Табачник розраховує на відкриття україномовної школи в Москві

Міністерства освіти і науки України та Росії мають намір відкрити загальноосвітній навчальний заклад з українською мовою навчання в Москві

Табачник розраховує на відкриття україномовної школи в Москві

Про це сказав на брифінгу міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

"Питання відкриття в Москві загальноосвітнього навчального закладу з українською мовою навчання ми відпрацьовуємо з нашими колегами з Міністерства освіти і науки України, з Департаментом освіти уряду Москви та за підтримки нашого посольства", - сказав Табачник.

Міністр зазначив, що це досить багатосторонній складний проект, оскільки Москва є дуже насиченим містом з точки зору надання освітніх послуг.

"І, звичайно, для того, щоб створити серйозний загальноосвітній заклад з українською мовою навчання, потрібен цілий комплекс заходів", - додав Табачник.

За його словами, для того, щоб батьки віддавали дітей до цієї школи, Міносвіти, серед іншого, в державних умовах прийому до вищих навчальних закладів України відійшло від принципів етнічності - відтепер за квотою на безкоштовне навчання можуть вступати іноземці, якщо вони навчалися у школах з українською мовою навчання.

Міністр розраховує, що відкриття такої школи може відбутися з нового навчального року.

Як повідомлялося, лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк пропонує заборонити реорганізацію та ліквідацію загальноосвітніх україномовних шкіл, а також посприяти відкриттю українських шкіл у Росії.

Корреспондент
27.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів