Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Читач
Абсурдність табачникового міністерства сягає критичної межі...
Досвідчений вчитель
Справжній екзамен повинен проводитись за невідомими наперед завданнями. Раніше щось подібне і було (умови завдань присилали у конвертах, які відкривали безпосередньо перед початком іспиту. ДПА у випускних класах і підсумкові контрольні роботи у 5-8 -их ( а де 10-й клас?!) це не іспити, а комерційно-корупційний проект. Спочатку випустять збірники завдань. Згодом - розв'язники. Результат такої атестації наперед відомий. Тільки толку від неї ніякого. Правда дехто мусить понести певні матеріальні витрати. Але ці витрати мізерні порівняно із заробітком організаторів процесу.
Олег, учитель
Для Досвідчений вчитель: В саме яблучко.
Коментувати
Ольга
Сьогодні ринок пропонує збірникики для ДПА у 9-му класі по 35 грн (вже приносили в школу зразки!). Обласне упр. осв. каже, що збірники будуть по 40 грн. 4 обовязкових предмети це - 160 грн. з випускника основної школи. Чому ж не "піднятися" ще і на 5-8 класах?!! ЦЕ І Є ЄДИНА ПРИЧИНА ПИСЬМОВИХ ДПА ТА МАСОВИХ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ. Ніхто не думає про перевантаження учнів, про проблеми з папером і ксероксом, яких вистачає в зв*язку з письмовими ДПА, про те, що неможливо видати табель 27 травня, написавши 15-20 травня контрольну, бо потрібен часна перевірку 15-ти варіантів,виставити оцінки за семестр, провести корегуюче оцінювання,оцінювання за рік, виписати табеля. Це як в реальному часі встигнути?
теж вчителька
Для Ольга: Учебники для 10 класса напечатать за 8 месяцев не смогли - денег не хватило! А напечатать сборники контрольных работ для 5,6,7,8 классов по 4-м предметам за ОДИН МЕСЯЦ - легко!
Коментувати
вчитель математики
Так, шановні, скоро нам почнуть видавати накази "взавтра про те що ви повинні були зробити вчора"... Це повний абсурд видавати такі накази майже в кінці навчального року. Із забезпеченням підручниками ( не якими небудь) катастрофа, то давайте ще заліземо в кишеню вчителя ...
Родитель
И почему столько шума? Вспомните наши школьные годы: в конце каждого класса мы сдавали экзамены, и все были живы-здоровы. Контрольные - это стимул для наших детей, да и для учителей, не спать на уроках или играть мобильниками, а работать, работать, работать.
Tatjana
Для Родитель: Проблеа в том. что контрольные дОлжно давать с ОПРЕДЕЛЁННЫХ источников, которых НЕТ. И КОТОРЫЕ учителю(или родителям) придётся покупать. А это даже не 10 гривен. Плюс бумага... И всё ЭТО на плечи родителей-учителей (на ИХ карманы)
завуч
Для Родитель: Сегодня дети не те, большинству все равно какая оценка. А кто учится, тот будет еще больше бояться неопределенності.
учитель
Стимул для чего? Чтобі залезть в интернет, тупо срисовать все ответі и за 3 минуті написать контрольную. о чем мі говорим? А кое-кто опять хорошо заработает. Власти меняются, система остается.
Коментувати
Зойка
Навчальні заклади визначають не менш ніж п’ятнадцять варіантів для кожного класу (для іноземної мови - не менше ніж десять). Якщо кількість учнів у класі менша за п’ятнадцять, кожен з них отримує окремий варіант. Якщо наповненість класу перевищує 15 осіб (для іноземної мови - десять), той самий варіант не може повторюватись більше ніж двічі, якщо наповненість класу перевищує 30 осіб — більше ніж тричі. УВАГА ПИТАННЯ: А ЩО РОБИТИ УЧИТЕЛЮ АНГЛ.МОВИ У ЯКОГО У КЛАСІ 23-26 УЧНІВ? ВИГАНЯТИ "ЗАЙВИХ" ЗА ДВЕРІ?!
Татьяна
Желательно дать электронные версии книг, а не бегать в поисках. Надо учесть, что не все могут найти и потратить деньги на такие книги. Пишу, но не думаю, что кто-то учтет мнения на сайте. Помните, что нам в школе выполнять ваши указания!!! Поставьте себя на наше место!
Татьяна
Сказано, что в сборнике 10 вариантов и один и тот же вариант в классе не должен повторяться больше двух раз. А если в классе 28 учащихся? И,вообще, интересно, как провести четыре вида деятельности по англ яз за 90 мин? Издевательство над учащимися и учителем! Те, кто это придумали, представляют себе это?
мила
Для Татьяна: не представляют. они вообще ни о чем не думают. для них это бизнес, зарабатывают деньги на нас. в прошлом году 9 кл. купили за 25гр., 100 вариантов. в этом году уже не нужны, новые покупай за 40.
Коментувати
Завуч
Просто мабуть комусь дуже вигідно нас тримати в такому режимі. Просто, не зрозуміло з якою метою будуть проводитися ці контрольні роботи. Так хотілось , щоб хоча б один чиновник в периферійній школі спробував підготувати ці контрольні роботи, починаючи від того, де взяти тексти, папір, ксерокс, який маже вже на третій сторінці. Я вже не говорю про те, що завуч уже скоро буде ночувати в школі. Дуже прикро від цього всього. І освіта ця нікому не потрібна, бо що з неї взяти. Ну хіба що збірничків коже рік нових надрукувати. ЦЕ ПРОСТО КРИК ДУШІ
Мария
А может составителям письма будет интересно узнать - что история УСТНЫЙ предмет и не вообще по программе не предполагает письменных работ?!!Как пятиклашки которые весь год только читали и пересказывали учебник ВДРУГ впервые начнут писать тест?!!!!!
Коментувати
завуч
Интересно, каким образом были отобраны именно ЭТИ сборники ЭТИХ авторов?? Был конкурс??или как ВСЕГДА???...
вчитель
А де брати ці навчальні посібники, за якими готуватися до к\р? На сайті видавництва їх не видно!
Анна
Для вчитель: Сборники видимо только придумали и ..... трава не расти. Сегодня была на Петровке,сборников ДПА еще нет,(сказали может появятся после 15 марта,),что уж говорить про контрольные для 5-8.(((( Зачем надо было менять каждый год сборники и авторов не понятно.Такое впечатление,что хотят дать заработать кому то своему,а дети это так... не причем(((
Коментувати
03
А в нас і підручників з математики для 10 класу ще немає. Діти працюють з того, що дасть учитель, та зі СТАРИХ (тіпа заборонених).
Марина
Вы забыли, уважаемое Министерство образования, что в школах есть еще и 10-е классы. А давайте им составим итоговую контрольную? Что, испугались? Потому, что сейчас десятые классы почти все профильные, и не так-то просто разработать по 30 вариантов на 4 предмета по всем трем уровням (стандарт, академический, профильный). Дети-десятиклассники, радуйтесь, пока есть возможность. Доживете до одиннадцатого класса, вот тогда над вами тоже поиздеваются. А может и смилуются, и сборники будут в электронном виде, 21 век на дворе. Учителя, а ведь нам просто не доверяют! Кстати, а почему департамент школьного образования не уточняет, какие результаты им нужны для систематизации, правдивые, или как всегда, чтоб районо приняло?...
Анна
Для Марина: Пробачте, Марина, але над нами і так достатньо знущаються. Що вже казати про те, що зараз зовсім немає книжок з п'яти предметів, серед яких Історія України і англійська мова, навіть в електронному вигляді?! Тих, що є, на всіх не вистачає. До того ж кожного року така ситуація. Крім того, кожного року ми пишемо моніторинг з математики, в цьому році ще 1 географія. Повірте, нам цього з головою вистачає. А ще всілякі конкурси, олімпіади...
Коментувати
Tatjana
Ну я ещё поору немного ( в смысле предупреждения о том, что ПОКУПАТЬ НЕ СТАНУ). Вдруг поможет? Хотя вот уж сколько лет дети (родители) покупают бумагу. А мы всё в ЕВРОПУ прёмся! Да кому МЫ там нужны с такой бестолковостью!
Tatjana
Для Tatjana: В АЗИЮ НАС, В АЗИЮ! Но примут ли???
теж вчителька
Для Tatjana: У меня родственники в Азии - в Казахстане... Так там такой прелести НЕТ!!!И в образовании порядок, и детей заболевших лечат бесплатно , и лекарства в аптеках по детским рецептам - БЕСПЛАТНО! Нам уже ни в Азии, ни в Африке места не найдется... И аналогов тоже... Может, в космосе где-то....
Коментувати
завуч
Такого дурдома еще не было! Прямое зарабатывание денег. Покупайте родители сборники, или распечатывайте учителя, работайте на бумагу и краску для принтера! Вам же жить стало веселее!
Наталя
є ідея. Спєцом куплю збірник, відсканую і кину в Інтернет. Хай всі "качають. За конституцією ОСВІТА - БЕЗКОШТОВНА. Підтримуйте. Треба щось з цим робити
Учитель
Для Наталя: Молодец!!!
u4ilka
Для Наталя: підтримую! а ще краще не купувати ніяких збірників і не готувати по ним учнів, а просто тупо їм допомогти на самій контрольній і показати "ЇМ" результативність, якої вони так прагнуть
Коментувати