Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ліна
а ви бачили ті збірники?!!! це туалетний папір якому ціна 1,50 грн!!!! а ще й надруковано порошковим прінтером! потримаєш в руках і всі чорні!!! а потреш легенько стирачкою і всі букви можна стерти!!!!
Ліна
Якщо мон хоче перевірити наші знання, то нехай перевіряє за свій рахунок!! це примусове зібрання грошей!!!
Ліна
Табачника як бездонної бочки не наллєш!!!! Набиває собі кармани!!!! Він думає,що всі тупі, а він розумний!!! Наче ми не можемо порахувати, скільки грошей він покладе собі в карман!!!
Лара
Все вырученные деньги МОН переведет на благотворительные цели
Вчитель
Шановні батьки, вчителі та учні ! Акція !!! "Подаруй міністру збірник завдань" . Оскільки потреби у подальшому використанні збірників завдань не має, то не по-скупіться на конверт, і відішліть за адресою: Україна, Київська область, м.Київ, пр-т Перемоги, 10 Міністру освіти Табачнику Д.В.
вчителька, яка заморилась
Для Вчитель: КЛАС!!!
Коментувати
Олена
Мне вот очень интересно, какому гаду пришла в голову идея такого мониторинга??? И почему тогда за всё это должны платить родители и учителя? Может авторы этого бреда сами бы заплатили??? Очередной раз кто-то так бестыже зарабатывает деньги! А министерство этому помогает??? Хороша держава! Ой, как хороша!
Віктор Шпаченко
Для Олена: http://argumentua.com/stati/dmitrii-tabachnik-muzeinyi-vor-i-kaznokrad
Вчитель
Для Олена: Шановні батьки, вчителі та учні ! Акція !!! "Подаруй міністру збірник завдань" . Оскільки потреби у подальшому використанні збірників завдань не має, то не по-скупіться на конверт, і відішліть за адресою: Україна, Київська область, м.Київ, пр-т Перемоги, 10 Міністру освіти Табачнику Д.В.
Коментувати
Віктор Шпаченко
Всі завдання моніторингу можна завнтажити звідси. http://shool2.ucoz.ua/load/dokumenti_mon/dokumenti_ministerstva/3
Тома
Для Віктор Шпаченко:
Тома
Для Тома:завдання моніторингу англійської мови в 10 класі
Людмила
Для Віктор Шпаченко:
Коментувати
Сергій
О боже, заради отримання не менше 54 мільйонів грн. від продажу збірників (400000*12*8+400000*5*8) і відповідей на тести, зривають в 10-х класах 12 днів навчання, а 5-х 5 днів. Крім того пддають дадатковому стресу учнів, батьків і вчителів, додавши останнім купу неоплачуваної роботи.
Ирина
Что непонятного? Идея мониторинга: заработать деньжат (хорошо если деньги пойдут на покрытие дефицита бюджета, в чем очень сомневаюсь) + испоганить учебный процесс в школах Украины. Ни о какой реформе образования и речи нет!!! Все учителя против один "министр" - ЗА !!!!!!
Вчитель
Для Ирина: Шановні батьки, вчителі та учні ! Акція !!! "Подаруй міністру збірник завдань" . Оскільки потреби у подальшому використанні збірників завдань не має, то не по-скупіться на конверт, і відішліть за адресою: Україна, Київська область, м.Київ, пр-т Перемоги, 10 Міністру освіти Табачнику Д.В.
Коментувати
Вчитель математики
Які реальні результати хоче бачити Табачник? Кожен вчитель розвяже учням задачі, щоб школа не посіла останнє місце в рейтингах. Учні, не хвилюйтесь- за вас все зроблять вчителі. І грощі за книжки зберуть, і перевірять все як треба, і анкети заповнять. Нікому математика вже давно в нашій країні не потрібна.
Обурена teacher
Відповідно до чинної навчальної програми з іноземних мов, на кінець (!!!) 5 класу учні повинні вміти читати тексти обсягом у межах 400 друкованих знаків. У збірнику ж тексти понад 700!!! друкованих знаків. Хто-небудь з міністерства заглядав у них? За якими принципами вони складалися? Може, давайте у 5 класі будемо здавати ЗНО? Як можна настільки не любити дітей своєї багатостраждальної країни, щоб аж так над ними знущатися??????!!!!!!!!!
Ирина мама
Для Обурена teacher: не поняла....400 знаков-так это ж 8 строчек несчастных...их давно в 3-ем классе читают!? ...надеюсь это не с русского-иностранного...
Ирина мама
да, только что смотрела эти тесты...явно для профильных англомовных классов...какие-то футболисты, Белый Дом, Тауэр-наши этого не учили, хоть и читают хорошо.
English teacher
Програми для загальноосвітніх навчальних закладів http://www.mon.gov.ua/ua/activity/education/56/692/educational_programs/1349869429/. На кінець 6 класу --обсяг читання не менше 500 друкованих знаків, на кінець 7-го -- не менше 600 і т.д., і т.п.
Коментувати
?
Завдання з історії України не тільки за 9 клас, а й за 7-8. Це що- підготовка до ЗНО? На деякі питання відповідей в підручниках немає! І все це дітям необхідно підготувати за 5 днів. Це якийсь жах!
Вчитель
" в реалізації збірників видавництву допомагають відділи освіти на місцях" Сьогодні надійшли з райво в школу збірники завдань. Вчитель повинен купити і продати учням. Хоча в інернеті він є безкоштовно. Це і є головна ціль даного моніторингу!
Учень м. Кривого Рогу
Для Вчитель: я учусь в 10 классе. Нас в всех заставили заплатить по 96 грн за книжки с тестами. И никого не интересует, где моя мама должна взять эти деньги.
Ольга
А у нас учителям запретили организовывать закупку сборников. Мы должны распечатать их с интернета на все классы за свой счет! Понятно, чтобы родители не возмущались. Но кого интересуют учителя.
Наталя
Чи є потреба в купівлі? Не бачу, можна надрукувати тести і зекономити батьківські кошти, а ще дешевше скористатить комп’ютером, планшетом, мобільним пристроєм -завдання ж PDF формату, навіть електронна книжка підтримує цей формат. Надрукувати треба буде лише анкету та бланк відповідей. Це працює!
Коментувати
Віта
Я також не бачу користі цього моніторингу!І, правда, зайва трата часу дітей і вчителів, зрив навчальних планів!!!Перевантаження учнів!Хто відміняв поточні контрольні роботи?!Зразу після 12 грудня вже починаються семестрові контрольні роботи і виставлення семестрових оцінок!Що можна перевірити роботами, якщо наперед відомі завдання? Просто ЖАХ!
англійська
Для Віта: А ще більший жах, що вже продаються відповіді на ці завдання.
Коментувати
вчителі країни
" у мон сподіваються, що громадськість із розумінням поставиться..." НЕ ДОЖДЕТЕСЬ!!!
0
Яка взагалі може бути об’єктивність, якщо вже є відповіді!!! Це просто чийсь бізнес-проект.
рая
Це просто зайва трата учительського і учнівського часу, а також грошей батьків, а ще нерви. Уже прводились подібні моніторинги. Нажились видавництва, які друкували відповіді. До речі, у відповідях всіх видавництв були помилки . Користі учням вони не дали, а от вчителям довелось іще перевіряти відповіді і доводити учням, що в книгах не правильно. Знову наступаємо на ті ж граблі. Для чого?
Мама_десятикласниці
Для чого тоді було здавати екзамени в 9-му класі, тепер платити за якісь книжечки надруковані на туалетному папері, крім того відставання від основної програми навчання, зіпсовані нерви вчетелів і учнів. Проффесори від освіти рулят.
завуч школи
Під час цього моніторингу тільки учні 10 класу втратять за місяць 24 уроки, тому що усі підготовчі дії : пояснення інструкції, заповнення анкети- 1 урок, потім ще 1 урок-пишуть роботу. І це-поза основної програми! Це посто злочин! Це просто якийсь жах!
Вчитель хімії
Для завуч школи: В мене в 10 класі 1 год хімії на тиждень - по середам, 2 урок. Я так розумію, що 4 уроки підряд пропадуть.
Вчитель хімії
Для завуч школи: Я хотів сказати, як я вас розумію!!!
гелена
Для завуч школи:У нашій країні освіта - пріоритетна галузь. Правда, у антирейтингу пріоритетів. Нащо проффесорам освічена нація? Отарою зомбованих напівдурків управляти легше!
Коментувати
мама за сумісництвом вчитель
За "тестові зошити" заплатила 94 гривні, для замовлення через відділ освіти, 15 гривень витратили на відповіді до тестів. Варіанти для тестів будуть відомі за два дні до моніторингу. Де об’єктивність? Дитина нервує. Для чого це все? Якщо дійсно хотіли б "з’ясувати типові помилки і прогалини у засвоєнні змісту загальної середньої освіти", то створили б мобільні групи, які сьогодні проводять моніторинг певного предмету в одному районі завтра в іншому. Та розтягнули б цей моніторинг на цілий рік, та самі првели, опрацювали б результати, то це б був би реальний результат, а так просто витягування батьківських коштів. Хоча на ці гроші можна було б багато чого корисного придбати для дитини.
Вчитель
Для мама за сумісництвом вчитель: Шановні батьки, вчителі та учні ! Акція !!! "Подаруй міністру збірник завдань" . Оскільки потреби у подальшому використанні збірників завдань не має, то не по-скупіться на конверт, і відішліть за адресою: Україна, Київська область, м.Київ, пр-т Перемоги, 10 Міністру освіти Табачнику Д.В.
Коментувати