Міносвіти відродить військову піонерську гру "Зірниця"

У 2011 році Міністерство освіти і науки, молоді та спорту планує відновити проведення військової патріотичної гри "Зірниця" - колись популярної в СРСР

Міносвіти відродить військову піонерську гру "Зірниця"

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник пообіцяв відродити у 2011 році "всеукраїнську патріотичну гру "Зірниця" у співпраці з кадетами, скаутами і пластунами".

Також, Дмиро Табачник висловив ініціативу повернути у школи уроки пам'яті за участі ветеранів.

"Потрібно відпрацювати програму. Не варто розповідати про всі військові операції, про них діти дізнаються з підручників. Краще, якщо це будуть живі спогади, переживання", - сказав міністр на засіданні Ради обласної організації ветеранів України у Кіровограді.

Він підкреслив, що "молодь повинна потягнутись до тематики ветеранських організацій".

Зауважимо, що військово-спортивна гра "Зірниця" була популярною піонерською грою в СРСР. Вона представляла собою імітацію бойових дій, схожу на військові навчання. Під час гри піонери ділилися на команди і змагалися у різних військово-прикладних видах спорту з ігровими елементами. Гра була частиною системи початкової військової підготовки школярів в СРСР.

Після розпаду СРСР "Зірниця" або схожі на неї гри зазвичай проводяться військово-патріотичними клубами та іншими подібними організаціями.

ТСН
27.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського р-на Херсонської обл.
Зі словом "Зірниця" асоціюються приємні спогади радянських часів, але ж треба приймати до уваги реальність сьогодення. Для того, щоб поставити гру на належний рівень спершу необхідно забезпечити матеріально-технічну базу. Місця проведення (ДЕ? коли все навколо приватне), військове спорядження, військова форма... Хто має все це купувати? Батьки? Вчителі? На пальцях все пояснювати...
W
Господи! И когда они угомоняться! Кто будет заниматься "Зарницей"? Классные руководители, тетки 45 и старше? Военруки, которым за 60-70? Выжив мизерными зарплатами мужчин и молодежь из школы, пан Табачник хочет просто поприкалываться (читай, поглумиться) над оставшимися часто немолодыми и весьма нездоровыми педагогами. И как всегда БЕСПЛАТНО!!!А кто будет отвечать за жизнь и здоровье детей? Бабушка, которой за...? Пусть жену свою гоняет по лесу, а еще лучше в школу, районную, без мандата и с нашей зарплатой. Лучше бы учебники к концу года напечатали. Сволочи! Все играются!
Tatjana
Для W: Да они НЕ ИГРАЮТСЯ! Они создают то, что ИМ нужно, а нас ПРОСТО отвлекают от возможности УВИДЕТЬ и понять, что то, что происходит, приведёт к рабской психологии ВСЮ СТРАНУ! Ведь ИМЕННО УЧИТЕЛЯ формируют будущее общество,И НИКТО БОЛЬШЕ! Разве нет?
Коментувати
ІВАН
Які ж вони далекі від проблем сьогоднішньої школи! Таке враження, що у них маразм. А медогляд з психіатричною експертизою міністри проходять? А такий міністр, якому не болять біди і проблеми освіти взагалі потрібні?
наше
Значить він починає з "Зарницы". А сам то скільки днів в армії прослужив перед тим як за побігеньки біля Кучми став генералом. Ти б краще забезпечив дітям можливість нормально пообідати, і не тільки сиротам, а всім. А якщо б іще всім дітям були книжки, а на школу нормальне фінансування, то й не прийшлось би в батьків гроші на ремонти клянчити. А він гратися. ... ..... ...... ......... собача жінка!
03
Для наше: За грою дітки ЗАБУВАЮТЬ про те, що їсти хтять!!!!!!!!
Коментувати
666
Нашему деду-ветерану,не попавшему на фронт по малости лет,84.Еле передвигается. НикакихРАССКАЗОВ И ВОСПОМИНАНИЙ НЕ БУДЕТ!!! Нонсенс! Тем, кому на конец войны было 10, сегодня 66.ЭТО ОНИ СТАНУТ ВСПОМИНАТЬ ??? Да они помнят СТРАХ ПЕРЕД БОМБЁЖКАМИ И ПОСТОЯННЫЙ ГОЛОД 1 9 4 7 !!!! а ТЕ, 80-ЛЕТНИЕ - ЧАЩЕ ВСЕГО ВСПОМИНАЮТ желание есть 1933 года:"Сидить Дуня, їй 2 і скиглить"Їсти...їсти".Думаю ОБ ЭТОМ и стоит РАССКАЗЫВАТЬ ДЕТЯМ!!!!! Ч Т О Б Ы З Н А Л И !!!
Z
Яких ветеранів? Тим, хто народився у 1922 р. вже 88 р.! Що вони можуть розказати, якщо взагалі дожили до такого похилого віку!
666
И морзянку учить будут? А стрелять из мелкашки? А гранатометание - тоже вернут?А спортивное ориентирование? И КТО этим всем станет заниматься? Общественные деятели ни бесплатной основе? НЕТ УЖ, УВОЛЬТЕ!
Просто учитель
Даёш страйкбол в школу...!!!