У квітні буде визначено переможців конкурсу "Учитель року – 2011"

Третій, заключний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2011" пройде з 6 по 15 квітня 2011 року у п’яти містах України

У квітні буде визначено переможців конкурсу "Учитель року – 2011"

У 2010/11 навчальному році Всеукраїнський конкурс "Учитель року" проводиться у п’яти номінаціях: "Початкові класи", "Світова література", "Історія", "Іноземна мова" (німецька), "Образотворче мистецтво".

Наразі підбиті підсумки другого, республіканського, етапу конкурсу, який проводився у обласних центрах України, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі.

З 6 по 15 квітня буде проведено третій етап конкурсу "Учитель року – 2011".

Заключний тур буде розподілений за номінаціями та проводитиметься у п’яти містах України: Івано-Франківську – номінація "Початкові класи", Полтаві – "Світова література", Чернівцях – "Історія", Львові – "Іноземна мова" (німецька) та Кіровограді – "Образотворче мистецтво".

     

Нагадаємо, всеукраїнський конкурс "Учитель року" проводиться на підставі Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 "Про всеукраїнський конкурс "Учитель року".

Згідно з умовами його проведення, конкурс проходить протягом усього навчального року в різних містах України. Щорічно переможці визначаються у п'яти номінаціях.

На фінальному етапі третього туру визначаються переможець та лауреати конкурсу з кожної номінації.

Переможці, лауреати та учасники третього туру конкурсу нагороджуються дипломами, цінними подарунками, а також можуть бути представлені до державних нагород і відомчих заохочувальних відзнак.

Всеукраїнський конкурс "Учитель року" проводить Міністерство освіти разом з Національною академією педагогічних наук.

Освіта.ua
01.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів