Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Это очень сложно , потому что я обучаюсь в профильном класе,а тут сообщают об этом мониторенге.Я немогу учить одновременно уроки и готовитса к мониторенгу!Табачник ворует у нас деньги.Если в государстве нехватает денег, то это необозначает что их нужно выкачивать с школ.
Олександра
Для Олег: Вот именно,я совершенно согласна,они думают за свои задници,а мы сидим в холоде,где сдаем деньги,и ничего не изменяеться!!Ув.Министерство образования,Вы что не видети что все против,вашой вот этой возни,отмените ваш необдуманый поступок,или у нас будет митинг!!!
Коментувати
Татьяна
Что Вы творите,это просто бред!!!!У нас англ.мова не такая.мы занимаемся совсем по другим учебникам.Алгебра тоже самое. это кошмар,пошу повлияйте пожалуйста как-нибудь.НУ НЕ НАДО,ТАК СЛОЖНО ПРЯМ КАК ПОДГОТОВКА К ЗНО,ТАК НАМ ГОД ЕЩЁ.ОТМЕНИТЕ МНЕ МОИХ РОДИТЕЛЕЙ ЖАЛЬ,У НИХ НЕТ СТОЛЬКО ДЕНЕГ ЧТО БЫ ВСЁ ОПЛАЧИВАТЬ!!!!!!
Надія
МОН,ви що не розумієте,що це надхвичайно складно.Підготуватися за такий мінімальний час просто НЕМОЖЛИВО.це просто катування .У мене просто не хватає слів,як це можно описати.У моїх батьків не так багато грошей щоб оплачувати усі збірники.ЦЕ ПРОСТО ВИКАЧКА ГРОШЕЙ І НЕДБАЛЬСТВО ПРО МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ!!!!!!!!! ПРОШУ ВАС ОПАМ`ЯТАЙТЕСЯ,ПРИПИНІТЬ.ЦЕ ДУЖЕ ВАЖКО ДЛЯ НАС!!!!!!!
Вікторія
Моя дочка тІльки сьогодні дізналась про цей довбаний моніторинг. Всі в шоці, що діти, що учителі. Гроші здавати ніхто не буде, прнаймі із їхнього класу. Тому що перший іспит 12.11.2013. А панові Табачникову хочу сказати, що таких дебілів ,як він ще треба пошукати. Відкрийте будь-який підручник із 10 класу і попробуйте щось розв"язати. Діти приходят додому близько 17.00, кволі, голодні та холодні. Ви сидите на кожаних кріслах а діти на дерев"янх , розшатаних та поломаних стільцях.Вони виснажені із-за такої програми. Вона проти вашого моніторингу.
Максим
Я учень 10 класу лфмл в нас в 1 семестры немає хімії, як ми можемо писати з цього предмету тести ??? Чому було повідамлено так пізно ??? Чому до тестів тиждень, а досі немає завдань ??? табачник здохни скотино !
Олександра
Украина,Приморск.Я не могу понять,Вы-министерство сами придумали этот Мониторинг,скажите пожалуйста,почему из-за того,что Вам стукнуло в голову,страдать должны мы? Эта выкачка денег из родителей,меня вообще подорвало,бедные родители,они и так пытаются одеть нас,накормить...потом когда мы закончим школу,мы должны учиться на кого либо,и родители за это будут платить деньги,пока мы не устроимся на работу!!У Вас совесть есть?Не у всех родители хорошо заробатывают,в среднем 2100,а Вы-министерство получаете милионы и Вам мало???Лучше бы зарплату подняли,чем Выкачивать деньги!!!Что бы Вас посадили!!!
Учениця
Я ніколи не думала , що у свої 15 років буду настільки хотіти щоб мої власні діти у майбутньому були впевнені у своєму майбутньому.Їм ніхто ніхто не скаже що за тиждень вони мають написати 12 контрольних з різних предметів.Тільки через те ,що їхня державна влада немає на чому збрити гроші. Можливо комусь потрібна шоста яхта чи двадцята машина. Я дуже люблю уркаїнський народ , наших щирих і добрих людей які не заслуговують на таке відношення і я так ненавиджу те що ми ніколи не можем за себе постояти . Хоч би раз народ зібрався і показав на що він спроможний і що він прагне поваги.Тому думаю що в найблищі років 10 я все таки поживу десь інше , де людей сприймають за людей ,подалі від країни де всьому кероють бандюги .
людмила
кого берете працювати в МО??? Далекі від школи і взагалі від реального життя. Для чого проводили ДПА 5 місяців тому? Для перевірки йдіть самі на уроки й моніторьте! На це,звичайно, Ви витратите свій час. Але матимете уяву про стан викладання, навантаження учнів та вчителів і чому така якість !
Оля
при мінімальній зп віддати 240 грн Табачник.ти б і дня не вижив от так.як бути більшості сім.ям в такій ситуації.на 240 грн можна жити щонайменше тиждень.
Татьяна
Возможно ли родителям написать заявление и не разрешить детям принимать участие в данном мониторинге,все мы понимаем что родители бояться открыть рот ,потому что плохо будет детям,учителя бояться потерять работу,но если мы будем вместе, подключим телевиденье,может мы сможем все же остановить этот процесс,ну сколько мы будем терпеть,ведь это же НАШИ ДЕТИ, мы молчим на родительских собраниях, молча сдаем деньги в школах, молчим, когда в школах нет учебников ,мы молчим, когда дети занимаются в холодных классах, мы молчим об ужасной учебной программе,молчим,что 90 процентов детей к выходу из школы имеют массу хронических заболеваний,молчим о питании в школах,до каких пор хватит нашего терпения.ТОЛЬКО МЫ ВСЕ ВМЕСТЕ МОЖЕМ ЗАЩИТИТЬ НАШИХ ДЕТЕЙ Господин МИНИСТР,ВЫ приезжайте в города,села,только без предупреждения,заходите в любой класс,разговаривайте с простыми учителями,детьми,а на сохраненный деньги от мониторинга можно учебники напечатать, а то в 11 классах вообще с учебниками плохо...
Владимир
Для Татьяны: во многом с вами согласен,у меня сын в 10 классе,о мониторинге узнали совсем недавно,создается впечатление ,что эту информацию скрывают специально, а ведь приказ вышел в июле- месяце,многие из нас были на собраниях,там об этом никто не говорил,я лично в понедельник буду звонить в отдел образования и выяснять, но надежды на них мало ,они шестеренки этого механизма,думаю что надо требовать отмены мониторинга:пусть дети спокойно учатся,а учителя -работают,нет необходимости травмировать детскую психику,ведь это ведет к снижению иммунитета, а у нас и так повышенные показатели по респираторным заболеваниям .А про учебники с вами согласен в 10-11 классах с учебниками плохо,что-то купили ,что-то нашли в интернете . ВОТ О ЧЕМ НУЖНО ДУМАТЬ НАШИМ МИНИСТРАМ.Как реренок может учиться ,если у него просто нет книг.Деньги на мониторинг сдавать не буду-лучше на эти деньги куплю детям фрукты.
0
Для Владимир: Полностью согласна... у нас плохое министерство образования, говорю, как ученица 10 класса... ненавижу Табачника!
Екатерина
ЗРОБІТЬ ЩО-НЕБУДЬ, ЦЕ ВАШІ ДІТИ, ДІЙТЕ. НЕ БІЙТЕСЯ НІКОГО! ЧИ ВИ БАЖАЄТЕ АБИ ДАЛІ ВСІ ЗНУЩАЛИСЯ НАД НАШИМИ ДІТЬМИ?
Коментувати
Учень 10 класу
на мою думку це спосіб підвищити будхет України
Юлія
Для Учень 10 класу: не бюджет України, а чиюсь кишеню.
Надія
Для Учень 10 класу: ПОНІСТЮ ЗГОДНА
Коментувати
Учениця 10 класу
Справжня дурість проводити ще цей моніторинг. Ми тільки но сдали ДПА, готувались до нього. Після 11 класу на нас чекає ЗНО. Так навіщо нам зараз проводити цей моніторинг, безглуздо як на мене. Адже, мета проведення моніторингу - перевірити якість наших знань, а ЗНО та ДПА тоді навіщо? Я категорично за відміну цього заходу, на справді, це зайва морока учням та вчителям, а що з цього отримує міністерство нині велике запитання...
Учень 10 класу
Для Учениця 10 класу: отримують гроші за збірники і хочуть показати що вони щось роблять у тім міністерстві. Я теж категорично за відміну, але чи хвилює думка учнів, вчителів та батьків "пана" Табачника і МОН ?! Це треба всім разом організовувати бойкоти!!!
Учениця 10 класу
Мені здається, що й на бойкоти їм буде начхати. Адже мало хто, о так візьме і піде бойкотувати, всі будуть боятися, особливо вчителі, адже вони будуть боятися втратити роботу тому, що і так у країні далеко не найкраща ситуація, нікому нині не потрібні проблеми.всі тихо сидимо та підкоряємося...така вже наша доля
Коментувати
Поліна
Вони там в всі у МОН подуріли!! Взагалі повна відсутність моральних цінностей! Навіщо платити за цей туалетний папір!? Знов повторюється ДПА в 8 класі! Це просто дурість!
Ксенія
І так в 10 класі великі навантаження,ми готуємося до ЗНО ,навіщо цей моніторинг,навіщо проводити досліди на учнях ще й за такі кошти!!!!!???
Анастасія
Мені просто цікаво як ми можемо писати тест з технологій, якщо ми учимо цей предмет перший рік?
Анастасія
Мені просто цікаво як ми можемо писати тест з технологій, якщо ми учимо цей предмет перший рік?
skeptik
Почему эта работу опять должны выполнять учителя? Мы скоро забудем, для чего существуют школы - учить детей, а не принимать добровольно-принудительное участие в массе конкурсов (олимпиад, фестивалей и пр.) и никому не нужных сомнительных мониторинговых исследованиях. Пусть их проводят исследовательские центры, те, кому это по должности положено, а не перекладывают на плечи "рабочих лошадок"-учителей. Честно говоря - достали уже...
Обурений батько
Скільки нас можна обдирати!!! Хочете моніторинг, робіть його безкоштовно, а збірники купиуйте за бюджетні кошти, ми ж платимо податки. Всеодно ці кошти так чи інакше осядуть в кішенях чиновників. А їм все мало, вирішили ще батьків обідрати. Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
батько
"ДОРОГИЕ НАШИ МИНИСТРЫ", извините пожалуйста, но вам делать больше .... как только мониторинги проводить. Вы хотите дырки в бюджете закрыть и средства отмыть. ХВАТИТ НАЖИВАТЬСЯ НА ПЕДАГОГАХ, ДЕТЯХ И ИХ РОДИТЕЛЯХ. Мониторинг для 10 кл. обойдется в 200 грн., на 1 ученика, кстати как и тесты в 2010 году для 7 кл. Вы лучше себя промониторьте на наличие здравого ума, хотя если судить по последним событиям у Вас его полное отсутствие, а только ДЕНЬГИ, ДЕНЬГИ, ДЕНЬГИ!!!
учитель
Xотілось би дізнатися чи є в міністерстві люди, які знають, що таке робота в школі та хто такі учні?