Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правда
Для початку, надайте школам підручники по яким можна цікаво вчитися, адже навіть вчители дивуються, що такий великий обсяг нудного матеріалу дають учням. І так з кожним предметом, вчитися взагалі не цікаво, саме через це багато украінців не можуть поступити у нормальні вузи, технікумі... А ви ще майже посеред навчяльного року вставляете цей моніторинг? А ви не думали, що може йдуть контрольні роботи, самостійні. Треба готуватися цілими днями.Діти вам не компютери і не будуть працювати цілодобово.
ната
Вы что творите? У детей отбиваете охоту учиться? Мы отказываемся писать этот бред. Будем писать жалобы.
шокований батько
Не дозволю своїй дитині писати цей моніторинг! закликаю всіх зробити теж саме!!!
коля
отправте нам текст и решения и мы вам напишем, но желательно не за день или два, а хотя б 4
Tatyana Svetlova
А потім пан Табачник піклється про здоров я дітей... Яке ЛІЦЕМІРСТВО! ЖАХ!!! Задля своєї кишені не жалко ні дітей,ні батьків, ні вчителів. Зараз у вчителі стало стільки перевірок і звітів - що хоч вішайся!!! Де профспілки!!!!
Fkbr
Для Tatyana Svetlova: соси
Коментувати
slavik
незнаю
slavik
ето хорошо што есть етот сайт здест можно посмотреть ответы ето клас
кристина
Для slavik: де знайти тут ответи????
Коментувати
DR
Щоб скасувати моніторинг потрібно згуртуватись і активно протестувати, наприклад: перекрити дороги у Києві, Львові, Дніпропетровську, Межигір’ї... Головне, робити це разом! От тоді це буде можливо. (Якщо не готові - жалійтеся, обурюйтесь поодинці й надалі, - це нічого не змінить)
slavik
Для DR: да ето хорошо
Коментувати
Олексій
Коли будуть питання з моніторінгу????
ростик
я теж 10 клас це масове стягнення гроше я готовий долучитися
slavik
Для ростик: я согласен
Коментувати
Таня
Ми львівські десятикласники не збираємося псувати собі здоровя, оцінки, нерви через моніторинг. Це просто масове стягнення батьківських грошей! До чого та Україна котиться! Чиновники одумайтесь! Хоч ми і діти ми повнинні захищати свої права і будемо це робити! http://vk.com/id140252510 Долучайтесь будемо разом це вирішувати!В мене та моїх друзів є ідея, підтримайте нас львівяни!Скажимо НІ здирництву та наживі!
Йарбуз
Для Таня: ТП, просто ТП. Сиськи выложила на аву вк и гонит шото
леся
яка різниця яка в неї ава ти на себе дивись вона хоче захистити себе і тебе і навчись писати рідною мовою!!!!!
Коментувати
Екатерина
ПИШЕМО ЧИ НІ ?
Йарбуз
Для Екатерина: ТАК, КАТЮХО
Коментувати
ГАЛЯ
навіщо нам потрібно здавати моніторинг,якщо ми в 9 класі здавали екзамени
Ирина
Это, БРЕЕЕЕД! Зачем оно реально надо то??
Александр
Люди, чтобы вы знали, учите хотя бы национальные языки, свои. Оно сидит неграмотное и просто гадит на государство. Вы бы пошли, выучились, заняли состоятельную должность, вместо того, как вы показываете свою тупость и неграмотность. Выучите, как пишутся слова, правила для начала. Очень обидно за нашу страну, а именно будущее поколение наше...
Tatyana
У збірнику 10 варіантів, дитина використає лише 1-н, куди подіти інші? Невже вони будуть такими якісними , різноманітними, цікавими, що лише за ними дитина буде готуватися до ЗНО( наче мало різноманітної літератури та посібників у книгарнях) ? І чому така висока ціна збірників? Чому це не ода - дві гривні? Може варто прокуратурі поцікавитись цим аспектом?????
Tatyana
Нас, вчителів, примушують розмножувати збірники дітям, що відмовляються купувати, за наш же кошт!!!! Чому мовчать профспілки??? А чому не передбачена оплата роботи вчителя під час проведення та перевірки моніторингу????? Ще один момент: ми мусимо порівняти результати дитини з минулорічними. А якщо це 10-й клас, діти прийшли з різних шкіл, частина з сіл, у атестаті 9-10, а реально - 5-6, хто отримає по шапці ????????
Йарбуз
Для Tatyana: А слово реально можно було би замінити на насправді для ємоційного забарвлення. Це так, вам на замітку!
Коментувати
ГОСТЬ
Поймите, не все семьи имеют деньги что бы купить тетрадки . Просто родителей сейчас нагружат им это надоест и они пойдут с вами судиться !!!!!
Йарбуз
Для ГОСТЬ:Ну да, тетрадки много стоят, а ничего, что мы будем писать отдельно на листках, которые нам выдадут?
Коментувати
Ирина
Нужно не возмущаться, а что то делать! Если родители откажутся платить деньги за чью то прихоть, никакого мониторинга не будет. Конечно же директорам школ дали ЦУ , а они в свою очередь будут давить на родителей. Но у нас кошельки не резиновые. Это в очередной раз кто то решил отмыть деньги!
Никита
На моё, и не только, мнение - это Полный Бред! Если эта "работа" не влияет на нашу оценку, так зачем, позвольте спросить, нам нужно выкидывать, да, именно выкидывать наши деньги??