Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
максым максымыч 54
Пришлите пожалуйста ответы по украинской мове 5 кл и английской мове
никита
срез знаний по укр мове 5 класс
Галина
Потрібні відповіді для моніторингу з нім. мови 5 клас.
Eds
5 клас
Eds
Киньте Задания для Укр мовы и осн здор у меня есть ответы на все ток дайте задания Укр мовы и осн здор
леля
Для Eds: ми писали мон з осн здор і з я і укр. воно все разом буде воно дуже дуже легке так що не парся напишеш =)
Коментувати
lisen
Вирахування балу дуже дивне: чому за 1 неправильну відповідь у відповідностях все завдання не враховується, в геометрії високий рівень тільки з 19 по 20. І взагалі, хіба можливо охопити за 45 хвилин всі знання учня зібрані за 5 - 10 років ?????
Аленка
як написаты англс мову рос мову укр мову основ здор
ден
Для Аленка: обично
Коментувати
Андрей
киньте сылку ответов очень надо
саша бузницька
У мене завтра мат и укр мова
Оля
А матемка важка?
Никита
Для Оля: матиматика дуже легка
Коментувати
оля
в мене завтра математика!
Ангелина
Для оля: у меня тоже!
Коментувати
Юля
Я навчаюсь у 5 класі ,і ми здавали на моніторинг по 7 грн+3.50 грн за папер.І завтра у нас цей моніторинг по математиці!!!
Керри
Для Юля: а у нас не платили )))
Коментувати
Ніна
Для чого наказувати дітей, батьків і вчителів. Чи те , що ці ж діти здавали ДПА нічого не значить? У десятому класі на моніторинг потрібно десь 4 пачки паперу на клас,щоб було на чому виконувати завдання.Чому батьки повинні за все платити? Скільки можна знущатися з нас і наших дітей? Нові підручники теж жахливі.Не всі можуть бути вундеркіндами , а от бажання у дітей вчитися можна відбити тільки так!
Я
Я досі не можу зрозуміти "якого чорта" за ці збірники мають платити батьки або вчителі? Може я щось не вірно зрозуміла? Міністерство планує зробити перевірку, отже це потрібно саме міністерству освіти, то нехай "воно" забезпечить необхідними матеріалами і учнів, і вчителів. Як це все можна взагалі назвати? У них там "зверху" ще язик повертається говорити "щоб купили вчителі".... А вони хіба не знають, які зарплати вони платять цим же вчителям? Просто сором!!!! хотілось би, щоб на мій коментар відповіла людина, яка організовує всю цю маячню. Не думають ні про дітей, ні про батьків, ні про вчителів, тільки про себе коханих.
Лола
Для Я: Шановна! Я така ж вчителька як і Ви. Повністю згодна з Вами. Але хто нас, батьків, дітей слухає. Цікаво було б дати таке навантаження нашим міністрам, яке є у десятикласника, який вчиться, а не протирає штани. Я думаю, що верхівка, яка вигадала цей проект навіть не читає наші коментарі, а якщо читає, то сміється над нами.
Зеновій
Для Лола: Ви вчителі якби менше гризлися між собою за години, а на педрадах більше одні одних підримували та з вчителями інших шкіл співпрацювали, то у Вас проблем було б менше, і Ви могли б на щось впливати, а так любий дурень обкрутить Вас навколо пальця.
Я
Для Зеновій: А до чого був Ваш коментар? Ви хоч зрозуміли що в тему не потрапили. Які години? Які педради? Якщо питання стоїть набагато вище, ніж ті дрібниці, на які Ви зараз вказали)))) Якщо Ви з кимось за щось і гризетесь, то не судіть всіх по собі.
Коментувати
ученица 10 класса
только что посмотрела ответы на укр.яз.. Там столько ошибок, тем кто составлял их, самим бы не мешало провести этот мониторинг. Ученики(которые учились, а не как наши министры просиживали 11 лет) бы ещё посмеялись над их знаниями.
Саня
ето точно
Свет
Необходимо остановить это безобразие!!!!!!!!!!!!
Машуля
Я згодна з школяркою. У мене дитина вчиться у 5 класі. І стільеи мороки, до уроків підготуйся, додаткові завдання зроби і ще той моніторинг з’явився. Це жаз
Юля
Для Машуля: Я звами згодна
Вероника
Это самый что ни на есть кошмар !!! Задания нашла , а ответы нет . Весь интернет перерыла и только в ВК будут ..
Вчитель
А самі розв`язувати не пробували? Чи тільки звикли готовеньке списувати? Думаю, що виконати 4 варіанти не проблема дя людей з наявністю мозку.
Коментувати
василь
Скільки вже можна качати гроші з батьків???
школярка
скільки можна проводити ці перевірки знань. Особливо для дітей 5-х класів. Вони тільки пішли у старшу школу , а їм зразу той моніторинг як сніг на голову. Я обурена