Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анонім )
Не купляти збірники , або спеціально писати на низький результат , адже ці оцінки не рахуються як поточні , це "фількина грамота "
марія
!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100%
?!!!
Добре, сайт мону заб*єм, але ж тоді доведеться усім дітям купити збірники (накази про моніторинг ніхто не відміняв)...
марія
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100%
Анонім )
Пропоную почати дос атаки сайтів мон гов юа і тому подібне . З екс юа це помогло )
?!!!
Пану Табачнику чисто "по барабану", що буде зірвано практично цілу чверть навчально-виховного процесу. Крім так званого моніторингу, в школах у цей час відбуваються: конкурс знавців української мови, мовно-літературний ім.Шевченка, ІІ етап предметних олімпіад, крім того різноманітні комерційні "кенгуру-бобри-патріоти". Коли виконувати вимоги навчальних програм та реалізовувати Держстандарт, який так наголошує на формуванні різноманітних компетентностей? Складається враження, що єдина компетентність, яку ми маємо сформувати у наших дітей - бреши і викручуйся (бо саме такий вигляд матиме так званий "моніторинг")
Троцкий
Specially for you mr. Tabachnik! Ціна відрізняється від офіційної.
марія
МОН РОБИТЬ ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
Михаил
Видимо, отслеживают, с какой скоростью нация тупеет. И что сделать, какие еще заВумные учебники создать, чтобы окончательно добить наших детей, отбить желание учиться.
Коментувати
Троцкий
Шановні, ну все бачив але такого ще ні. Купу бабла заробляють на пустому місці. Розповсюджувачи діють так, що все одно учні будуть купувати. Стосовно онлайн версій, пригадайте оголошення теми переказу з української мови 2012-2013 н.р.. Сайт просто "поклали". Так що чекаємо і на це і зараз. Да і друкувати, шановні, це не тільки бумага але й фарба. А стосовно мовчання, значить нам так подобається, а це вже інше питання. МОН - Бендер, який знав десь 400 способів "чесного сбора денег у населения".
Народний вчитель
МОН втратила останню совість. Як можна проводити моніторинг, коли учні 10 класу навіть не забезпечені нормальними підручниками (маю на увазі історію України та всесвітню історію). Але хто це бере до уваги. Знову високими ідеями прикривають голий зад.
уважаемые депутаты и лицемерные чиновники МОН
о какой объективности может идти речь если мы увидели в продаже не только тесты, но и книжки с ответами к тестам для всех предметов и для 5 кл и для 10 кл , свободно продаются в магазине учебная книга и стоят на одной полке, распространяют их для продажи и по школам. Ответы изданы по документам "свидетельство о держрегистрации ФОП Скобль Ольга Станиславовна, ВОЗ № 271232 от 6 февраля 2008. адрес Киев ул.Маршалла Тимошенко. 21а). Уважаемая Депутат Лилия Гриневич, не пора ли инициировать расследование этого безобразия, как ответы могли вообще появиться в продаже да еще и в один день с самими вопросами
МарьИванна
а наш класс отказался от мониторинга. директор принял наше заявление, в мониторинге мы не участвуем. что буиит? районное управление образования не даст школе денег на ремонт старых труб?
111
а що, хіба є такі районо, які дають на труби?
МарьИванна
Я таких не знаю, тому хай їм грець!
Коментувати