Вчителям знову нагадали про підвищення зарплати

Народний депутат Максим Луцький вважає, що збереження тенденції щодо збільшення окладів вчителям на 100 грн на рік дасть їм "гідне фінансове забезпечення"

Вчителям знову нагадали про підвищення зарплати

Народний депутат від Партії регіонів, перший заступник голови парламентського Комітету з питань освіти та науки Максим Луцький вважає, що Партія регіонів виконує свої соціальні зобов’язання перед громадянами України.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, Максим Луцький нагадав, що згідно з розпорядженням Уряду, з 1 грудня цього року підвищено посадові оклади працівникам бюджетної сфери.

"З початку 2010 року посадові оклади працівників бюджетної сфери першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки переглядались вже 4 рази. Сьогодні Президент, Уряд і Партія регіонів роблять все, аби обіцянки, які були дані виборцям, не виявилися черговим популізмом, а максимально реалізовувалися", - зазначив Луцький.

Народний депутат наголосив на тому, що Уряд вдається до підвищення зарплат працівників бюджетних установ, виходячи з реальних економічних можливостей України.

При цьому він підкреслив, що завдяки таким діям з сьогоднішнього дня порівняно з початком року бібліотекар отримуватиме на 100 грн на місяць більше, вчитель вищої категорії – на 117 грн, лікар-терапевт вищої категорії – на 125 грн.

За словами парламентаря, збільшення фактично буде більшим, бо практично всі працівники бюджетної сфери мають надбавки та доплати до посадових окладів.

"Звичайно, можна було б декларувати і більші суми, однак це було б лише обіцянкою, яку на практиці нереально реалізувати. Але нинішня влада не звикла працювати популістськими методами своїх попередників. Кожна цифра має під собою реальні розрахунки", - сказав він.

Максим Луцький висловив переконання, що наступного року тенденція відносно збільшення окладів бюджетникам буде збережена, та працівники цих установ матимуть гідне фінансове забезпечення.

Нагадаємо, вчора, 30 листопада, Верховна Рада відмовилася встановити виплату пенсій педагогічним працівникам в розмірі 80% від заробітної плати.

Освіта.ua
01.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Teacher
Чергова нагла брехня про підвищення !!!!!!!!!!!!!!Наприклад, вчитель вищої категорії, отримуватиме на 117 грн більше. Нічого подібного не буде, а буде 57 грн, з яких ще вирахують все, що можна. Не вірите полічіть самі. Турбота уряду величезна, прямо ночей недосипають так "турбуються". Спасибі вам, люди добрі, це ж скільки всього можна купити на 117 грн, аж не знаю з чого розпочати... Може з масла, щоб локшина з вух поспадала!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
я
Було б здорово, якби М.Луцький почитав як уряд Чехії вирішує питання про "гідне фінансове забезпечення" своїх учителів !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А за те "гідне фінансове забезпечення" українських учителів нехай навчать всі депутати своїх дітей в загальноосвітніх школах, а не в ліцеях, чи гімназіях...Чи надовго б стало сили та здоров'я у них та їхніх діток ???????????????????????????????????????????
І
Ха-Ха! А воспитателям и сотни не дали! Ну да, мы ж не педагоги,,,,, так, фуфло.....
ттт
ПОЧЕМУ МОЛЧАТ ПРОФСОЮЗЫ?????!!!!! ПОЧЕМУ НЕ ВЫВОДЯТ ЛЮДЕЙ?!!!! ОДИН В ПОЛЕ НЕ ВОИН! ПУСТЬ НЕ ЗАНИМАЮТСЯ ФИГНЕЙ, типа подарков детям на Новый Год, А ОБЕСПЕЧАТ НАМ ЗАЩИТУ НАШИХ ПРАВ! Во всем мире все протестные акции возглавляют ПРОФСОЮЗЫ, люди не выступают СТИХИЙНО, у них есть юридическая, правовая и общественная защита, тогда и никто не будет БОЯТЬСЯ отстаивать свои интересы, а по одиночке нас СОЖРУТ. ПРОФСОЮЗЫ, ПРОСНИТЕСЬ! А то назрела необходимость вас заменить!
Елена
Для ттт: Да о чем вы говорите? Какие профсоюзы? Вы задайте себе вопрос кто лидеры этих профсоюзов. Я могу ответить - это тоже кагорта тех кто делает нашу жизнь " лучше" и " веселее" Лидеры профсоюзов из той же Партии Регионов, которая их и финансирует. Взять хотя бы главу федерации профсоюзов Украины Василия Хара - который является одним из разработчиков проекта нового Трудового кодекса, который сделает нас рабами. И вы хотите чтобы такие вот лидеры вывели Вас на Майдан. Да никогда они не поведут нас протим самих себя. Нам нужно самим объединяться и создавать настоящие профсоюзы такие как во Франции, Греции, Англии
Коментувати
UA
А що тут не так з точки зору нардепів - вони ж кажуть про гідну НАС зарплату. Такі гроші не гідні їх, золотих, а ми, мабуть того варті. через те, що терпимо, через те, що погоджуємось з усіма нововведеннями, через те, що НІЯКІ. В нас, освідчених, навіть не вистачає аргументів, щоби щось змінити...
Свідомий вчитель
Будемо мовчати,будуть нам далі казати про гідне фінансoве забезпечення в 100 гривень на рік у найближчi 20-50 рiк.Годі мовчати!Час страйкувати!
Tatjana
Для Свідомий вчитель: Что сказать? Бастовать , возможно, выйдут те, КТО ЖИВЁТ НА ОДНУ ЗРЯПЛАТУ. Большинство данное положение дел ПРОСТО УСТРАИВАЕТ,поскольку заняли люди малюсенькую нишу , кто репетиторствует, кто имеет ИНЫЕ средства к существованию... .ЗМІНИТИ МОЖЕ ТОЙ, ХТО НЕ БОЇТЬСЯ.
Коментувати
читач
Сейчас прямо заплачу от умиления - какая забота партии регионов об учителях.
Tatjana
КАК ЖЕ ОНИ ненавидят СОБСТВЕННЫХ учителей!!!!!!!!!!
еше одна училка
Стаж - 24 года. Категория 1. Нагрузка - 18 часов. Зарплата была 1500, будет аж 1600. УРА!!!! Куплю обновки, заплачу за учебу и общагу ребенка, вкусняшек всяких...живем!!! СПАСИБО!!!
сС
Согласна с училкой, я бы тоже поменялась! За год зарплата повысилась на 100 гривен!!! А насколько подорожали продукты, газ и прочее. Хватает совести говорить о достойном финансировании!!!
училка
Низкий поклон, барин! Согласна на обмен: ему моя зарплата(со всеми надбавками), а мне его, мИииизерная , депутатская, если у меня и у моих коллег "гідне фінансове забезпечення".