Батьки очікують реакції Президента на ситуацію із закриттям шкіл на Донеччині

На Донеччині тривають протести батьків проти закриття україномовних шкіл. Наразі критична ситуація склалася навколо двох шкіл у місті Макіївка. Влада пояснює необхідність закриття шкіл оптимізацією навчального процесу

Батьки очікують реакції Президента на ситуацію із закриттям шкіл на Донеччині

Батьки занепокоєні, що у разі закриття шкіл діти будуть позбавлені можливості повноцінно вивчати українську мову. Однак, окрім мовного питання, виникають ще й соціальні проблеми.

"У нашому випадку йдеться про закриття єдиної школи на 4 селища. Грошей на шкільні автобуси в бюджеті міста немає, а це означає, що батьки будуть змушені кидати роботу, щоб супроводжувати маленьких дітей до іншої школи, розповіла Алла Тихончук, член ініціативної групи батьківського комітету 44-ї школи Макіївки.

За словами Тихончук, батьки щойно отримали повідомлення з приймальної глави держави про те, що їхнє звернення до Президента України та міністра освіти проти закриття школи прийнято до розгляду.

Утім, батьки не збираються мовчки очікувати подальшого розвитку ситуації, наступного тижня вони спробують зустрітися з мером Макіївки та керівником обласного управління освіти, каже Тихончук.

Deutsche Welle
09.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів