Міносвіти надало роз’яснення щодо відведеного часу на проведення іспитів у школах

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти надав інформацію стосовно часу, що має бути відведений на проведення підсумкових іспитів у початковій, основній та старшій школі в 2011 році

Міносвіти надало роз’яснення щодо відведеного часу на проведення іспитів у школах

Враховуючи численні звернення зацікавлених осіб, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти надав інформацію стосовно часу, що буде відведено на проведення державної підсумкової атестації у 2011 році.

Нагадаємо, у цьому році атестація результатів навчальної діяльності буде проводитись серед учнів 4-х, 9-х та 11-х класів.

Учні 4-х класів пройдуть державну підсумкову атестацію з української мови, читання та математики.

Атестація учнів 9-х класів буде проведена з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

Цьогорічна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена в письмовій формі з трьох предметів: українська мова (переказ, обов’язково), історія України або математика (обов’язково для учнів, які навчалися у класах універсального профілю) або профільний предмет (для учнів які навчалися у класах з профільним навчанням) та один предмет за вибором.

Більше про проведення державної підсумкової атестації>>>

Освіта.ua
15.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель зі стажем
Браво, очередной кидок нашей власти и "покращення життя вже сьогодні"! Люди, надо или бастовать или идти уже лица им бить - опять новые сборники по всем предметам, УЖЕ НАЧИНАЯ С 5 КЛАССА!А еще говорят, что на образовании нельзя заработать.Оказывается, льзя! Опомнитесь, чиновники!