Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
КАРА
"ЖИТИ СТАЛО КРАЩЕ, ЖИТИ СТАЛО ВЕСЕЛІШ"
НАТАЛЯ
Для КАРА: Підтримую!!!
НАТАЛЯ
ШАНОВНІ МОДЕРАТОРИ! Добавте можливість висловлювати свої почуття смайлами. І коментарі перейдуть на новий якісний рівень :)
Angel
Для НАТАЛЯ: Абсолютно Підтримую
Коментувати
нина
нам сообщили только 11.03 и когда вопрос детям готовиться так как домашнего выше крыши . а контрольные за год!!!!месяц с половиной....ужас
Юлия
Подскажите, пожалуйста, в школах с русским языком обучения ученики будут писать контрольную работу по русскому языку вместо украинского? Или имеется в виду, что они будут писать и по русскому, и по украинскому?
R/I
Для Юлия: И по русскому тоже.
Коментувати
Ольга
шановні колеги,у мене питання -як зможуть встигнути вчителі англійської мови провети і перевірити чотири обов'зкові контрольні з говоріння,читання,письма тааудіювання-їх перевірити,а потім ще встигнути написати підсумкову контрольну роботу з тих самих видів? Повний дурдом!
PR
Проблема не в Табачнике! Проблема в том. что было из Министерства так и осталось быдлом из министерства, поэтому нас ждут еще более дебильные вещи, по сравнению с которыми ПКР - детский лепет, ибо им надо выслужиться . и показать, что они не подлежат сокращению. Пока Табачник не разгонит министерский дебилятник, они его будут подставлять. В принципе мне его не очень жалко. А за родителей не беспокойтесь. Наши сказали, что ничего покупать не будут. Так что все ляжет на плечи Учителя! Простите за грубые вставки, но синонимов найти не могу!
Замучений учитель
Задовбали платні конкурси: Левеня, всілякі Бобренята і Бобри, Колоски, Соняшники і т. д... Повторюю - платні!!!! Спробуй не візьми участь - райвідділ освіти роздере!!! А тут іще контрольні роботи!!! Знову купувати папір із власної кишені!!??? Табачник, ти де живеш, спустись на землю. Не гвалтуй школу, учителів, учнів, батьків!!!!
11111
Для Замучений учитель: а я НЕ БЕРУ УЧАСТІ!!!!!!!! І хай що хотять кажуть. Дітям повідомляю. І тільки, оскільки конкурси платні, то розповідаю про те, що дипломчика повинні прислати,ВИ Ж ПРОПЛАТИЛИ за нього, а можуть і загубити. То можете на комп*ютері такий, а то й кращий , собі зробити.
Коментувати
фтшлі
дякую, що знайшли іще один спосіб викачати гроші із людей. Коли вже наїдяться...
Оксана
Я - педагог, працюю методистом з математики в районі. По-перше, розповсюджувати збірники ми не маємо права. Але й купити самостійно їх ніде. Як готувати дитину до ДПА, до контрольних робіт? Мабуть, все-таки найкращий вихід - електронний варіант посібників на сайті МОНУ. По-друге. Хтось подумав, як мені звести результативність по району? 40 шкіл. У кожній (якщо без паралелі) - 4 класи. Це вже 160 класів. 2 предмети. На кого це все розраховано? А якщо велике місто, де 40-50 шкіл, а в кожній школі - по 2-3 класи на паралелі? Невже ніхто не думає ні про вчителя (підготовка одночасно з виконанням програми; чи може введуть додаткові уроки?; здоровя усе перевірити, заповнити протоколи, звести все до ряду; а збірники теж має вчитель купити! і не один! бо викладає у 5-8 класах!!!), ні про дітей (кволе здоровя, навантаженість до 15 -16 год щодня), ні...
учитель, которого достали!!!!
Для Оксана: Давайте я сведу Вам результативность по району. Я Фигею с методистов!!!!!
Розгніваний завуч.
Для Оксана: По-перше, розповсюджувати збірники ми не маємо права. Але ж ви розповсюджуєте і маєте чималі відсотки на всіх школах району. Щей гвавт робите, коли у вас не купити. Нашого вчителя задовбав методист. бо вчитель не купив таблиці з геометрії за 180 грн. А де їх взяти цих 180 грн?Поставили йому семінар з математики, він відмовився, тепер погрожують зняти категорію. Ви таблиці зведені не можете звести, де все пораховано вам здають завучі зі шкіл, а вам увести в Мікрософт Іксель і комп*ютер сам порахує. А от нам. завучам є що робити, зокрема розклад на ДПА , щоб врахувати всі зміни. комісію, час проведення так, щоб КРУ не придовбалося, коли це той учитель провів урок, якщо він був в комісії на ДПА.
Коментувати
Директор
Остается два выхода из двух! Первый: не собирать с родителей ни одной копейки до тех пор пока сборники заданий не пришлют в школу БЕСПЛАТНО ! Второй: если задания "выложат" на сайте МОН, то не "скачивать" их до тех пор пока подключение к Интернет не будет оплачен из бюджета, а не за деньги родителей ! Во будет облом для авторов дикого проекта! А какие к нам претензии - мы выполнили указание МОН о запрете сбора денег с родителей ! Главное условие: большинство должно поддержать такую идею!
Cвітлана
Для Директор: вот бы все директора так думали и поступали согласно Вашего предложения, а не держась за свои кресла, спешили выполнить и перевыполнить все, что диктуют сверху. Нам бы давно жилось намного легче и богаче!!!
11111
Для Директор: Я поддерживаю, даже ЕСЛИ НАША АМИНСРАЦИЯ станет вякать по поводу :"купи!" ЖДАТЬ СТАНУ ДО МАКСИМУМА! А там - посмотрим. Может работу брошу. ДОСТАЛО ВСЁ!!!
Коментувати
Родитель Д
Совершенно возмутительный и циничный способ отъема денег у населения". Ну какой родитель не задергается и не бросится помогать ребятенку прилично закончить учебный год? Конечно, беспроигрышный ход. А кукиш вам, господа освитяне. Требуем электронные версии, а гонорары авторам платите из своего бюджета ( хотя и он -то - наш, потому как МЫ его СВОМИ налогами обеспечиваем)
Вчитель.
Шановні міністри! А 10 класи в школі не навчаються???
Іринка
Для Вчитель.: А 10 класи всіх підручників ще не одержали, то про які міністерські ПКР може бути мова, вони і самі це розуміють.
Коментувати
Вчитель.
Історія України - усний предмет. Почитайте та проаналізуйте навчальну програму: контрольних робіт там не має! Шановні міністри, яким чином вони з'явилися в кінці навчального року? Скільки можна експериментувати над дітьми та освітою?
Вчитель
До яких пір чиновники Мону будуть викачувати гроші з учнів за їх нікому не потрібні збірники? Раз Ви хочете провести підсумкові к.р. роздайте школам електронні версії. Може хватить займатися здирництвом. Совісті в вас немає? Кожного року авторів міняєте
родитель
в нашем районе - карантин, дети массово болеют и от простуды и оттого, что их организмы ослаблены от той нагрузки, что дается в школе да и дома. Учебники написаны профессорами далекими от школы, посмотрите только на объем материала в учебниках, я уже не говорю о научных специальных терминах и иллюстрациях сложных для восприятия. Вместо того, чтобы печатать контрольные, лучше бы обеспечили школы нормальными учебниками !!!
Втомлений вчитель
Для родитель: Хотілось би мати хоч якісь.... Для 10 ткласу половини ще немає підручників. Діти виросли на експерименті...
Коментувати
03
ПОДОБНОЕ ВЫБРАЛО ПОДОБНОЕ! А чего ещё ожидать? БАБЛО ручейком и ничего больше.
Тетяна
Яка мета контрольних? Хоч хтось розуміє? (Крім заробити величезні гроші на збірниках, а потім на відповідях.) Дитина виконала програму, написала всі обов"язкові роботи та ще і директорські контрольні, отримала всі тематичні оцінки згідно програми того ж міністерства. Що "дасть", змінить чи покаже оцінка за цю контрольну? Окрім купи проблем для батьків (гроші), дитини (нерви) і вчителя (і гроші, і нерви). а що робити, якщо діти масово не з"являться на цю контрольну???
qwerty
"В кожному посібнику дається 10 варіантів. Якщо ж наповненість класу перевищує 10 осіб, то один варіант не може повторюватися більше ніж двічі" Я давно і анітрохи не сумніваюся, що в МОН, вірніше МРОН - міністерство руйнування освіти і науки, сидять прововатори, "вредители" и д---ли. Але все-таки, що робити в класах, де 21 учень!!!
Зойка
Для qwerty: І я про те саме говорю, куди дівати "зайвих" ?За двері? Чи ще кудись? А чотири обов'язкових види діяльності з англ. мови як виставляти? Тобто спочатку 4 види проведи, які маєш провести по положенню, а потім ще й підсумкову? А цікаво, як я, вчитель англ.мови повинна встигнути прослухати усні повідомлення за менш ніж 45 хв. у 23-26 учнів?
Зойка
Мені взагалі цікаво, а хтось з міністерства працював хоч би рік у школі, чи так практику проходили, коли диплом треба було отримувати?Коли я навчалась в пед. університеті, то наш МЕТОДИСТ З ПЕДАГОГІКИ, яка вчила нас, як треба працювати з дітьми,сама працювала в школі аж ЦІЛИХ 3 РОКИ!!!! При цьому вона була кандидатом педагогічних наук і доцентом! Тому хочеться спитати у панів з міністерства, ВИ ХОЧ ЗНАЄТЕ ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИ ВЧИТЕЛЕМ, КОЛИ Є ЛЮДИ, ЯКІ ВВАЖАЮТЬ СЕБЕ НОВИМИ СУХОМЛИНСЬКИМИ, ЛЮБЛЯТЬ ЗАДОВБУВАТИ ІДІОТСЬКИМИ НАКАЗАМИ? ОТ БИ ВАС НА НАШЕ МІСЦЕ З НАШИМИ ЗАРПЛАТАМИ І ВАШИМИ НАКАЗАМИ!!!!
Тедди
Для qwerty: Напевне, в цих класах один варіант повторюватиметься двічі. Чому вас це дивує?
Коментувати
Світлана
Цікаво, а скільки коштує ця книжечка "Павліченко О. М. Англійська мова. 5 клас: Підсумкові контрольні роботи. — Х.: Ранок, 2011" , якщо в ній повинно бути по 10 варіантів чотирьох контрольних робіт - 40 варіантів всього. Її хтось бачив? Де можна купити?
Анна
Для Світлана: На Петровек нет еще не сборников для ДПА не сборников для контрольных в 5-8 классах.Все будет вроде после 15 марта.(((
вчитель
Для Світлана: з історії- 15 грн. Посередники вже пропонують привезти
Коментувати
1212
Кроме того, для средних классов (для старших книги просто еще не віпустили и в школу не завезли) наблюдается такой идиотизм- книга , по которой дети идут на протяжении года - одного автора, а сборник заданий другого! Пишите, дети, как следует,,,Тьфу!!! Сейчас запудрят мозги детям, учителям и родителям а потом сделают 4 обязательных предмета как в Россиичтобы рабы читать и понимать приказы могли - все обрадуются а когда поймут ч то с ними сделали - будет поздно
Киця
І в цей час школу продовжують задовбувати конкурсами: Колосок, учень року, юний журналіст тощо. Коли готуватися до к/р та ЗНО? У класах по половині дітей, всі готуються до якогось "Юного..." Така кількість дурних конкурсів, та й ще і примусово-добровільна. відволікає дітей та вчителів від навчання. А Табачник обіцяв зменшити кількість шкільної документації, конкурсів та перевірок, а сам тільки і заглядає у кармани вчителів та батьків (це вже до теми обговорення)
Втомлений вчитель
Для Киця: Повіністю погоджуюсь (до питання про конкурси). Цікава статистика: за минулий рік (2010) школа отримала 279 !!!! листів та язкових до виконання. навчальних днів - 190.. А на кожен папірець по рібно підготувати наказ на виконання, потім по підсумках проведення. Адміністрації потрібно доплату робити лише за те що скільки пишуть, що вже говорити про вчителя, та дітей які повинні все це виконати, та ще й на рівні....
Коментувати