В українських школах відзначать 50-річчя польоту людини в космос

Міністерство освіти і науки, у листі, надісланому на адресу регіональних управлінь освіти і науки, рекомендує проведення в школах, заходів спрямованих на популяризацію космонавтики

В українських школах відзначать 50-річчя польоту людини в космос

Зокрема, у листі МОН, від 7 лютого, зазначається, що 12 квітня цього року, міністерство рекомендує провести єдиний урок, присвячений цій історичній події, що також буде проведений в загальноосвітніх школах держав-учасниць СНД.

Метою проведення єдиного уроку, відповідно до листа міністерства, є відзначення зазначеної історичної події шляхом проведення різноманітних заходів, що спрямовані на популяризацію досягнень космонавтики, поширення астрономічних знань серед учнівської молоді, розвитку інтересу до технічної творчості.

У документі повідомляється, що зазначені заходи будуть проведені з метою виконання урядового розпорядження про підготовку та відзначення 50-річчя від дня польоту в космос першої людини та Рішення Ради Міністрів закордонних справ СНД від 9 грудня 2010 року "Про проведення в квітні 2011 року в загальноосвітніх закладах держав-учасниць СНД єдиного уроку (дня), присвяченого відзначення 50-річчя польоту в космос Ю.О. Гагаріна".

Освіта.ua
11.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів