Osvita.ua Середня освіта Моніторинг у 5-х, 10-х класах Варіанти тестів моніторингу з української мови. 10 клас
Варіанти тестів моніторингу з української мови. 10 клас

Варіанти завдань, що будуть винесені на тестування учнів 10-х класів з української мови

Варіанти тестів моніторингу з української мови. 10 клас

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, які будуть запропоновані учням 10-х класів для складання тесту моніторингу якості освіти з української мови.

Як відомо, 12 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти у з української мови за результатами навчання учнів 10 класів в основній школі.

У Міносвіти повідомили, що за результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен десятикласник складе один з наступних номерів тестів:

Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів

Для отримання інформації про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти, який буде проведено серед усіх учнів 5-х та 10-х класів у листопаді-грудні приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua у Facebook або Вконтакте.

Освіта.ua
08.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
надя бальцій
теми для творів
софія
скажіть хто знає з 5 класу моніторинг
незнайомка
я знаю відповіді майже по всім предметам) пишіть мені, буду рада допомогти)) https://vk.com/id__tvoya
Лєнка
я знаю відповіді майже по всім предметам) пишіть мені, буду рада допомогти))
незнайомка
якщо не написати моніторинг в призначиний день..що буде? а то нам погрожують що поїдемо в Київ здавати)
Вероніка
Ваш текст...взагалі школа наповнена іншими справами! Я не встигаю!
влад
Як на мене то тести не складні але в тестах з математики є кілька незрозумілостей
іринка
суки......здохніть прокляті міністри....щоб вас сволочі єбало і не перестало!!!!!!!!!!!!
софія
Для іринка: Для незнайомка: ти права
Коментувати
віка
з математики
мама
хто має выдповіді з матиматики 5 клас?
віка
Для мама: rtgfghhgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggghhjju
Коментувати
Extrim
ПРОПОЗИЦІЯ, яка вартує УВАГИ. Прошу затвердити і ввести на теренах України наступне: у зв’язку з розвинутими технологіями , які "впроваджені" у школах навчання проводити через корпоративну програму SKYPE з 10-16 год. для 6-11 класів. Контрольні та самостійні роботи проводити в електронному виді, після обробки дані перенапрявляти в електронних таблицях у МОН. Такі зміни дозволять шкільним установам економити на освітленні, опаленні,збільшення вільних класів для молодшої школи, зникнуть проміжні структури районних та міських відділів освіти.Таким чином вивільняються кошти у міністерствах, які дозволять перенаправляти їх у різні джерела. Звільнені приміщення за діяти під гуртки та спортивні секції для можливості поспілкуватись та розвиватись.Діти зможуть побути більше вдома, а вчителі не втрачати час на переїзд до основного місця роботи.Вивільняється транспортна система. Всі добродійні внески вчителю за роботу від вдячних батьків, перераховувати на особистий рахунок учителя затверджений у...
Яна
Як заповнювати звіти про моніторинг? Табл.2
оля
Для Яна:
Коментувати
Юрист
Бланки у Міністерстві будуть оброблятись машинним методом.У них є такі засоби на відміну від шкіл. Інформацію у бланки можна вписувати НЕ ПРАВДИВУ.Про будь-яку відповідальність Вас не ознайомили.До моніторингу віднесіться спокійно: заготуйте шпори, творчо внесіть заготовлені дані на лист опитування.Постарайтесь вкластись у 30-45 хв. Не забувайте, що Вашу роботу ще необхідно перевірити, вписати в статистику і відправити "вище".Середній бал не повинен опуститись до 10 .Шановні вчителі!!. Віднесіться лояльно до своїх вихованців, дайте їм можливість проявити свою творчість у відповідь на запит міністерства.Подумайте в цей час про щось приємне, помрійте , дивлячись у вікно... . Ви прекрасно знаєте , що цей моніторинг ні на що не впливає, окрім показників для чиновників.Наші діти не винні . що маємо таку владу і думають вони тим місцем на якому сидять. Діагноз відомий: у нас в МОН не має здорових людей, які можуть приймати критику і вирішувати, а є блазні......
вчителі
Для Юрист: Дуже слушна порада. Вчителі так і зроблять. Моніторинг нікому не потрібний. Єдине, що про вчителя у цій ситуації ніхто не подумав: заповнити купу бланків, окрім проведення уроків, конкурсів, якими завалена школи. І все це безкоштовно, у свій вільний час! Як чудово ми живемо! І всіх все влаштовує. І кому потрібні взагалі ці показники. Чергова фінансова афера МОН.
Коментувати
Табачник
Малята-сосунята давайте гроші , я поїду на море)) О море)
:)))
Для Табачник: На море вже їздив, тепер модно ОСАМОЛЬОЧУВАТИСЬ.
Коментувати
Домініка
Моніторинг 2013,10 клас,Напишите пожалуйста ответи на«Українська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин). 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Квітень Є.Д., Михайловська Н.А., Морараш А.К.) визначено такі варіанти: № 5, № 7, № 8, № 9.
Діма
Для Домініка: які відповіді
Коментувати
Натаха:*
Ну пиздец просто... В 9 классе экзамены, в 11 - тоже. Итог? Давайте нагрузим 10 класс!) Ну а хули?! Нахрена им отдыхать? Пфф..
Андрей
Такое впечатление что в мин. образования сидят одни импотенты. Почему: Да потому что у них нет своих детей!!!
афродіта
Для Андрей: їхні діти "мажори" вчаться в гіршому випадку у спецшколах для еліти, а в кращому за кордоном насолоджуються європейською програмою, більш лояльною. Яка не забиває мозок.Своїм дітям поганого вони не бажають, а талант , на їхню думку, проросте сам......
Коментувати
Кінське м,яло
Сосіть тварі мій товстий жилистий член :))))))))))))))))))
Підзалупний сирок
Це все хуйня малята,я ваш моніторинг в рот ебав:)))))))))))
Річенко
Написали програми "галопом по Європам" ( на важливі теми відводится мізер часу), надрукували підручники ( головний біль учителів та учнів), завантажили різноманітними конкурсами ( аякже, освіта не стоїть на місці - міністри працюють), а тепер проводять моніторинг! Радуйтесь! Пожинайте плоди вашої сумлінної праці! А у вчителів серце кров`ю обливається: не знають учні, не можуть... Не дали вчителю працювати, вчити так, щоб дитина знала , вміла. Не дай Боже відступиш від програми, від плану ! А вчителя не спитали, бо хто він такий?! - вчитель давно вже став бидлом в руках різного начальства. Не дають вчителю вчити, творити. Заклювали! Залякали! Морально убивають нас, закривають роти і лякають звільненнями: "Не справляєтесь зі своїми обов`язками - ніхто вас тримати не збирається!". Шукають корупцію серед вчителів, а самі жирують. Довели вчителя до такого відчаю і безвиході. А крайніми залишаються учні.
Єріка
Для Річенко: підтримую
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!