Конкурс дитячих малюнків серед учнів 5-8 класів

Представництво ООН в Україні, за сприяння Міністерства освіти і науки, проводить ІІ Національний конкурс дитячих малюнків "Малюю планету – малюю майбутнє", який присвячений проблемі зміни клімату

Конкурс дитячих малюнків серед учнів 5-8 класів

До участі в конкурсі запрошуються учні 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці відповідного віку позашкільних навчальних закладів.

Метою проведення заходу є підвищення рівня знань учнів про глобальні екологічні проблеми та заохочення їх до захисту навколишнього середовища.

Для участі в конкурсі необхідно до 10 травня 2011 року надіслати малюнки на поштову адресу Представництва ООН в Україні.

Участь у Конкурсі можуть брати лише індивідуальні дитячі роботи. Тема малюнку обирається автором на власний розсуд відповідно до загальної теми Конкурсу.

Подані на Конкурс роботи можуть бути виконані у довільній графічній чи живописній техніці на аркушах паперу формату А-3 або А-4 (роботи не оформляються в рамку чи паспарту). На звороті малюнка зазначаються прізвище, ім’я, домашня поштова адреса, контактні телефони автора, клас та назва навчального закладу.

Детальніше про умови проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків дивіться у Положенні про проведення Конкурсу.

Освіта.ua
14.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів