Графік проведення моніторингу якості освіти учнів 5-х класів

Дати проведення моніторингу якості середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі

Графік проведення моніторингу якості освіти учнів 5-х класів

Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі, тестування п'ятикласників буде проведене з п’яти навчальних предметів: математики, української мови, російської мови, іноземної мови, а також комбінованого тестування з предметів «Я і Україна» та «Основи здоров’я».

Згідно з графіком проведення моніторингу якості освіти, тестування учнів відбудеться у період з 13 листопада до 11 грудня. Отже тестування з визначених предметів відбуватимуться щотижня:

  • 13 листопада, середа – математика;
  • 20 листопада, середа – українська мова;
  • 27 листопада, середа – російська мова;
  • 4 грудня, середа – комбінований тест (Я і Україна (громадянська освіта), Основи здоров’я);
  • 11 грудня, середа – іноземна мова.

Для проведення моніторингу з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою долучаються лише ті учні 5 класів, які вивчали даний предмет у початковій школі.

Для виконання тесту з кожного предмета учням відводиться 45 хвилин. Структура, обсяг та інші параметри контрольних робіт визначено на основі вимог до загальноосвітньої підготовки учнів відповідно до чинних навчальних програм для початкової школи.

Моніторинг якості загальної середньої освіти проводиться за збірниками завдань для проведення моніторингу, що видані ТОВ «Центр навчально-методичної літератури».

Складено на підставі Методичних рекомендацій з проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі (оновлений варіант), відповідно до листа ІІТЗО № 14.1/10-3300 від 11 жовтня 2013 року.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Для отримання інформації про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти, який буде проведено серед усіх учнів 5-х та 10-х класів у листопаді-грудні приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua у Facebook або Вконтакте.

Освіта.ua
05.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
саша
какие варианты по англ. мове по 5 класс?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Александр
Для саша: 1 грудня 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з предмета «Іноземна мова» за результатами навчання в початковій школі учнів 5 класів. За результатами відбору номерів варіантів тестів, методом випадкових чисел, із збірника завдань: «Англійська мова. 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Шопулко М.Н., Пасічник О.С., Куриш С.М., Ковтун С.З.) № 1, № 5, № 8, № 10.
Коментувати
вікторія
які варіанти з англійської мови моніторинг 5 клас!!!!!!!??????????????????
Александр
11 грудня 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з предмета «Іноземна мова» за результатами навчання в початковій школі учнів 5 класів. За результатами відбору номерів варіантів тестів, методом випадкових чисел, із збірника завдань: «Англійська мова. 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Шопулко М.Н., Пасічник О.С., Куриш С.М., Ковтун С.З.) № 1, № 5, № 8, № 10.
Алесандр
Варианты с английской для 5 кл будут?
вікторія
коли?????!!!!!!
Коментувати
Игорь
скачивание бесплатное,у кого не получается,пишите в скайп serb0111
Игорь
немецкий,французский,испанский тут http://turbobit.net/mqz9mponiaiu.html
Игорь
вот вам английский http://turbobit.net/91v5jma373se.html ,готовьтесь
herych04
Где английский?! Русский Есть, а английского нету! Имейте Совесть!!!
Александр
Варианты с английской для 5 кл будут?
мирослава
де найти монытор з природ
Аліса
Які варіанти з основ здоров’я???
lika
2 7 9 10
Коментувати
карина
ПОДСКАЖИТЕ,А ДЛЯ РУССКИХ ШКОЛ КАКИЕ ВАРИАНТЫ ПО ОСНОВАМ ЗДОРОВЬЯ?
Sofi
Он 04.12.2013
Sofi
Где найти мониторинг с основ здоровья
Ирина Ш.
А для русских школ теже варианты?
марго  у
Для Ирина Ш.:
Коментувати
диана
2,7,9,10
Виктория
Пожалуйста кто знает варианты по "Я и Украина" для украинских школ
vova
Для Виктория: я знаю ти в вк есть если есть кинб ссилку страници
Коментувати
Фил
4 грудня 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з предметів «Я і Україна» та «Основи здоров’я» за результатами навчання в початковій школі учнів 5 класів. За результатами відбору номерів варіантів тестів, методом випадкових чисел, із збірника завдань: «Я і Україна (громадянська освіта), Основи здоров’я. 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Бібік Н.М., Коваль Н.С., Бойченко Т.Є.). № 2, № 7, № 9, № 10.
Наталья
Для Фил: Где ві нашли такую информацию?
Коментувати
ВАРОДІ ІРИНА
які варіанти на моніторингу з основ здоровя
Фил
Для ВАРОДІ ІРИНА: 2.7.9.10 с официального сайта мин образования
Коментувати
Шаповал  Настя
На Серафимовича є базар , там продаються всі відповіді, треба швидко туди йти, бо розбирають, всі відповіді з шаленою швидкістю!