Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Палажка
Мало того ,що це ЗНО дурне придумали ще моніторингів нам не хватало . Це дурна трата часу , лиш дурно нам голову забивають і так всі хто пішли в 10 і 11 клас жаліють про це грузять дітей по чорному жити не дають, а це ЗНО це як пекло . Немає людям, що робити краще б свої знання провірили , а не наші.!!!! Задрали чесно!!!!!! Як в такій країні жити можна??!!! Ніде немає такої несправедливості!!!!!!! !!!!!!
Михайло
Знущання над дітьми, сільські батьки без роботи, а міністерські олігархи все деруть. Одумайтесь!
учитель
У меня вопрос: сотрудники МОН и министр хотя бы один год работали в школе? Смогли бы вы работать по своим же предписаниям? Сколько бы времени осталось на свою семью, домашнюю работу, престарелых родителей, ведение домашнего хозяйства? Мониторинги любые ни кому не нужны. Дети и без них имеют большую нагрузку, стресовые ситуации случаются сплошь и рядом. Достаточно отследить результаты запланированных контрольных работ, семестровых оценок и сделать выводы. А когда учить программный материал? Его никто не будет отменять. По моему предмету мониторинг запланирован последним, 12 декабря. Не за горами конец семестра, хорошие результаты вынь да положь. А что дети и учителя будуть иметь в итоге? Впустую потраченое время, взвинченные нервы и галочку МОН.Вчера МОН подписал указ о том, что варианты со сборника будут помещены на сайтах за 2 дня до написания работы. А зачам это работы нужны?! Потом не удивляйтесь, что дети массово бегут со школы после 10 класса. А новый стандарт-это издевательство.
Ученик
АБДЕРАЛОВКА! ! ! ! :( уже не знают как деньги садрать,в моём класе 23 человека,это около 2000 грн,сложна представить сколько они со всёй Украины содрут! И зачем оно вобще нужно
vasya
абдераловка
Ірина
це капець!! А якщо у мене немає коштів на ту книгу, то що? Це спосіб заробити?? Якщо безкоштовно, то будь ласка, а ні, то ні.
Я з клану міші активіста
Самий безглуздий спосіб заробітку грошей, більшість проти, книжки купляти ніхто не буде,я вважаю шкільну систему перепровіряти точно не потрібно. Це все нісенітниці!!!
Соломія друг "Міші активіста"
Підтримую думку Міші-активіста) Яка саме ціль проведення моніторингів?
Божена друг "міші активіста"
Я приєднююся до думки ,двох попередніх осіб.І зразу вам кажу - ми нічого писати не будемо.в мене все.
Друг Міші Активіста
Це безглуздя!! Навіщо нам цього?
учитель
Для Друг Міші Активіста: я з усіма згідна давайте щось з цим робити це тільки викачка грошей у селах роботи не має люди перебиваються так сяк а вони своє, шкода батьків ,дітей, вчителів , що над нами так знущаються Табачнику всеодно з міністрами як малі діти нова цяцька.
Коментувати
Юра друг " міші активіста"
Я двома руками і ногами за те ,нище сказане, що написав "міша активіст" . І хочу від себе добавити , що нічого з цього не вийде тому що, ті учні , які вважають , що це дійсно абсурд - не будуть купляти ніяких книжок. І я теж в цьому числі.
міша активіст
Я не розумію для чого роблять ці абсурдні дурнуваті моніторинги.Учні 10 класів котрі саме в цей період навчання починають підготовку до ЗНО.які зараз і впродовж наступних 2-ох років будуть вчитись і ламати собі голову над навчанням будуть змушені відволікатись від підготовки до ЗНО для того щоб готуватись до цього моніторингу від якого і так нема толку абсолютно ніякоготолку.Як так розумію що це все робиться не з ціллю підвищити рівень навчання а для того шоб збаГатити кошельки тих хто продаватиме книжки та інші засоби для підготовки до цього моніторингу.Так поясніть чому у вільній незалежній державі якій ми платимо податки ми повинні працювати для людей які просто хочуть заробити??я так підозрюю шо те що я напишу видалять але все ж таки ті хто прочитають подумайте і вирішіть для себе,готуватись,тратити гроші і час чи відмовитись і протистояти цій дурній системі?
Оля
Ви вже достали з вашими моніторингами.Вже немає сили ваші дурні ідеї втілювати!
Юлія
це дійсно якась херня , я не згодна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
алина
этот мониторинг полный бред, а самое главное не нужен не кому(за исключением тех кто хочет на этом заработать) дайте телефон горячей линии Министерства Образования - будет звонить и говорить свое "фи" по этому поводу,а если не отменят то просто не дам денег ребенку на этот БРЕД!!!!
Вікторія
оце ж дурню придумали!!Відмініть негайно!!
Оля
Я не буду писать всяку дурню!
Оля
Це взагалі абсурд!Я відмовляюсь здавати ще купу екзаменів лише тому що так захотів Табачник!Хай сам сяде і напише я подивлюся на нього!
Марина
Я кардинально проти цього моніторингу,адже для його проведення немає ніяких підстав!!Діти тільки що здавали дпа за допомогою якого дуже легко можна побачити якість української освіти!Досить цього свавілля з боку чиновників!!!
julia
Для Марина: справа в тому, що підставою є Наказ МОН України ((( а збірники коштують 35 і 96 грн для 5 і 10 класів відповідно. треба терміново на понеділок придбати (((
Коментувати
1_1nnn@mail.ru
Навіщо проводити моніторинг, адже це цілеспрямоване витягування грошей з людей!!! Діти - не раби, з них повністю достатньо ДПА!!! Повстає питання, навіщо здавати лишні, навіть не 5-ть, а екзамини зі всіх предметів? Відповідь дуже проста - цьому би*лу не хватає грошей!!! Ви що, хочете уже революцію??? Тут і так думаєш як заробити ту копіцку і куди її потратити булоб доцільніше!!!! В мене іще одне питання, навіщо проводити екзамини, які нікуди не йдуть і ні нашо не впливають? Дайте будь-ласка відповідь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я більше ніж впевнена, шо зі мною погодіться принаймі 80% батьків, адже воно не має нв яккого обгрунтування!!!