Osvita.ua Середня освіта Моніторинг у 5-х, 10-х класах Варіанти тестів моніторингу з біології. 10 клас
Варіанти тестів моніторингу з біології. 10 клас

Варіанти завдань, що будуть винесені на тестування учнів 10-х класів з біології

Варіанти тестів моніторингу з біології. 10 клас

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 10-х класів для складання тесту моніторингу якості освіти з біології.

Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з біології за результатами навчання учнів 10 класів в основній школі відбудеться 19 листопада 2013 року.

За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен десятикласник складе один з наступних номерів тестів зі збірника завдань

Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів

Для отримання інформації про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти, який буде проведено серед усіх учнів 5-х та 10-х класів у листопаді-грудні приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua у Facebook або Вконтакте.

Освіта.ua
15.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
90
підкажіть що робити з бланком для відповідей з біології, там замість вчитель біології написано вчитель хімії??????
Маша
http://vk.com/album-41409817_182436673 Вот вам відповіді на біологію
Школяр
Не дай Бог, щоб мені 4 варіант попався
ответы
кому ответы?
Дарья
Для ответы: мне
сергій
мені відповіді з біоли
Коментувати
Світлана
Відповіді на тести моніторингу з біології 10 класу є в наявності? Напишіть де.
Роман
Для Світлана: осьо група вк из завданнями http://vk.com/monitorung2013
Маша
http://vk.com/album-41409817_182436673
Анатолій
А в більш розумному місці, ніж ВК цих відповідей немає? ВК блокується на рівні провайдера в освітніх установах. І довіряти цьому сайту не можна, там виставляють все що заманеться, достовірність інформації наближається до нуля!
Коментувати
Юрій
Вершина дибилізму це використання формули молярної концентрації,яку не вивчають у курсі хімії принаймі на академічному та рівні стандарту
Ольга
Да они сами и половины этих заданий не напишут, не только по биологии. Я ученица 10 класса (хорошистка), и хожу на доп. занятия по языках (поступаю на ин-яз), а тут еще и до часу ночи готовишься к мониторингу. Этот мониторинг просто наивысший идиотизм который я и мои одноклассники встречали когда-нибудь. Половину из этого мы вообще не проходили... Сидишь и думаешь, что с этим делать. Мониторинги заканчиваються в декабре (расклад вообще идиотический), и в декабре обычно пишуться семестровые кр. А как их писать, если учителя готовят детей к этому мониторингу? Ни отдыха, ни выходных, сплошная учеба. Это будет оправдано, если каникулы увеличат минимум на неделю. Потому что только три мониторинга, а уже ничего не соображаешь((
Факюпанове
Для Ольга: по языках?,пишуться?мониторинг-енунда,да и ты тупа аминь
Сергей
Пфф, эти мониторинги ненавидит большая часть учителей и нам дают тупо списать. Нафиг к ним готовится?
Коментувати
selena
Працюю вчителем біології. Цікаво, наше міністерство освіти заглядувало у програму з біології, яку саме ж і склало, і цікавилось скільки часу відводиться на розв`зування задач у 7-9 класах рівень стандарт перед тим як давати такі завдання? Окремих годин НЕМАЄ!!! А для того щоб щось з дітей вимагати, треба спочатку їм це дати та ще й закріпити!!! А графіки? Хоч один з них є у шкільних підручниках рівень стандарт? А це ж діти! Наші "розумні мужі" властивості пам`яті знають? Чи особливості сприйняття матеріалу дітьми? Складається враження, що самі неуки. Це по перше. А по друге. Хто оплатить вчителю час витрачений на проведення , а головне на перевірку робіт. Це ж добрий шмат роботи! Ми й так перевіряємо контрольні, робочі і лабораторні зошити БЕЗКОШТОВНО!!! Шкода , що наші профспілки мовчать. Зробили б всеукраїнську забастовку проти самодурства нашого міністерства.
вика
класс!!!!!!!!!!
Коментувати
Людмила
Очень интересно: у Матяша что начался старческий маразм???? Он забыл программу по биологии средней школы????? Почему такая огромнейшая разница в сложности заданий для ДПА и мониторинга???? Сколько можно терпеть своеволие работников "міністерства освіти" которые видели детей только на фотографиях, не провели ни одного урока, и вообще никогда в жизни не были в школе??? Предлагаю инициировать ответные резюме на мониторинг в виде письменных жалоб в министерство со всех МЦ городов Украины.
Учитель біології
Для Людмила: Н.Ю.Матяш це жінка
новичок
для Учитель біології: від того що Н.Ю.Матяш жінка жодних змін у відношенні до моніторингу немає. Підручники ледь витримуємо. А про моніторинг - ГАНЬБА! Соромно перед учнями.
Коментувати
Алексей
Какая наивность? Работы учеников никто не будет сканировать!!!! Это все макулатура!!! Мы же заполняем электронные протоколы и отсылаем их. По их результатам и будет МОН делать вывод. ОЧЕРЕДНОЕ ОТМЫВАНИЕ ДЕНЕГ!!!! Лучше бы наш министр о зарплатах учителей позаботился. А то начались задержки!!! И рассказывает нам наш профсоюз, что нужно потерпеть!!!! Зачем нам такой профсоюз сдался? За наши деньги отдыхают властьимущие.
Вчитель
Добре, що хоч перевіряти біологію буде вчитель хімії. Так в бланку відповідей учня написано, внизу, де підпис!
виктория
Для Вчитель: учитель химии "проверяет" монит.контрольную в школах с укр.языком обучения, а для русских школ написан учитель биологии,
uyry
Для Вчитель: Де Ви побачили, що перевірятиме біологію вчитель хімії? Чітко написано в бланку відповідей "Учитель біології" далі "підпис", далі "ПІБ". Після завдання 16, да вже про рівні навч. дос. і бали також "Учитель біології" написано.
Олександр
Для uyry: Та що ви кажете - ось щойно завантажив та перевірив - Вчитель хімії!!!
Коментувати
колега
правильна відповідь відсутня ,9Б нічого не писати
виктория
Для колега: ответ 9 вопроса Варианта 4 - для русских школ один,а для укр.другой; в тетради для укр.школ возле 2 написано один,а для русских- десять( 9 тычинок сросшихся 1 свободная_
Коментувати
Не дебілка
Ці дебіли (чи то Удод чи не Удод) придумали завдання, нв яке нема правильної відповіді: квітка Бобових має 9 тичинок, які зрослися і одну вільну. Про це знає кожен нормальний семикласник і кожен вчитель біології. (варіант 4 завдання 9 Б). От цікаво, як нормальним дітям відповідати, а нормальним вчителям оцінювати? І як буде оцінювати дебільний комп"ютер? До речі у цьому ж білеті задача з 15 завдання невірно обрахована у "решебніке", там 0,2 помножити на 39,1 пишуть, що буде 78,2, а треба 7,82. Загальна відповідь невірна. А її явно викладуть як вірну.
Учитель біології
Для Не дебілка: "...От цікаво, як нормальним дітям відповідати, а нормальним вчителям оцінювати?..." Риторичне запитання. Молодець!!!
fla
Для Не дебілка: Не дивуйтеся "решебникам". Їх пишуть ті самі дебіли, що і завдання. Додатковий заробіток. Всі обгрунтування нашого міністерства тільки димова завіса перед комерційним проектом. Так і треба відноситися до цього балагану. Шкода тільки своєї праці і часу.
Коментувати
Учитель біології
Шановні знатоки біології, прошу вашої допомоги. Уже років зо 30 викладаю біологію і думав, що хоч трішки знаю свій предмет, аж ні!!! Варіант 4 завдання 9 Б, яка правильна відповідь??? Допоможіть, а то до вівторка не доживу!!!
невідома
Для Учитель біології: я точно незнаю чи це так, але у відповідях пише так: А1, Б2, В5, Г4
Учитель біології
Це відповіді з куплених джерел? А якщо розглянути квітку бобових, то і неозброєним оком можна помітити, що тичинок 10 (9 зрослися та одна вільна). Ну, можливо я і помиляюся як і шановані мною Генкель, Ситник, Бордзиловський та інш. Хтось там галасує, голосує. Хтось танцює ритуальний танець. Час — він мудрий, фікції скасує, А між іншим, я таки зостанусь. Ліна Костенко
Ржунемагу
В министерстве открыли, что цветок Бобовых имеет уже не 10 тычинок. Их ждет Нобелевская премия. А Вам, учитель биологии, стыдно не знать и не следить за открытиями Табачника.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!