акція із залученням дітей, батьків, педагогів, творчих колективів.

У період з 1 до 13 травня 2011 року проводитимуть різноманітні масові заходи в багатьох загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, а також на підприємствах, організаціях та в установах різних форм власності.

15 травня відбудеться фінал акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" у Києві.

Освіта.ua
25.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тиф
Как зарегистрировать себя, позвольте уточнить эту махонькую деталь?