Підручники для 10 класів досі друкують

Станом на сьогодні в Україні надруковано 85% підручників для 10 класу

Підручники для 10 класів досі друкують

Про це заявив міністр науки і освіти Дмитро Табачник під час прес-конференції в Києві, повідомляє proUA.

Водночас міністр відзначив, що закінчено випуск підручників для 1 і 2 класу.

За словами Табачника, держзамовлення на друк підручників становить 110-120% від загального числа учнів українських шкіл.

Щодня в обласні управління та адміністрації освіти доставляється 350-400 тисяч примірників книг.

Міністр відзначає, що затримки з надходженням навчальних посібників в школи пов’язані з роботою місцевих органів освіти.

Нагадаємо, за домовленістю з видавництвами навчальних посібників і підручників, Міністерство освіти і науки розмістило в інтернеті електронні версії перших параграфів підручників для десятого класу.

Освіта.ua
02.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Глафира
если говорить об учебниках русского языка, то можно сказать, что это издевательство над учителем и учеником. Откройте учебник Малыхиной для 8 класса. Это больше похоже на справочник для тех, кто когда-то хорошо изучал русский язык. Каким образом можно сформировать у ученика хоть какие-то практические навыки, непонятно. Где рекомендации для учителя, как этот безумный учебник использовать в учебном процессе? Предлагаю, изъять его из списка рекомендованных, как "не прошедший апробацию" и обеспечить школы "нормальными"
татьяна
уже апрель, а учебников для 10 класса по-прежнем нет
Коментувати
metodist
Хіба часткове надходження підручників для 2 класу - це 110-120%? А де ж профільні підручники, чому в профільних підручниках з історіїї України матеріалу лише до січня (вони ж розраховані на 12-річну школу).
алла
19 листопада-жодного підручника для 10 класу не отримали!!! Учні 10 класу,підослідні кролики 12-річної освіти , вже звикли, що вони отримують підручники у кінці І семестру. Цей рік ще добре, якось перебудемо.Але що їх чекає у 11 класі,коли вони будуть готуватися до вступу до вишів????
W
В школу прийшло 18 хімій, 25 біологій, 16 укр.мов. на 32 учня - як ділити? Вчителя без підручників, топають на книжковий ринок та купують - бібліотека не для них. Плюс виписали фахові журнали, роздрукували роздатку, виписали "Время Регионов" - все за свої грощі, до речі, у РФ ці витрати вчителю компенсують.
ъъъ
Сколько-сколько процентов??? У нас в школу пришло только по 3 учебника на ребенка и то по самым тупым предметам
4енко
Підручники для 10 кл. досі "друкують", а от історію України для 5 класу надрукували супероперативно, тепер уже без фотки Майдану на палітурці Табачнику на догоду!
Врач
затримки з надходженням навчальних посібників в школи пов’язані з відсутністю мозку і совісті табачника і підтабачників!
Ольга
А ми отрмали підручники з рос. мови (аж 2 комплекти!)... Але обидва вони (Пашковської і Баландіної) присвячені стилістиці, хоча за оновленою програмою стилістики в 10 класі не повинно бути... І що тепер робити? Ігнорувати оновлення програму, бо є не ті підручники, а чи, може, зробити вигляд, що підручників і немає?
Учитель
Для Ольга: зачем вы бессовестно обманываете?! Откройте новую программу 10 класса: это изучение стилистики и культуры речи. Я сама преподаю русский язык в 10 классе и тщательно слежу за всеми изменениями в программе: http://osvita.ua/school/program/8793(для школ с украинским языком обучения), http://osvita.ua/school/program/8795(для школ с обучением на русском языке). Интересно, а чему учите вы и по какой программе?
Коментувати
Леся
А нам би треба було і профільні підручники з деяких предметів, та присилають, як на зло, стандарт. Алгебру і геометрію в одній книжці. Замовлення подавали, але ніхто на нього не зважає.
СІЧ
А які влітку були обіцянки! А яке обличчя у пана міністра - святий! А те, що стільки людей страждають - по барабану.
завуч
Пришло 12 % учебников. Из них половина для профильного обучения, а нам нужен стандарт! Забезпечилиииииии!!!
АЛЕФ
Для завуч:, аналогічно! Нам теж привезли профільні, а у нас академ і стандарт!!! Дурно витрачають гроші, бо не знають скільки чого треба!
Коментувати
вчителька
люди добрі!!! нам сьогодні дали підручники з алгебри та геометрії! це жах!!! алгебра містить 415 сторінок. геометрія також вдвічі більша за стару. Вони аргументують це тим, що потрібний більший вибір задач, а про дитину, яка буде носити всі підручники за розкладом(дуже сумніваюсь, що вони і в сумку помістяться) вони не думають. Тож мають бути якісь санітарні норми стосовно маси портфеля, а потім кричать , що дитина в школі здоровя втрачає.Тут вже вчителі цих постійних експериментів над школою не витримують, а що вже говорити про дітей. В мене є 11 клас, який навчається за старою програмою і старими підручниками, то у дітей набагато кращі знання , ніж в 10 класі, який навчається за новою програмою. Я вважаю, що це втрачений рік, бо реформа школи була непродумана.
МАМА
У школах підручників немає, а на ринках і в магазинах - є!
Просто учитель
Та ті параграфи в інтернеті вже давно застаріли, а підручників як не було так і немає.