Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учениця
підскажіть де знайти завдання на укр.мову!!!!!!
учениця
Для Учениця: їх нема
Коментувати
Ярослав
http://vk.com/club61006906 зАВДАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Gretta
Для Ярослав: СПАСИБО !!!
Коментувати
учень
Это бред, мы сдавали летом ДПА, сейчас опять сдавай, только уже 12 предметов. Просто придумали для того, чтобы вытянуть с нас деньги и положить себе в карман. Это слишком, кому интересно как мы учимся, кроме нас и наших родителей. Сейчас начнется: "Сдайте 100 грн на то, 100 грн на сё, а потом добавьте 50 грн учителям на цветочки, на книжечки ещё 400 грн." У нас стране и так безработица, откуда у моих родителей такие деньги!?А просто дядичка захотел своего ребенка в Диснейленд свозить, вот и страдайте вся страна.
родитель
Лучше дали учителям премию, а то к дню учителя 5% ПОЗОР.
Ленуся
Для родитель: Кому 5%, а кому вообще ничего, нет в городе денежек, хотя говорят, что во Львове премию всю заплатили. А мониторинг - бизнес-проект. Но зарабатывать на детях - это верх дибилизма.
Коментувати
Юлія
Я возмущена !!!! Какой обсурд, такие деньги, такие усилия и ради чего? Неужели не понятно что можно сделать всё как в пользу ученика так и в пользу ребёнка. Безобразие, отмывание денег.....
учень
Невже вони нерозуміють,що ці моніторинги нічого незмінять,лише завдадуть шкоди учням,вчителям і батькам
Зеновій
Вони виконують завдання так як ти, коли приходиш зі школи, у них теж є свої наставники, які кажуть їм скільки хто повинен принести в дзьобі. Такі речі треба знати. І не дивуймося, що вони такі вигадливі. Вони дуже гарно одні одних вчать і контролюють. Пога но що ми живемо по принципу чим гірше тобі тим краще мені. Нам би їхню співдружність.
ігор
как скачать мониторинг с укр мови
Коментувати
Ольга
ми навчаємося, ми люди. не кожна сім*я має кошти. і не кожна живе так як ви думаєте. не все ідеально. в кожного свої проблеми, тим-паче 10 класс .. в деяких дітей вік такий, що ..не дай, Боже. вони хвилюються через дрібниці. а тут ще ви з Моніторингом. знаєте, якби я була як інші.. я б зі своїми проблемами вже не писала-б це. але життя навчило бути сильною, не кожен в такому віці на це здатен.
Зеновій
Для Ольга: Шановні! Ми в 3-му тисячолітті живемо. Ну не купляйте Ви ці брошури. Зараз же кожна сімя має компютер. Та скачайте в інтернеті і все. Чого Ви побиваєтесь. Не знаєте де. Зайдіть в пошук,посидіть з толком в інтернеті 10-15 хвилин і будете мати завдання. Ну раз вони хочуть ще раз залізти нам у кишеню, то будьмо хитрішими, мудріймо разом з ними. Ви хіба не знали, що держава це апарат насильства, Ви хіба ще не зрозуміли, що ми на своєму горбу у Верховну Раду олігархів вибрали. Голосуєте за гречку, а потім плачете. Вчіться витягувати з інтернету потрібне, і буде все гаразд. В інтернеті можна і гроші заробляти не виходячи з хати не те, що до зрізів приготуватися. Ваші діти в іграх компютерних та в контактах сидять стільки, що якби цей час потратили на потрібне, то були б вундеркіндами. І ще одне. Компютер без принтера нічого не вартий. Я купив собі і те і друге, почув про зрізи, потрати 25 хвилин у пошуку, і всі зрізи переді мною. Користаймо з дешевої інформації. Ми ж начебто не глупа нація.
Наталка
Шановний пане Зиновію! Мені шкода, що Ви так переймаєтесь. Не витрачайте свої нерви, всім так нервозно відповідаєте. До речі, слово комп’ютер пишеться з апострофом. А що стосується моніторингу, то скачати можна для себе (я так і зробила), а вшколі потрібно писати на бланках Міністерства, тому всі і пишуть про кошти, які треба викласти на цю чергову аферу. А Вам я зичу терпіння!
Коментувати
0
как кажется мне, кто-то из управления оброзования просто захотел пополнить свой кошелек. и вообще, зачем этот мориторинг. вот, допустим я, я учусь в лицее(в физмат группе) и у нас сейчас как раз пик самостоятельных, контрольных, практических заданий. после четырех пар, в пол пятого прихожу домой, нужно еще что-то сделать по дому, пока мама не придет, так вот, уже часов 7 вечера. мама приходит домой. ужин. это как минимум час. (пока приготовить, пока то и пока се) ну так вот, иду я 7 вечера за уроки. и нужно вызубрить 4 предмета на каждый день. нужно написать конспекты, выучить формулы, поизучать даты. а у меня еще 3 пары в субботу. так кроме того что НУЖНО ГОТОВИТЬСЯ НА КАЖДЙ ДЕНЬ, НА КОНТРОЛЬНЫЕ И ВСЮ ЭТУ МУТНЮ С УЧЕБОЙ, НУЖНО ЕЩЕ СИДЕТЬ И ГОТОВИТЬСЯ К КАКОМУ-ТО МОНИТОРИНГУ. КТО ЭТО ВСЕ ПРИДУМАЛ?? ЗАЧЕМ ЭТО?? ВСЕМ БЛИН ЧТО, МАЛО ДПА ЧТО ЛИ. ДА ВСЕМ НАСРАТЬ НА ТО КАК МЫ УЧИМСЯ. ВСЕ ХОТЯТ БАБЛА ПО БОЛЬШЕ. (извините за нецензурную лексику. просто слов и нервов реально не хватает.)
KJ[
Для 0:ВЫ ВСЕ ЛОХИ
Коментувати
Юна Школярка
Я звичайно розумію що потрібно перевіряти знаня учнів!!! Но вибачте в кінці 9 класу ми писали ДПА а в 11 будемо писати як ДПА так і ЗНО!!! мені здається це не нормально! Ви бачили ці зошити які нам видали??? Ми відали майже 100 гривень за якісь листочки без обкладинок!!! а як бути з дітьми з мало запезпечених сімей!!! Наше "верговенство" зійшло з глузду!!! Щоб так заробляти гроші!!!!!
Учениця
Для Юна Школярка: А наші вчителі говорят, що тепер можливо і в 9класі бде ЗНО
Школярик
Ось для таких і роблять моніторинги з Укр.мови, щоб писали не "верговенство",а "верховенство" неучі
Коментувати
Леночка
Вот тут http://myltik-fan.ru/book/ychebniki/9874-zbrnik-zavdan-dlya-provedennya-montoringu-yakost-zagalnoyi-serednoyi-osvti-5-klas-kombnovaniy-test-ya-ukrayina-gromadyanska-osvta-osnovi-zdorovya.html
святенко діана
Для Леночка:
Коментувати
Ірина
ДА ПОЗОР ТАК ПОЗОР....КАК НАЙТИ АНКЕТЫ ДЛЯ УЧЕНИКОВ И БЛАНК С ЗАДАНИЯМИ ПО МАТЕМАТИКЕ И ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ ГОВОРЯТ НА ЧАЙТЕ МИНИСТЕРСТВА ОБРАЗОВАНИЯ ....КТО ЗНАЕТ КАК НАЙТИ ПОДСКАЖИТЕ...СПАСИБО
наталія
Таке навчання довело вже до того, що дитячі психіатри не покладають рук
катерина
треба бунтувати. тільки так, можливо, на не треба буде писати це лайно
Пастушенко Марина
К тому же, не забывайте . что делать сельским детям, когда отдыхать, ведь у всех дома много роботы хозяйства нужно родителям помогать. По себе знаю, со школы пришла и работать по хозяйству до 21:30, в дом зайдеш и уже сил нету к учебе. а учить та нужно, и сидишь потом до часу , до двух ночи с уроками, спать хочется и через это материал хуже усваивается, придешь у школу а в голове каша, сидишь на уроках полу мертвый. Бутте людьми, пожалейте детей, сколько можно, от ваших выдумок лучше не станет только хуже. Дети скоро в школу откажутся идти, имейте хоть каплю совести, не мучайте детей.......!!!!!!!!!!
Пастушенко Марина
Тот кто придумывает эту ерунду просто нечего делать. Они же деньги да премии получают за то что придумывают. Честно говоря, действительно с учения сделали бизнес, а на детей и их знания на самом деле им наплевать. Главное побольше денег поиметь со всего этого.
Неравнодушная
Я тоже против!!!!!!!!!! Бедные дети, им некогда жить.Ведь все дети, которым небезразлична учёба загружены и так по полной программе: недавно написали олимпиады в школах, сейчас начинаются городские туры олимпиад и всякие международные конкурсы, кстати тоже платные, а если ребёнок посещает ещё какие-либо секции. А тут ещё и мониторинг. Сколько можно проверять этих бедных детей? Кому это приносит пользу? Когда я училась, не было этой ерунды. Но самое интересное, кто будет составлять задания??!!! Когда-то было так, что задания для мониторинга были на ещё не изученные правила. Такое впечатление, что задания и ответы пишутся "от фонаря". Сколько ошибок в ЗНО было в этом году???!!! Так что это просто бизнес-план очередного чиновника. Стыдно зарабатывать деньги на детях. Нужно подниматься против этого беспредела.
я я
Моніторинг не дасть ніякого правдивого результату. Навіщо писати? Це - щоб когось збагатити!
анна
я також проти цього моніторингу!!це ж позор для всієї країни!!сами собі завдання купити та відповіді..як можна цим покращити рівень знань?!!що за ідіоти керують нашою країною!???не можна це залишити просто так!!
правда
нет нет нет
Правда
Ви навіть не можете надати роботи на яких писати. Чому ми повинні ще за них платити? Прийшлиб та самі б повчилися цілодобово і писали б свій моніторинг.