Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий Бабенко
Неужели наша власть не видит реакции молодежи на свою политику? Так пусть выйдет на улицы и посмотрит, что они залпы Авроры рисуют (https://twitter.com/avrora_96), поскольку надоело молча смотреть на этот беспредел
Татьяна
Прорешала сегодня биологию и не удивилась, как всегда много ошибок (несколько правильных вариантов ответов, империя Клеточные, а не Эукариоты и т.д.). Жаль детей.
Вероника Татаренко
Ностальгически вспоминаю советское время, когда учебное оборудование каждый год нужно было забирать обязательно и бесплатно. Верю, что бесплатное образование для наших детей можно вернуть,но для этого воры с погонялами проффесоров и академиков должны быть отстранены от власти.
Nick
Всім зрозуміло, що моніторинг запроваджено заради наживи. Завдання можна було виставити у день написання в інтернеті і результати отримати через той же інтернет. Кур"єрська пошта також поживиться за рахунок дітей. Міністерських давно покинула совість.
Ліна
всі в державі хто здерає з нас простих людей і дітей які і так моло що мають,грошей - ПІШЛИ НАХУЙ!!!
Ліна
наш взагалі кожному купувати ту книжку, якщо можна зробити копії??? звісно ж для бізнес проекту Табачника!!! а ви бачили той знак відповідності на збірниках!? то якась наклейка яка легко відривається!!!! треба повідривати ці наклейки з УСІХ збірників і наклеїти табачнику на лоба і на сраку хай ходе козел ненаситний!!!
Вера
Почалося - конкурси, олімпіади і т.д. Левенята, Лелеки тощо - за бажанням ніби, але дітей заставляють платити гроші та брати участь у цих нікому не потрібних конкурсах. От скажіть, для чого потрібна дітям олімпіда з фізкультури, якщо кожен тиждень і так різні спортивні змагання? Або - олімпіада з педагогіки і психології, коли ці предмети навіть в школі не вивчаються?
Феміда
Міністерство освіти!!! Табачник!!!! Ви - злочинці!!!! Ви - ганьба нашої нації і держави!!! Вас всіх треба знищити, а ваше міністерство - просто зруйнувати!!! ... Ви думаєте, ви всі розумні, а ми - дурні????? ... Коли ж ви вже понаїдаєтеся.... Невже ж Господь не бачить тих злочинів, які ви творите!!!! .... Сподіваємось, що Він все бачить... І повірте - розплата для вас буде неминуча!!! .... Це - питання часу. ... Своїми безглуздими рішеннями ви просто вбиваєте молоде покоління!
Родион
Для Феміда: А ще б розібратись з "Бобрами". "Левенятами", "Кенгуру", "Медвеженком" та всим цим зоопарком, по 12 грн за "звірятко" з учня. А тих"звіряток" уже більше десятка і продовжують плодитись.
кошка
Не 12, а 12 грн.50 коп. Таки різниця!
Вероника Татаренко
Для того, чтобы табачник и другие сволочи не издевались над нами и нашими детьми, надо в этой стране срочно менять социально-экономическую систему. Небось, при совке, наука в стране была на первом месте, система образования - одна из лучших в мире. А теперь конкурсов и олимпиад немеряно, а мы выпускаем неграмотных учеников из школы!
Коментувати
бот
Ура! Мы всем классом ждём этот мониторинг! Скорее бы!
Саша
Для бот: Хорошая попытка нас на дурить, и сколько тебе лет? Каждый из 10 класса не хочет этого!!! Зачем это нам надо? Нам и своих проблем хватает!!!
Коментувати
Ліна
Гребуть, як коні копитом.
Ліна
Дуже "дякую" мон за все!!! надіюся ви побудуєте собі гарну дачу або з"їсте тонну ікри!!!!
Ліна
я взагалі звільнена від трудового навчання і як мені писати моніторинг!!!?????
Ліна
о це пиши олімпіади , самостійні, контрольні, відповідай на уроках, а потім ще ці моніторинги,а далі семестровіт контрольні!!!! і в кінці вибухнув мозок і прощавай здоровий глузд і здоро"я!!! звісно двієчникам все побарабану, а дітям які хорошо навчаються, що зразу йти в псих лікарню?лікувати нерви?? є різні діти!!!!! деякі дуже хвилюються навіть коли вірш розповідають!!!
Ліна
я вже ненавиджу школу!!! дякую що відбили в мене бажання до навчання!!!
Ліна
на збірниках написано, що моніторинги перевіряють бажання учнів до навчання!!!! я вам і без збірників скажу-його НЕМА!!!! саме через вас!!!
Ліна
Табачник хіба тобі приємно , коли тебе люди проклинають???!!???
Ліна
чого в Україні нема смертної кари....
Ліна
через таких депутатів як в нашої країни, формуються ненависники України!! ще трохи і я буду ненавідіти все що з нею пов"язане!!!
Ліна
на ці 100 грн які я злала я могла з"їсти кілограм м"яса!! а так сходжу в туалет з цими бумашками, а ні , вибачте помилилася. навіть в туалет не сходжу бо срака буде чорна!! так уж добре надруковані ці тексти!!!!!
Ліна
Ви задовбали!!!! ми діти а не вундеркінди!!!!! в мене скоро мозок зірветься від цього навчання за вашими програмами!!! я людина , в мене є особисті потреби!! а ще особисті захоплення!!!але навіть на елементарне в мене не вистачає часу!!! геть в туалет не сходиш, бо повно уроків які треба робити 5 годин!!!