Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчителька
Эти тесты - тупая профонация и развод денег.Ответы продаются втех же магазинах, что и задания. Всё рассчитано на получение прибыли кем-то. За половину заданий 5-го класса собрала больше 500 гривень.А по школе? городу?стране? Чем это оправдано? Что это даст детям и образовательному процессу? Нас используютв качестве тяглового быдла для получения прибыли!
Анжела Кухцяк
До чого ми вже докотились? Це як в анекдоті - зменшили зарплатню на підприємстві - ходять працівники на роботу, перестали платити - ходять на роботу, встановили платну прохідну - хто має гроші йде через прохідну, а в кого немає - лізе через паркан.
Розлючена
Та заваліть уже нас всіх, щоб не було коли відпочити взагалі. Навесні здавали ДПА, тепер моніторинги. А також саме в цей час проходять олімпіади, до яких треба готуватися. Скоро кінець семестру, то треба закінчити всі теми за планом, а коли встигнути?. А в 11 класі нас чекають моніторинги, зрізи, ДПА і ЗНО. Весело живем.
Ирина
А в Луганской обл. ЛОИППО будет контролировать проведение мониторинга. Уже и график разработали- когда по каким школам будут ездить. Так что если МОН и не планировал контролировать учителей, то на местах этот пробел возместят.
Светлана
Для Ирина: Еще и проверяющие заработают деньжат на местах. В начале года у нас проводили мониторинг ро русскому языку. Так проверяющую из ЛОИППО надо было забрать из Луганска на машине и отвезти назад тоже на машине. Она на маршрутке ехать не пожелала.
Коментувати
Zero
Для чого це? А навіщо тоді ДПА в 9 класі? І в 4? То давайте кожен місяць робити такі тестування, більше ж нема куди грошей дівати! Щоб для 10 класу купити 12 книжок з завданнями, які десь 8 грн, треба майже 100 грн. (бо не у всіх є можливості щоб скачати і роздрукувати завдання з інтернету) І ще, час. Щоб виконати завдання, які по обсягу не менші за завдання ДПА дають всього 45 хвилин. Це дуже мало. Не всі діти зможуть за такий час справитися з завданням. Ще й перевірятиме комп’ютер. А він може не всі питання зарахувати. Я б пропонувала відмовитися від написання. Просто щоб школи відмовились. Або щоб батьки почали обуруватись. Бо ж тільки гроші викачують...
Розумніша за МОН
Для Zero: Та не буде їх комп перевіряти. Нам сказали, що можна писати любими пастами, а ми ж усі знаємо, що коли комп перевіряє, то тільки чорною. Перевірять вчителі, а далі ті роботи в макулатуру або спалять.
Светлана
Проверять будут учителя, в тот же день.
Коментувати
sergey1979
Не забуваємо що на моніторингу "ухватять" й ті, хто надрукує відповіді до завдань. А це скоріш одні й ті ж обличчя
Учитель
http://metodportal.com/node/22436 Можна скачати збірник з фізики.
фея
А у нас даже учителя сами толком не знают, что за мониторинг и что за сборники, главное сказали деньги собрать... смотрю, на Западной Украине ученики акцию протеста организовывают, а у нас в Одессе молча сдадут и даже не поинтересуются, что это за зверь такой "мониторинг"...
Olya
Збірники для моніторингу учнів 5-х та 10-х класів розмістили в інтернеті, скачуйте за посиланням: http://us.ua/1267632/ і не тратьте гроші на це сміття!
вчителька
Для Olya: Величезне спасибі!!! Переглянула лише свій предмет. Завдання доволі важкі, як на мою думку, 45 хв не досить, щоб зробити всі завдання! Колеги-предметники, а як ви вважаєте? До речі, забила в пошуковик "моніторинг 10 клас" - посипались одні відповіді.
Оксана
Оля, дякую!
Коментувати
ник
зверніть будь-ласка увагу на те, що жоден міністр чи чиновник які видумали цей моніторинг-лохотрон. не справляться із поставленими завданнями за той час який вони відводять (45 хв). а тим більше система оцінювання взагалі "ЧУДОВА". якщо учень виконує завдання початкового і середнього рівнів, він отримує по шкалі оцінювання збірника - низький рівень. якщо учень виконує завдання початкового, середнього і достатнього рівнів, то він отримує по шкалі оцінювання збірника - середній рівень. щоб отримати високий рівень потрібно розвязати все повністю правильно, або можна помилитися лише в 1!!!! тесті. ХІБА ЦЯ СИСТЕМА ОЦІНЮВАНЯЯ НЕ ВКАЗУЄ НА ТЕ, ЩО ХОЧУТЬ ЗНОВУ ПРИНИЗИТИ ВЧИТЕЛІВ!!! СКІЛЬКИ ЦЕ МОЖНА ТЕРПІТИ????
...и будет им мониторинг
Школьники сдают молча листы с надписями :"бойкот мониторингу","протест","долой министерский произвол",статья 53 Конституции:"Государство обеспечивает доступность и бесплатность дошкольного, полного общего среднего, профессионально-технического, высшего образования в государственных и коммунальных учебных заведениях...".
Дубровський
"Також в реалізації збірників видавництву допомагають відділи освіти на місцях, які ... розсилають листи-замовлення на збірники, що школи мають подавати разом з копіями квитанцій про їх оплату." Ціна питання: 5 клас - 5 на 7 грн на 400 тис. учнів = 14 млн грн; 10 клас - 12 на 8 грн на 400 тис. учнів = 38,4 млн грн. Разом 52,4 млн грн. При собівартості приблизно 1,3 грн. на (5+12) на 400 тис. учнів = 8,8 млн грн. Не слабо!!!
Дубровський
Накази забороняють використовувати ці посібники - в них відсутній гриф нешанованого міністерства. Уже про вихідні дані видавця промовчу.
ии
какой смысл после 2-х недель каникул (экономим на отоплении) проводить мониторинги? Только один-урвать денежки!А не за горами еще новая придумка-снятие отпечатков пальцев с наших детей.Не удивлюсь, если тоже обязательно и тоже за деньги
ии
100%!!!
LL
Именно родителям и учителям нет необходимости "получать объективную оценку уровня знаний детей". Не стоит рассчитывать на "наше порозуміння"
Родион
Враньё и неуклюжие оправдания. Но намеченную добычу не упускают! Цель мониторинга - деньги, понятна всем. Всё остальное - лукавство. Резонанс в обществе - крайне отрицательный. Неужели власть не видит , какую медвежью услугу делает ей мин. образования. А выборы не за горами. Господа: Президент, Премьер, образумте чиновников от образования. Пока не поздно.
Оленка
Уявіть малозабезпечену сільську родину, з якої навчаються у школі 10-класник і 5-класник. Та невже не можна було зробити збірники тестів з відривними аркушами, щоб 1 книжечку вистачило розділити на 10 учнів?!
Роман
А огромный ежегодный отчет о результатах ЗНО можно коту под хвост выкинуть? Там четкий ответ на все вопросы: где находится наша школа, кого она выпускает и куда мы катимся. А эта министерская проверка - обычный сбор денег для администрации министерства.
Анонім )
Бойкот , навіть якшо 2-3 школи отримають такі результати , це буде вагоми результат