Варіанти тестів моніторингу з української літератури. 10 клас

Варіанти завдань, що будуть винесені на тестування учнів 10-х класів з української літератури

Варіанти тестів моніторингу з української літератури. 10 клас

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 10-х класів для складання тестів моніторингу якості освіти з української літератури.

Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з української літератури за результатами навчання учнів 10-х класів в основній школі відбудеться у вівторок 10 грудня 2013 року.

Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу, номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Освіта.ua
09.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Спостерігач
І знову "вкралися" огріхи.. Увага! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що під час підготовки до друку збірника «Українська література для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Паламар С. П., Шевченко З. О., Ушакова Т. С.) вкралися технічні огріхи. Слід читати так: 6 варіант №10 варіанти відповідей: А «Думка» Б «Причинна» В «Катерина» Г «Марія» Д «Наймичка»
Анна
6 варіант. 10 завдання. помилка
Дарина
Для Анна: Так, там нема правильноi вiдповiдi!
Коментувати
Dima
Забанте меня по айпи
wwww
JHSSdf