В Україні відродили військово-патріотичну гру "Зірниця"

23 березня 2011 року підписано спільний наказ Міністерства освіти і науки, Міністерства оборони та Товариства сприяння обороні України про порядок проведення війсково-патріотичної спортивної гри "Зірниця"

В Україні відродили військово-патріотичну гру "Зірниця"

Проведення Всеукраїнської гри має консолідувати діяльність органів влади, навчальних закладів і громадських організацій у вирішенні проблем військово-патріотичного виховання української молоді. Ініціативу проведення "Зірниці" також підтримали громадські організації.

Відповідно до наказу, що регулює порядок проведення "Зірниці", загальне керівництво з організації та проведення Всеукраїнської гри покладено на Міністерство освіти і науки.

Змагання будуть проводитися як частина запланованих заходів в рамках Державної цільової програми "Молодь України".

Метою проведення конкурсу є формування патріотизму молоді та набуття нею навичок, що необхідні захиснику Вітчизни. Також Всеукраїнська військово-патріотична спортивна гра "Зірниця" має на меті організувати позашкільне дозвілля школярів.

Гру планується проводити щороку в декілька етапів. Переможці регіональних етапів прийматимуть участь у всеукраїнському фіналі.

Слід зазначити, що ідея проведення гри не є новою. Зірницю було започатковано ще за радянських часів, з 1967 року, а її проведення мало на меті виховання патріотичної молоді.

Конкурс проводили щороку, зазвичай під час літніх канікул, в піонерських таборах. Діти мали виконувати теоретичні та практичні завдання різної складності.

З 2003 року на регіональному рівні українські діти мають можливість брати участь у аналогічних спортивних іграх – "Сокіл" та "Джура".

Освіта.ua
25.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірочка
Випадки з смертями дітей у школах не спиняють чиновників Хто зацікавлений у Зірниці, до чого ми готуємо дітей?
Татко
урок № 27 Тема: "Перша світова війна. Українські січові стрільці. Відродження Української держави в 1917-1920 pp. Центральна Рада. Михайло Грушевський." урок № 28 Тема: "Встановлення більшовицької влади в Україні. Проголошення УРСР. Створення колгоспів. Голодомор 1932 — 1933 років. Репресії 30-х pp. Сергій Єфремов." і так далі. Це не 4 курс істфаку і не 10 клас школи, це програма "Вступу до історії Укрїни 5 клас". Але на цьому збочення не закінчуються. Почитайте хоча б один із 38-ми варіантів веселої книжечки під назвою "Вступ до історії України 5 кл.: Підсумкові контрольні роботи" і ви зрозумієте, що все, перераховане вище, потрібно дуже детально викласти і навіть дати власні оцінки подій. Який виродок доклав зусиль, щоб такий цікавий предмет перетворити в каторгу для дітей і вчителів
Діна
Ще один головний біль для класного керівника:спробуй умовити, заставити підготувати учнів до гри.Це поки ніхто не помер...У нас під час гри на день піонерії потонув учень. Тоді заборонили для всіх...Тепер у дітей хворе серце, тиск зашкалює...Може,нехай здоровий Табачник і брюхаті головнокомандуючі покажуть майстер-клас?!
arina
Для Діна: хотелось бы помотреть, как бегают министры :0))))) ....а еще глянуть бы на их оценки в школе и институтах (нелиповые) сильные сомнения, что чиновники от образования ....отличаютс умом и сообразительностью
Коментувати
VAD
Назад у світле минуле! Здраствуй "СОВОК"! Ну хіба ж не дегенерати?!
оксана
А що ми ідемо назад,щоб повертати такі ігри.Невже нема нічого нового?Хай міністр не дрімає,а займається чимось розумним,що стосується самої освіти.
arina
а еще опять проводитьв школах и лагерях линейки ,смотры военной песни , принимать в октябрята,пионеры ....выгонять детей на парады ....и вообще назвать страну - УССР ...зачем велосипед придумывать?
ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ
У Волохівськый школі ця гра проводиться весь час традиційно в лютому,і не помню жодного року коли вона не проводилась,так що хай відроджують ті у кого вона не проводиться.
Олександр
Для ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ, Даша: Очевидно, що завдяки таким "передовим" закладам, як ваші, совок у нас не скоро спустить дух. У комсомол приймаєте?
ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ
Для Олександр: Олександр ,ти помиляєшся,Совком у нас і не пахне,а просто традиція шкільна залишилася.Ми відзначаємо і день Україської Армії,і гру Зірниця потрібно було віднести до 6 грудня.
Коментувати
Даша
У нас каждый год проходят эти соревнования в городе,так что ничего они не возраждали=))