Міносвіти видало лист щодо конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика буде проводитися безпосередньо Лігою українських меценатів за погодження Міністерства освіти і науки України

Міносвіти видало лист щодо конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

У своєму листі Міністерство освіти повідомило, що згідно з положенням про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, у 2010/2011 навчальному році буде проведено XI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика в чотири етапи та у відповідні терміни.

При цьому у листі зазначається, що Міністерство освіти не займатиметься проведенням конкурсу Петра Яцика, оскільки на Міносвіти покладена відповідальність за проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У листі повідомляється, що XI Міжнародний конкурс з української мови імені Яцика буде проводитися безпосередньо Лігою українських меценатів за погодження Міністерства освіти і науки України.

Також, Міносвіти доручило обласним управлінням освіти поінформувати навчальні заклади щодо участі учнівської та студентської молоді у ХІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та сприяти його проведенню.

Як повідомлялось раніше, міністр освіти Дмитро Табачник підписав наказ про проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Освіта.ua
01.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
бодайвас
Чого зчинили вселенський стогін та ще й московською мовою? Навчайте сумлінно й самі навчайтесь. Діти до вишу приходять і в першому стартовому диктанті -- до 20 помилок. Хоча рекорд 2006 р. -- 139 помилок, поки що встояв.
ученица
Да, идут одни и те же дети. Действительно, а учиться когда?
с
И филологов жаль, и детей. На все три конкурса (олимпиада, Яцика и Шевченка) пойдут одни и те же дети. Согласна с сельским директором. За что боролись...
Марія
Знову про вчителя ніхто не думає! Набрид вже той Яцик!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
читач
Для Марія: Ні Яцик, ні Шевченко, ні мова не винуваті в тому, що на Україні в кабінетах сидять нерозумні чиновники, які своїми непродуманими рішеннями приносять більше шкоди, ніж користі.
Марія
Для читач: Із-за кордону бути патріотом легко(так,як ваш Яцик..) Епоха ідолів пройшла .
Коментувати
Сільський директор
Ну ось! За що боролись, на те і напоролись. Бідні мовники, замість одного - два конкурси. Поспівчувайте і мені, бо я також мовник.
ПИСАТИ - НЕ ЯЗИКОМ ЧЕСАТИ
Для Сільський директор: , почнемо з олімпіади, тоді Шевченка, Яцика, тоді " Об'єднаймося, брати мої...", тоді ще щось!!!! Гвалт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
ученица
ну вот, теперь заставят на несколько конкурсов идти(((
?!!!
Ну от! А ви всі так переживали...