Майже 350 українських шкіл закрили на карантин

У країні через захворюваність на грип ввели обмеження у 345 школах. У цілому по країні з початку сезону захворіло близько 1% громадян

Майже 350 українських шкіл закрили на карантин

Показники захворюваності на грип в більшості районів України знаходяться нижче від епідемічних порогів, повідомив головний державний санітарний лікар Сергій Риженко.

У цілому по країні з початку сезону захворіло близько 1% громадян. Всього в десяти контрольних містах з початку сезону було зареєстровано 64 тисяч хворих, госпіталізовано за тиждень 674 особи.

Серед госпіталізованих 82,8% складають діти. Показник захворюваності склав 66,48 випадків на 10 тисяч населення проти 50,06 випадків минулого тижня (зростання на 17,3%).

Порівняно з аналогічним періодом минулого року захворюваність дещо зросла. У Чернівцях з 3 грудня припинені заняття в дошкільних та шкільних навчальних закладах та введено протигрипозний режим.

Всього в Україні введено обмеження в 345 школах та 78 дитячих дошкільних установах (у Полтавській області – 40, у Львівській – 78, в Дніпропетровській – 18, Чернівецькій – 55, в Донецькій – 40, в Сумській – 24, у Вінницькій – 14, Чернігівській – 12).

Як повідомлялося, з 8 грудня у Полтаві всі школи закриють на карантин, повідомила прес-служба міськради Полтави. Розпорядження про закриття шкіл на карантин підпише мер міста Олександр Мамай.

У той же час, надзвичайна протиепідемічна комісія при Черкаському міськвиконкомі оголосила епідемію грипу та гострих респіраторних інфекцій в Черкасах.

Як повідомив головний санітарний лікар Черкас Василь Загородній, захворюваність у місті на грип та ГРВІ на 9,3% перевищила епідемічний поріг.

На карантин закрита школа № 29 і по кілька класів у трьох школах – № 15, 31, 32 – у зв'язку з тим, що там відсутні більш як 30% дітей.

"Щодня здійснюватиметься моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ в школах", - додав Загородній.

Жодного летального випадку серед хворих на грип та гострі респіраторні захворювання не зареєстровано.

ТСН
08.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів