Учителів обіцяють карати за "невірні" результати моніторингу

На Закарпатті чиновники обіцяють відправляти освітян на позачергову атестацію (відео)

Учителів обіцяють карати за "невірні" результати моніторингу

12 листопада розпочався всеукраїнський моніторинг якості середньої освіти. Упродовж місяця Міносвіти перевірятиме знання учнів 5-х і 10-х класів. Результати моніторингу з усіх регіонів надійдуть до Києва, де фахівці Інституту інноваційних технологій складатимуть об’єктивну картину стану освіти в Україні.

Незважаючи на те, що у Міністерстві освіти і науки наголошують, що моніторинг якості освіти не передбачає контролю діяльності педагогів та навчальних закладів, на місцях ініціативу освітнього відомства сприймають по-іншому.

Зокрема, освітні чиновники в Закарпатській області обіцяють звертати увагу на відмінність між оцінками в журналі та результатами моніторингових контрольних робіт, і у разі істотних розбіжностей відправляти освітян на позачергову атестацію та з’ясовувати їх фахову підготовку.

Сюжет Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії


Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Освіта.ua
12.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила Л
Більше чим ми покарані нас вже не покараєш!
lana
... а кого покарають за помилки в збірниках моніторингу? (наприклад, 10 кл. англ. мова - їх там штук з 15 ...)
lolo
Люди! Неужели Вы не поняли!!!!! Мониторинг- это возможность проверить, готова ли школа к ЗНО для 9-х классов. Проведение- в школе!!! Какие ошибки будут и вопросы, как оперативно учителя сработают!!! Вы зациклились на деньгах, а главного подвоха не видите!!!
мама
Співчуваю всім бо змінити нічого не можна поки в нашій країні політика бізнес, втручатиметься всюди . Вчителі пишуть про несправедл. оцінку їх роботи, діти говорять про несправедл. оцінку знань. Дитина написавши укрмову сказала: "легкотня" але я спеціально поставла непрал. відповідь бо так сказали вчителі: оцінка по моніт. не повинна бути вищою ніж за 9 кл. Нам не повезло , в 9 кл. у нас оцінка була нижча ніж у 5-8 бо ми більше ніж половину навчальн. року прохворіли. І навіть якщо дитина пізніше здавала пройдений матеріал на 10-12 тематична зараховувалась нижчою на 3-4 бали нам говорили : "Ви ж розумієте ми не можемо поставити Вам більше" хоча до цього часу нічого не розумію чому?. І не знаєш що відповісти дитині коли вона говорить: "Ти мене вчиш справедливості а де вона?" А чи справді змінити нічого не можна? Можна, якщо ми всі будемо боротися а не тупо виконувати бажання тих, хто заробляє на нас свої млрд. і не на словах. Невже ми завжди будемо це терпіти?
Учитель
Іншими словами, сідайте вчителю і самі пишіть моніторинг, щоб рівні збігались. Як можна оцінювати роботу вчитель на основі чотирьох варіантів, які були виставленні на передодні тестів для загального користування і діти самі до них підготувались!!!
марина
До сих пор мне дико: как можно сравнивать оценку годовую(!) за 9 класс и результат мониторинга,в котором задания начиная с 7-го класса????
Irina
так я и не поняла, это каждый год теперь будет такой мониторинг в 5,10кл.?
0
Для Irina: Так
Коментувати
Учитель
На проведення моніторингу державним бютжетом передбачено кошти. Витрати на моніторинг лягли на плечі шкіл, батьків та учителів. А де ж ті передбачені кошти? Чому зараз мовчимо про розкрадання конкретних коштів конкретними людьми, які державний бютжет переплутали з власною кишенею.
Лариса
Для Учитель: бюДжет, вчителько!!!
Коментувати
Николай Хмеленок
Наказывать надо всех до единого чиновников из МОН. Все, кто подписывал на утверждение горе-учебники, должны заплатить за них.
размышляющий
цитата из метод.рекоменд "Керівники загальноосвітніх навчальних закладів організовують пакування матеріалів (бланки відповідей усіх учнів, їхні анкети та анкети вчителів) та разом з узагальненою статистичною звітністю (додаток 3) передають їх до 17.12.2013 до відділів освіти і науки районних (міських) державних адміністрацій." А у нас в Луганске требуют от учителя проверить и заполнить статистический отчет в тот же день и не позже 10-00 на следующий сдать этот отчет. чтобы гороно получило данные. никому не интересно, что учитель должен провести в этот день своих 6 уроков. проверить 60 работ . заполнить ДЕБИЛЬНУЮ форму отчета (некорректно. например, сравнение оценок за 9 класс и в мониторинге - сравнивается оценка по большому разделу 9-го класса и в мониторинге задания вообще из других совершенно разделов). ??? Почему такая срочность в подготовке отчета именно на уровне школы (Может это только ЛУГАНСКОЕ ноухау(хочется здесь выругаться) И вообще, зачем мы проверяем. если предусмотрена компьютерная...
11
Для размышляющий: Сразу видно, что вы не читали методических рекомендаций и приказа Министерства. Там чётко прописано проверка в день проведения мониторинга. А дата 17 декабря - это дата отправки посылки со всеми собранными материалами. Поэтому ваши руководители требуют совершенно правильно. А вот насчёт, как тяжело учителю тут я согласен. Целый день абсолютного напряжения (проведи, проверь, составь отчёт)
размышляющий для 11
в рекомендациях сказано.чсто проверка проводится в день мониторинга, но там не говорится. что составление отчетов проводится в день мониторинга
lolo
Для размышляющий: У нас в Донецке такая же песня!!! Неужели Вы не поняли!!!!! Мониторинг- это возможность проверить, готова ли школа к ЗНО для 9-х классов. Всё свалят на плечи школ!!! Проведение- в школе!!! Какие ошибки будут и вопросы, как оперативно учителя сработают!!! Вы зациклились на деньгах, а главного подвоха не видите!!!
Коментувати
Василь
Cмішно виходить!якщо вчителі Закарпаття прозоро і чесно проводитимуть моніторингі буде відмінність між оцінками в журналі та результатами моніторингових контрольних робіт( якщо робити чесно , то відмінність обовязково буде) то їх за це будуть відправляти на позачергову атестацію та з’ясовувати їх фахову підготовку?????????Тобто не будуть зясовувати ,чому діти не хочуть вчитися, а те що їх непрофесійно учать!МОЛОДЦІ, чиновники ЗАКАРПАТТЯ!!!!!!!Так тримати! хоч чесно наперед попередили, які результати вони очікують!
вчитель
Для Василь: може ще й за курси самі платити будете!!???
Коментувати
Марина
якщо хотіли реально перевірити знання учнів,то могли зробити так як зробили з іноземною мовою на Закарпатті, між іншим, тогоріч.Приїхав представник Департаменту освіти, привіз пакет з нікому не відомими завданнями,був присутнім при написанні тесту.Після закінчення моніторингу зібрав відповіді учнів до пакету, у присутності учнів його заклеїв і відвіз на перевірку до Ужгороду.Чому паралельно з учнями вчителі іноземних мов складали тестування -це окреме питання.Але все було чесно і прозоро!А зараз заблокували всі електронні відповіді до варіантів, бо діти поголовно списують.Тобто користуватися можуть лише тими посібниками, які купили ??????!!!!!!!!!!!
Надя
Для Марина: абсолютно с Вами согласна, когда я училась в 5 классе, мы писали срезы, никто заранее не знал, просто пришли задания (и не в виде тестов), мы написали на уроке и всё, потом был мониторинг в 8 классе, нас заранее предупредили, но заданий тоже никто не распространял, пришли они на район, а потом в школы, и не были никаких сборников с ответами.
Коментувати
Olia
Это- только полный развод на деньги,ученики покупают задания,списуют,и ещё при этом, учителя себе нервы портят.
Ученик
Извините меня... Но посмотрите на сами задания. Я сам имел по истории Украины в табеле 6 баллов за 9-ый класс. Написал на достаточный уровень. Но написал я так не потому, что я списал, а потому, что выучить 4 варианта за 2 дня раз плюнуть !!! У нас учительница по математике просто смеялась над заданиями с Геометрии !!! И так все понимают для чего это нужно. Смешной форум.
Лара
А як будуть карати тих, хто брав участь у створенні завдань та відповідей з помилками?!
sergey1979
В нас учні з початковим рівнем понаписували на 10-11. От вам і об’єктивність. Як не дивись, а списують, тим більш коли є звідки. Результати будуть такіж, як і після ПКР-2011 -- НІЯКІ! (і нікому не потрібні). Якщо вже на ЗНО списують, то під час моніторингу раз плюнути. Вчителі воліють щоб учні не написали на порядок меньше, а як буде вище то й годі!
Tereh
Різками їх, різками
Вчитель зі стажем 26 років
Завдання моніторингу є в продажі...Відповіді на ці завдання є в продажі....Завдання, на які повинні відповідати учні є у вільному доступі(варіанти) в переддень, навіть 2 дні наперед в інтернеті у вільному доступі...??? З учителі та дирекцій шкіл насміхаються?.. Бачу вигоду тільки тим, хто продає "Завдання" та "Відповіді готові"....
вчителька
Люди добрі, це ж просто жах, коли ТАК чиновники говорять про підготовку дітей! "якщо вчиться на 12 - то і напише на 12, а якщо на 6, то максимум на 8"!!! Тобто вони не вірять, що діти готуються, не вірять в їхні можливості, і коли виявлять розбіжності між балами за 9 клас та за моніторинг - накажуть вчителя!!! довели ідею до повного абсурду!!! Цікаво, а коли все ж таки дитина напише КРАЩЕ - теж будуть на курси посилати???
Виктор
Смех да и только. Никого качество знаний не интересует. Это просто выкачивание денег из родителей и издевательство над учителями.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!