Osvita.ua Середня освіта Моніторинг у 5-х, 10-х класах Варіанти тестів моніторингу з іноземних мов. 10 клас
Варіанти тестів моніторингу з іноземних мов. 10 клас

Варіанти завдань, що будуть винесені на тестування учнів 10-х класів з іноземних мов

Варіанти тестів моніторингу з іноземних мов. 10 клас

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 10-х класів для складання тестів моніторингу якості освіти з іноземних мов.

Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з іноземних мов за результатами навчання учнів 10 класів в основній школі відбудеться 28 листопада 2013 року.

За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен десятикласник складе один з наступних номерів тестів з запропонованих збірників завдань:

Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу, номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Для отримання інформації про моніторинг якості загальної середньої освіти,що проводиться серед усіх учнів 5-х та 10-х класів у листопаді-грудні, приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua у Facebook або Вконтакте.

Освіта.ua
26.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
марія
які варіанти з німецьк5ої мови для 5 класів і вопше киньте 10 варіантів
Невідкладна допомога
Для марія: Вопше то, все давним-давно є в контакті. Так шо, "suchen Sie, bitte!"
Коментувати
Учитель АМ
О, Господи ! До яких пір буде цей дебілізм... На сайті МОН з’явилося чергове "вкралося".... Увага! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що під час підготовки до друку відповідей до завдань зі збірника «English. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Пасічник О. С., Шопулко М. Н., Тріфан М. С., Мельник С. О.) вкралися технічні огріхи. У завданні № 17 варіанта 7 правильною відповіддю слід вважати b.
MOH
Для Учитель АМ: Шановний пане Сама Досконалість, з метою попередження дебілізмів, МОН прийняло рішення включити вас до складу розробників матеріалів для наступного моніторингу. Будь-ласка залиште контактні дані та залишайтеся на зв’язку.
Коментувати
ivan
в
Вчитель АМ
Загалом тест цілком те, що називається "пристойний". Єдине, що викликає зауваження - вихід за межі програми ЗНЗ в завданні 4.
Мария
//
Надія вчитель
Що ж це за автори збірника з англійської, які при укладанні збірника навіть програму ЗНЗ не відкривали?? Варіант 3, завдання 20 - умовне речення ІІІ типу, яке вивчається за програмою в 11 класі!!!!!!! Ми лише пару уроків тому вивчили І тип, а вони перевіряють ІІІ тип після 9 класу!!! Я погоджуюся з попереднім коментарем, що завдання "ерунда", але ж хоча б в програму зазирайте, АВТОРИ(((( Я не думаю, що це "технічний огріх", яких аж два у завданнях 19 і 20.
апрокс
ерунда

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!